Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vasaros stovyklos
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 7 metų ir vyresni
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*Westa*
QUOTE(Atlantida @ 2010 03 16, 09:16)

O kazin kokio amziaus buna vaikai ATGAJOJ, kai pamaina nuo 10 iki 17 metu? Turiu omeny - ar nera taip, kad visi butu paaugliukai, gal yra nemazai ir mazesniu... (Svarstau, gal surizikuot ir siust savo beveik 10 metu dukra i dar viena pamaina i Atgaja, bet neramu, gal ten nebus daugiau tokiu mazu vaiku).
*

Maniškės buvo šitoj pamainoj - nuo 10 metų mirksiukas.gif
Vyresnei mergytei buvo 11 metų, o mažėlkai - tik 9 metukai ax.gif , bet jokių problemų su vyresniais vaikais tikrai neturėjo . Buvo visokio amžiaus vaikų , ne tik paaugliai, mažiukų irgi netrūko. Jei dar dukrą ne vieną noritė leisti, drąsiai leiskite. mirksiukas.gif Jei labai kankina abėjonės, galėsiu atsiųsti jums filmuotą medžiagą atvežtą iš tos stovyklos , tik parašykite man až.
Aneta

Mes bandisime eiti i ,lvjc pavasario dienos stovykla " Zalioj stoteleje" ax.gif
simsimas2002
QUOTE(Aneta @ 2010 03 25, 11:21)
Mes bandisime eiti i ,lvjc pavasario dienos stovykla " Zalioj stoteleje"  ax.gif
*

as savaites pradzioje bandziau uzsirasyti, tai vietu jau nebuvo verysad.gif
Miledi.N
Dar viena stovykla
http://www.ditma.lt/vaiku-vasaros-stovyklos-vaikams
Marija5
Ar ką žinote apie šią stovyklą: ax.gif

http://www.gemma.lt/lt/vaiku_vasaros_stovykla
Atlantida
Kas zinot kokia sokiu ar karate stovykla?
lieppa
sveikutes 4u.gif

gal kas turite informacijos apie Tomo Petreikio vasaros stovyklas? gavom siulyma i merkine birzelio men. kaina, sakyciau, nemaza 6 dienos - 380 lt. g.gif ka manote?
mordashka
Sveikos visos.
vasaros stovykla ir mano galvos skausmas. Bent jau kol kas kol manoji nesiryzta vaziuoti i stovyklas su nakvynemis (gana jautri ir nedrasi mergiote), tai mes lankom Vilniuej dienos stovykla. Visai patogu - atvezi ryte, o kai pasiimi vakare, buna DEAD - uzmiega masinoj biggrin.gif o mes su teciu turim daug laisvo laiko rolleyes.gif Siemet eisim 4 metus is eiles - kazkaip dar nenusibosta bigsmile.gif Tai leisiu ir siemet. Ai, siaip jau ir man ramu, nesitrina ant saligatvio, susiranda chebryte, uzsiemus...
Beje jei kam idomu daugiau info internetiniame puslapyje: http://www.aisv.lt/index.php?id=173

Marija5
Kaip būtų faina, bet man laikas netinka verysad.gif
Vasaros mokyklos užsiėmimai vyksta TAMV patalpose - Subačiaus g. 41  - nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.30 iki 16.30 val.

