Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

Argi niekada nesate gave keistu dovaneliu is vyru, kurios ir stebina ir zavi blush2.gif
Na mane toks vienas vaikinas, tai tikrai stebindavo blink.gif Visos moterys gaudavo geliu, saldainiu ir t.t. O jis man dovanodavo knygas blush2.gif Knygos, knygos ir dar karta knygos smile.gif Na knygos budavo idomios... Bet kiek galima doh.gif
Tai kokiu jus keisciau dovanu esate gave? smile.gif
Atsakyti
nežinau, džiaugtis ar liūdėti, kad keistų dovanų negaunu unsure.gif
gaunu tai, ko noriu ir pirštu parodau, nes subtilios užuominos praslysta pro ausis sad.gif fantazija irgi ribota sad.gif
užtat gaunu ko noriu cool.gif
Atsakyti
As irgi gaunu, ko noriu. Maniskis nesistengia sukti galvos, mastydamas staigmenas. Nors per Valentino diena jis mane labai nustebino savo dovanom.. wub.gif
Atsakyti
puzzle ir kamasutra:)
Atsakyti
ok. Kaip reaguotumet jei vyras padovanotų kokį nors "žaisliuką" iš sexshop'o
Pasisakykite drąsiai. Jusu vyrams neišduosiu jusu fantazijų. smile.gif
Aš jau dovanojau... mirksiukas.gif wub.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintazas @ 2005 09 03, 13:52)
ok. Kaip reaguotumet jei vyras padovanotų kokį nors "žaisliuką" iš sexshop'o
Pasisakykite drąsiai. Jusu vyrams neišduosiu jusu fantazijų. smile.gif


Jau prašiau, ir ne kartą, bet kad maniškis per drovus ten rodytis ir dar konsultuotis su kokia pardavėja, ką man pirkt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintazas @ 2005 09 03, 13:52)
ok. Kaip reaguotumet jei vyras padovanotų kokį nors "žaisliuką" iš sexshop'o
Pasisakykite drąsiai. Jusu vyrams neišduosiu jusu fantazijų. smile.gif
Aš jau dovanojau... mirksiukas.gif  wub.gif  biggrin.gif  thumbup.gif

labai teigiamai reaguočiau wub.gif ir prie kitos progos atsilyginčiau ax.gif
Atsakyti

Laukiu nesulaukiu blush2.gif
Jau esam apie tai kalbeje, tai tikiuosi gauti dovanu kanors is TOS parduotuves biggrin.gif
Atsakyti
Isbuciuociau vyra nuo galvos iki... ax.gif Jeigu ka nors padovanotu is tos parduotuves wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
kokios jus drovios blush2.gif sexshop'a vadindamos TA parduotuve biggrin.gif thumbup.gif
O kaip jus manote gal vyras dalvoja , kad "trecias" lovoje nereikalingas? O jeigu patiks??? cry.gif thumbup.gif g.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
...turejau galvoje (netiesiogiai biggrin.gif ) ->>>vibratoriu.
Atsakyti
Kam lovoje vibratorius, jei vyras salia... Jau geriau nusipirkti kitokiu ,,zaisliuku", kurie manau butu daug vertingesni, nei vibratorius... blush2.gif
Atsakyti