Įkraunama...
Įkraunama...

Traumatologai, ortopedai Klaipėdoje

Gal galit patarti gera traumotologa Klaipedoje? 4u.gif Reikia suaugusiam.
Atsakyti
QUOTE(Bridzitt @ 2007 10 15, 17:28)
Gal galit patarti gera traumotologa Klaipedoje?  4u.gif  Reikia suaugusiam.

Sveika, žianu vieną, bet Vilniuje, gal pravers, gydytojas Broga. Dirba universitetinėje greitosios pagalbos ligoninėjeČia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrijana: 18 spalio 2007 - 14:54
dekui 4u.gif as pas ji jau lankiausi ir jis man pasiule operuotis bet as dar dvejoju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bridzitt @ 2007 10 19, 16:56)
dekui  4u.gif as pas ji jau lankiausi ir jis man pasiule operuotis bet as dar dvejoju  unsure.gif


Manau, kad juo abejoti nereiketų. Vien jo dėka mano vyras dabar su savo koja vaikšto, o ne su protezu.
Atsakyti
Mamai 45m, jau kuris laikas kenčia nuo abiejų kelių skausmų (galima artrozė). Gal rekomenduotumėt gerą traumatologą-ortopedą?
Atsakyti
įdomu būtų išgirsti atsiliepimus apie apskrities ( raudonojo kryžiaus ) ligoninės traumatologus 4u.gif Kurį rinktis ( bėda - kelio sąnarys, meniskas ) ?? užsirašiau pas Bružą ( šis visiškai nežinomas man )liepos viduriui, nors pas Jermolajevą būč norėjus, bet pas jį tik spaliui talonai dalinami doh.gif
Atsakyti

Papildyta:
QUOTE(fishke @ 2009 06 29, 14:37)
įdomu būtų išgirsti atsiliepimus apie apskrities ( raudonojo kryžiaus ) ligoninės traumatologus  4u.gif Kurį rinktis ( bėda - kelio sąnarys, meniskas ) ??  užsirašiau pas Bružą ( šis visiškai nežinomas man )liepos viduriui, nors pas Jermolajevą  būč norėjus, bet pas jį tik spaliui talonai dalinami  doh.gif

Bružas mano mama operavo pries jau nemažai metu-labai geras gydytojas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čeruti: 30 birželio 2009 - 10:54
Galdikas neblogas, ypac kas su kojom
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2009 07 01, 22:28)
Galdikas neblogas, ypac kas su kojom

o jis kur dirba?
Atsakyti
gal kam teko su Rudoku turėti reikalų g.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 07 08, 11:38)
o jis kur dirba?


Jis dirba Nefridoje ir KUL
Atsakyti
turėjau reikalų su ortopedu gruzinu Zaharidze,lygtai,nu buvau apakusi, per savo gyvenimą tokį sutikau pirmakart ir...tikiuosi paskutinį mega_shok.gif šviesiai tiesiai pasakė,kad už jo pagalbą,ta prasme,vien kad atėjau ,reikės jam atsilyginti pinigais arba dovanom,o gal ir dar kitaip ax.gif ...
Atsakyti