Kažkaip laikas nėra apgalvotas g.gif Juk tėveliai dažniausiai dirba iki 17 val., kol atvažiuoja jau 17.30 - 18 val. Būtų iki 18 būtinai leisčiau. smile.gif
tiutiute
http://www.eandt.lt/stovyklos/
citroen
As ir pasimetusi stovyklu paieskose doh.gif Vienais metais sunus buvo Giruliuose anglu k.stovykloje kuria organizavo AMES kalbu mokykla, - nepatiko labai, programoje zadejo, kad pamokeles su jais ves amerikonai, sake jokiu amerikonu nemate, butent anglu k. buvo skiriama labai mazai demesio ir laiko (tai kam tada pasivadinti kalbu stovykla blink.gif ) o ir seip nuobodu buvo (kaina buvo tikrai labai didele, na bent jau musu seimai, uz 8 dienas 1200 Lt), praitais metais vaziavo i Rusne (Flinto stovykla), kai gryzo sake nebevaziuos ten daugiau, bet nuo Naujuju metu jau zyzia kad nori vel butent i ten biggrin.gif , ot ir suprask tuos vaikus doh.gif
ajas
QUOTE(musyte @ 2010 04 13, 12:25)
Sveikos visos.
vasaros stovykla ir mano galvos skausmas. Bent jau kol kas kol manoji nesiryzta vaziuoti i stovyklas su nakvynemis (gana jautri ir nedrasi mergiote), tai mes lankom Vilniuej dienos stovykla. Visai patogu - atvezi ryte, o kai pasiimi vakare, buna DEAD - uzmiega masinoj  o mes su teciu turim daug laisvo laiko  Siemet eisim 4 metus is eiles - kazkaip dar nenusibosta  Tai leisiu ir siemet. Ai, siaip jau ir man ramu, nesitrina ant saligatvio, susiranda chebryte, uzsiemus...
Beje jei kam idomu daugiau info internetiniame puslapyje: http://www.aisv.lt/index.php?id=173
*

Sveika,
gal gali placiau papasakoti apie sia stovykla, ar ten tikrai viskas vyksta anglu k.? Ir idomu, kokie vaikai (lietuviai ar uzsienieciai) ten renkasi?
Rykute
QUOTE(lieppa @ 2010 04 08, 23:33)
sveikutes 4u.gif

gal kas turite informacijos apie Tomo Petreikio vasaros stovyklas? gavom siulyma i merkine birzelio men. kaina, sakyciau, nemaza 6 dienos - 380 lt.  g.gif  ka manote?
*

Gal galima nuoroda ar kontaktus kur ji randasi ??? Mes netoli sodyba turim tai man butu labai patogu ax.gif

QUOTE(simsimas2002 @ 2010 02 23, 16:29)
skaiciau kad ten 2008 buvo apsinuodije vaikai
cia

gal dabar geresnes salygos  g.gif  nes mane si stovykla domina tuo kad su arkliais jodineja ir netoli vaziuoti iki jos...
*

Mes buvome pernai sioje stovykloje. Mano vaikui buvo 8 metai tai patiko , kad maziukus apgyvendino atskirai nuo didesniu kur normaliai toletas irengtas ir arti eiti pavalgyti, o vanduo toliau tad ejo su vadovais ir t.t. Sake jodinejo, plaukiojo, maistas skanus.
Man paciai patiko vietove, tokia kaimo turizmas, zole nupjauta, tvarkinga, nors nameliai prie ezero kur vyresni buvo tai is isores jau remonto prasesi.
Buvo zygis i Trakus, bet kadangi mano vaikui kartas nuo karto kaip gydytojai sako del spartaus augimo skauda kojas jam buvo per sunku ir po zygio net temperatura pakilo tad parsiveziau diena anksciau. Bet siemet jis nortu ten vel thumbup.gif

Kadangi jo pirma stovykla tai siemet bandysiu ieksot kitos del akiracio prapetimo, tik va visos nuo Kauno labai toli ir visai ne i ta puse kur man reiketu doh.gif

QUOTE(Raimukė @ 2010 03 05, 22:17)
Mano vaikams tai labai patiko Gintaro stovykloje  thumbup.gif ,uzimtumas didelis,draugu daug susirado,vaziuodavom i renginius,kuriu tikai buvo nemazai.Ir dukra ir sunus liko tik su geriausiais ispudziais ir prisiminimais.
*

O nuo keliu metu ten priima ??? Tinklapi neradau parasyt g.gif
Atlantida
QUOTE(Rykute @ 2010 04 15, 20:03)
Gal galima nuoroda ar kontaktus kur ji randasi ??? Mes netoli sodyba turim tai man butu labai patogu  ax.gif
*

Ne manes klausei, bet gal pagelbesiu
http://www.valsas.lt/lt/sokiu-sventes

Cia jokios info nera, tik - nuo birzelio 13 vaiku sokiu stovykla Merkyneje. Reikia skambintis ir klaust... Jei ka suzinotum,prasom pasidalint viesai...
Kimberli
QUOTE(Rykute @ 2010 04 15, 22:31)
O nuo keliu metu ten priima ??? Tinklapi neradau parasyt  g.gif
*

maziausi buvo 6-7 metu. mirksiukas.gif
Rykute
QUOTE(kramtoškė @ 2010 04 18, 13:24)
maziausi buvo 6-7 metu. mirksiukas.gif
*

Tuomet tinka bigsmile.gif Reikes susisiekti su jais... O kaip stovykla ar sunku rasti, nes pagal zemelapi as nelabai gaudausi ir tu vietoviu nelabai pazystu blush2.gif
Kimberli
Tiksliai pasakyti negaliu, bet kazkur Marijampoles raj. Bet pasiskambinkite ir paklauskite kur vaziuoti. Bet gal kokia 30 km. nuo Marijampoles. O numeri(jei neturit) rasit ju puslapyje. mirksiukas.gif
Margita
Kaip smagu užsukti čia,kada vyksta tokios intensyvios paieškos vasaros stovyklų wub.gif ,atrodo,kad ir vasarėlė jau čia pat wub.gif .
Mūsų kavalierius trečią vasarą vyks pas Flintą į Kintus rolleyes.gif .Aišku pačios gyvenimo sąlygos nesulyginamos su Rusne(buvom ir Kintuose,ir Rusnėj),bet pati vieta-Vėtrungės pailsiavietė -stovykloms pati pačiausia.....Bandžiau įpiršti kokią naują stovyklą,bet maniškis ištikimas tik Flintui biggrin.gif .
mordashka
QUOTE(ajas @ 2010 04 14, 16:00)
Sveika,
gal gali placiau papasakoti apie sia stovykla, ar ten tikrai viskas vyksta anglu k.? Ir idomu, kokie vaikai (lietuviai ar uzsienieciai) ten renkasi?
*

Vaikai ivairus, bet be abejo dominuoja lietuvaiciai. Mokytojai - lietuviai ir uzsienieciai. Uzsienieciai paprastai dirba su vyresniais vaikais. VISKAS vyksta anglu kalba. Be abejo, esant keblumams visuomet verciama i lietuviu kalba. Siaip skatinami naudoti uzsienio kalba kasdienineje veikloje, ivairiose situacijose. Labai smagu is tiesu, kai maziukai pypliukai pragysta angliskai - mazieji - elementariom frazem, vyresni - moka daugiau smile.gif
raskila75
Sveiki,

Gal kas nors turite kokios informacijos apie vasaros stovyklas prie juros vyresniems vaikams? smile.gif
lejakt
Jeigu kalbant apie stovyklas, as rekomenduociau Atgaja rolleyes.gif Ten visuomet yra ką veikti, uzimtumas ir saugumas uztikrinti. Tai kulturine, menine stovykla, kur vaikai gali pasirinkti tema, kuri jam atrodo idomiausia, siemet bus teatrine, istorine, magijos verpetu, mitologijos, kalendoriniu ir seimos svenciu, pasaku ir legendu, menu programos. Ten tikrai kiekvienas vaikas jaučiasi išskirtinis, reikalingas, laisvas, kūrybingas. Ir dirba labai puikus vadovai, as esu suzaveta. Mano visi trys vaikai vaziuoja ten ir tik laukia vasaros, nes vaziuos i stovykla biggrin.gif zinoma, kaina jie palaiko, bet kokybe tikrai gera. Vyras siek tiek spyriojasi del finansu, bet as manau, kad, jeigu jiems Atgaja yra paspirtis gerai mokintis ir stengtis, tai reik juos tuo ir paskatinti. Juolab, siuo metu dar vyksta nuolaidos. Vaikai rado reklamini ju filmuka, jei kam idomu, paziurekit thumbup.gif http://www.videogaga.lt/video?id=ogcynnkgqmatefmic
ramazote
labai sudomino atgajos stovykla, as ieskau 8 metu berniukui.O ten raso, kad tik nuo 10 metu.Ir labai idomu kokia kaina, kur ju peslapis?
*Harpija*
QUOTE(ramazote @ 2010 04 25, 12:33)
labai sudomino atgajos stovykla, as ieskau 8 metu berniukui.O ten raso, kad tik nuo 10 metu.Ir labai idomu kokia kaina, kur ju peslapis?
*

Kainuos nuo 700 iki 800 litu. 4u.gif
Atlantida
QUOTE(Gabriele97 @ 2010 04 25, 13:09)
Kainuos nuo 700 iki 800 litu. 4u.gif
*

Vaziuokit i Atgaja i musu pamaina - Magijos verpetai - ten skirta mazesniems vaikams - nuo 9 iki 12 metu. I ta pamaina dabar kaina - 580lt. (mums buvo pigiau, nes spejom nupirkt su nuolaida). smile.gif

Nebijokit, 8 metu vaika i ta pamaina tikrai priims...
*Harpija*
QUOTE(Atlantida @ 2010 04 25, 20:03)
Vaziuokit i Atgaja i musu pamaina - Magijos verpetai - ten skirta mazesniems vaikams - nuo 9 iki 12 metu. I ta pamaina dabar kaina - 580lt. (mums buvo pigiau, nes spejom nupirkt su nuolaida).  smile.gif

Nebijokit, 8 metu vaika i ta pamaina tikrai priims...
*

Buvau sitoje pamainoje..SUPER thumbup.gif
virgute19
Vaiku dienos stovykla Vilniuje 8 – 12 metu vaikams, http://www.ekspertumuge.lt/lt/vaiku-stovykla/2010-vasara

Marija5
QUOTE(virgute19 @ 2010 04 26, 12:39)
Vaiku dienos stovykla Vilniuje 8 – 12 metu vaikams, http://www.ekspertumuge.lt/lt/vaiku-stovykla/2010-vasara
*

Ši stovykla mane sudomino. Vaikas ne tik žais, bet daug ko išmoks, viską pamatys iš vidaus. thumbup.gif
Reikia pagalvoti.

Gal kieno vaikai jau buvo? Kokie atsiliepimai? ax.gif
maka
Pernai vyresnelis buvo cia http://www.varlinukas.lt/index.php/laisvalaikis . Puiki direktore, geros vadoves ir kaina proto ribose.
virgute19
taip dienos stovykla super variantas http://www.ekspertumuge.lt/lt/vaiku-stovykla/2010-vasara
sause
Aš saviškį pernai išleidau kartu su draugų vaikais, nes mano buvo jauniausiaias, į stovykla Klimkynėje http://www.kelioniuakademija.lt/stovykla_maziesiems_2010.php Vaikms labai patiko programa, vadovai. O šiaip sąlygos, maistas thumbup.gif O kitų draugų berniukai važiavo į tos pačios "Kelioniu akademijos" sukarintą stovyklą. Tai sakė vaikai irgi grįžo patenkinti.
kvepalumaniake:D
Nemunaitis vaikai buvo ir nepasigailejo thumbup.gif
Liepaja25
Sveikos ir sveiki,

Šiais metais ir vėl vyks vasaros krepšinio stovyklos vaikams (ir mergaitėms ir berniukams) nuo 11 iki 17 metų.

Daugiau informacijos rasite http://www.krepsininkas.net/stovykla-2010
Miledi.N
QUOTE(maka @ 2010 04 26, 12:03)
Pernai vyresnelis buvo cia http://www.varlinukas.lt/index.php/laisvalaikis . Puiki direktore, geros vadoves ir kaina proto ribose.
*

O vaikui patiko?
You.rate
QUOTE(Miledi.N @ 2010 05 03, 21:47)
O vaikui patiko?
*

Labai geras klausimas 4u.gif
Man irgo labai įdomu, kokie vaiko įspūdžiai, kas jam visų pirma užkliuvo
raketa
Sveikos mamytės,
aš savo paaugliuką į dienos stovyklas užrašiau, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, viena tai kur su anglų pamokėlėmis, o kita su darbeliais, ten irgi visokių išvykų bus ir šiaip žaidimų, nu man tai labai patiko, nes 7-mečiui tai daugiau nelabai ką siūlo, o šis variantas buvo idealus, ir kainavo abi stovyklos po nepilnus 400Lt., po 9-nias dienas. Jei kam įdomu, gal dar vietų laisvų bus mirksiukas.gif
ajas
Ar kieno nors vaikai buvo 7 mūzų organizuojamose dienos stovyklose? Įdomu būtų išgirsti apsiliepimus g.gif
Info čia
daliosss
Mano sūnus lanko karate, tai pastoviai būna įvairios stovyklos. Leidžiu į stovyklą dėl kelių priežasčių: savarankiškumas, drausmė, bendravimas su bendraminčiais ir aišku užimtumas. Vaikas lanko http://www.okinava.lt Dažnai pati važiuoju kaip svečias fotografuoti http://www.fotorama.lt , nes gaunasi gražios nuotraukos. Greitai padarysiu atskira klubo skyreli.
prekestolen
Mūsų mokykla šiemet negavo finansavimo -taigi dienos stovyklos mokykloje nebus. verysad.gif
Ieškau geriausio varianto- kur savo pirmoką bent jau birželio mėn leisti. Sudomino 7mūzų pasiūlymas, arba LVJC.. mastau.gif

Gal kas turite patirties ir nuomonę apie apie dienos stovyklą 7 Mūzose??
Miledi.N
QUOTE(dije @ 2010 05 04, 12:32)
Mūsų mokykla šiemet negavo finansavimo -taigi dienos stovyklos mokykloje nebus.  verysad.gif
Ieškau geriausio varianto- kur savo pirmoką bent jau birželio mėn leisti. Sudomino 7mūzų pasiūlymas, arba LVJC.. mastau.gif

Gal kas turite patirties ir nuomonę apie apie dienos stovyklą 7 Mūzose??
*

Apie mūzas nieko negaliu pasakyti, o LVJC Super!!! vaikai buvo sužavėti thumbup.gif
Miledi.N
QUOTE(You.rate @ 2010 05 04, 21:16)
O kokias LVJC stovyklas leidote savo vaikus?
*

Ne tik aktyviems 4u.gif man atrodo dabar ji vadinasi - veikime kartu.
Auksuole669
sveikos mamytes!

Turiu velniuka viena, kuris nenustygsta vietoj, yra aktyvus, bet tuo paciu ir zbitkininkas toks kokiu reta. bigsmile.gif Vakar kolege uzsimine, kad kaip tik tokiems yra delta stovykla. Gal koki atsiliepimu teko girdeti? Cia Lietuvoje vasara vyksta.

Labai aciu smile.gif
kliūdžiau
Gal kas turite atsiliepimų dėl stovyklos "Kalba", Vilniuje, verslo centre?
prekestolen
QUOTE(kidaxxl @ 2010 05 05, 16:33)
Buvo mano vaikai  LVJC  stovykloje NUSPALVINK PASAULĮ – nepatiko, įleidžia į kambarį ir galite daryti ką norit – o tai aiškų žaidymas telefonų.  g.gif
Mano vaikai kasmet lanko dieninė GROS NUOTAIKOS STOVYKLA Naujosios Vilnios kultūros centre (Vilnius, Pergalės g., 8). Labai patinka...gauna ir dėmesio, ir notikių, ir kūrybos...
š.m. dvi pamainos 06. 14 – 06.18.(I pamaina) 06.28 – 07. 02 (II pamaina). 5 dienos - 200 lt.
Vadoves:  Irina 861513015 ir Rima 861513091 thumbup.gif
*

O gal galima plačiau truputį..kokia veikla buvo užimti vaikai, ar vyko į ekskursijas..nes jų www labai mažai informacijos, surašytos tik datos. g.gif Tėvų sutikime prašoma sutikti ir pasirašyti po stovyklos programa- o kur su ja suipažinti???
kidaxxl
Vaikai yra grupėse po 6-8 vaikus, ir berniukai ir mergaites, panašaus amžiaus, vadovai - jaunimas. Daro naktini žygį su palapinėmis, o jei lyja lietus tai filmuoja filmą arba repetuoja spektakli, mokosi dainų, patįs kuria žodžius apie stovyklos gyvenimą.Turi savo stovyklos valiutą, už ja perka ir parduoda savo pačių pagamintus daiktus..,.paskutine dieną - koncertas tėvams ir picos. O taip maitinimas geras, šilti pietus, sūreliai, jogurtukai, obuoliai, vaisiai. Mes einame penki metai iš eiles. Būna ekskursijos, samdo autobusą jei kur nors toliau važiuoja. Gaila, kad ne visa vasara, o tik 06-07 mėn. Jeigu vaikas neapdraustas, tai kainuoja apie 10 litu draudimas. Ačiū dievui mum nieko nėra nutikė, bet buvo vienas vaikas prieš kelėta metu kuriam draudimas kažkiek sumokėjo.
Bandau rasti kokiu nors minusu, bet kažkaip jie užsimiršta.
Vaiku neprileidžia prie kompiuteriu, neleidžia neštis koka kolos, limonadų, traškučių. Labai daug fizinio aktyvumo.
Va, prisiminiau trukumą. Mergaičių mažiau negu berniuku.
4u.gif
meda05
Parsinese mano dukterecia dienos stovyklos ("Nuotykiu dziungles" Kaune, salia Vytauto parko) skrajute is mokyklos...labai viskas cia graziai skamba thumbup.gif joje, mastau gal jai padovanoti kelialapi gimtadienio proga, kaip manote 380 cia normali kaina uz stovykla 10d. ??? Pusryciai , pietus raso bus ir daug visokiu pramogu ir atrakciju. Neturiu dar patirties sioje srityje visai doh.gif
You.rate
QUOTE(meda05 @ 2010 05 06, 15:11)
Parsinese mano dukterecia dienos stovyklos  ("Nuotykiu dziungles" Kaune, salia Vytauto parko) skrajute is mokyklos...labai viskas cia graziai skamba  thumbup.gif  joje, mastau gal jai padovanoti kelialapi gimtadienio proga, kaip manote 380 cia normali kaina uz stovykla 10d. ??? Pusryciai , pietus raso bus ir daug visokiu pramogu ir atrakciju. Neturiu dar patirties sioje srityje visai  doh.gif
*

tikrai normali kaina. Nebrangi stovykla.
prekestolen
QUOTE(meda05 @ 2010 05 06, 15:11)
Parsinese mano dukterecia dienos stovyklos  ("Nuotykiu dziungles" Kaune, salia Vytauto parko) skrajute is mokyklos...labai viskas cia graziai skamba  thumbup.gif  joje, mastau gal jai padovanoti kelialapi gimtadienio proga, kaip manote 380 cia normali kaina uz stovykla 10d. ??? Pusryciai , pietus raso bus ir daug visokiu pramogu ir atrakciju. Neturiu dar patirties sioje srityje visai  doh.gif
*

Labai gera kaina.

VLN tokių kainų išvis nėra... unsure.gif Ar aš nerandu...
Audruze
QUOTE(Auksuole669 @ 2010 05 05, 23:17)
sveikos mamytes!

Turiu velniuka viena, kuris nenustygsta vietoj, yra aktyvus, bet tuo paciu ir zbitkininkas toks kokiu reta. bigsmile.gif  Vakar kolege uzsimine, kad kaip tik tokiems yra delta stovykla. Gal koki atsiliepimu teko girdeti? Cia Lietuvoje vasara vyksta.

Labai aciu smile.gif
*

Mano pusbrolis dalyvavo DELTA stovykloje pernai vasara (kiek zinau, pernai ji vyko pirma karta). Apie stovyklos programa daug pasakyti negaliu, nes nezinau ir nepasakoja daug, bet palyginus vaikeza (15 jam dabar smile.gif ) kuris isvaziavo ir kuris grizo... Ispudinga, svelniai tariant smile.gif Is nesukalbamo bjauraus paauglio grizo jaunu vyru smile.gif Tarp kitko, ten stovyklavo ir mergaites, kiek zinau, irgi sekmingai.
You.rate
QUOTE(mergaite.. @ 2010 05 06, 23:24)
Aš jau noriu į stovyklą  thumbup.gif  lotuliukas.gif
*

Kokios stovyklos nori dvylikamečiai? Kokia Tau labiausiai patiktų? Klausiu todėl, kad mano vaikai jau keletą metų važiuoja į būrelio, kurį lanko ištisus metus organizuojamą stovyklą. Bet tai nėra tradicinė stovykla. Ir man įdomu, ko nori šinadieniniai paaugliai?
Taškė.
http://www.kaltanenu.svencionys.lm.lt/stovykla.htm

Nereali stovykla.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.