Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti tėveliui?

Galvoju ką padovanoti MB leliaus gimimo proga. Kažką nebūtinai brangaus ir prabangaus - užtektų ir marškinėlių ar puodelio, bet nesugalvoju ką ant jų parašyti - gal patarsite? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2009 04 06, 15:16)
Galvoju ką padovanoti MB leliaus gimimo proga. Kažką nebūtinai brangaus ir prabangaus - užtektų ir marškinėlių ar puodelio, bet nesugalvoju ką ant jų parašyti - gal patarsite?  4u.gif

dovana jum abiem bus leliukas wub.gif
Atsakyti
noretusi kazko atminimui ax.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2009 04 07, 20:56)
noretusi kazko atminimui  ax.gif


Vaikelis ir bus visą gyvenimą priminimas apie šią dieną mirksiukas.gif Nesu girdėjus, kad vyrui dovanotų žmona kažką, vyras žmonai taip, dovanoja - papuošalą, gėlių ar mašiną tongue.gif , bet čia irgi nebūtina. Čia ne taisyklė žinoma 4u.gif
Atsakyti
Puodelis būtų labai graži dovana wub.gif tokios dovanos labai populiarios JAV ax.gif ten rašoma: "Naujai iškeptas tėtis" ir pan. (aišku, čia tik vertimas pažodžiui) 4u.gif
Atsakyti
Ant puodelio galima uzrasyti:
PAts geriausias Tetis
Arba kazka panasaus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MusSyte* @ 2009 04 26, 17:26)
Ant puodelio galima uzrasyti:
PAts geriausias Tetis
Arba kazka panasaus  doh.gif  lotuliukas.gif

O as manau, kad vaiko gimimui sitas uzrasas per anksti blush2.gif , man geriau tiktu auksciau pateiktas variantas biggrin.gif
Dar variantas butu skarele arba kepure su uzrasu: "As jau Tetis" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 04 27, 18:27)
O as manau, kad vaiko gimimui sitas uzrasas per anksti  blush2.gif , man geriau tiktu auksciau pateiktas variantas  biggrin.gif
Dar variantas butu skarele arba kepure su uzrasu: "As jau Tetis"  biggrin.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrėlė @ 2009 04 11, 21:03)
Vaikelis ir bus visą gyvenimą priminimas apie šią dieną  mirksiukas.gif Nesu girdėjus, kad vyrui dovanotų žmona kažką, vyras žmonai taip, dovanoja - papuošalą, gėlių ar mašiną  tongue.gif , bet čia irgi nebūtina. Čia ne taisyklė žinoma  4u.gif



as manau gera ideja turi temos autore,kad ne tik vyrai zmonoms nest geliu turi i ligonine, bet ir juos galima kakzuom nustebint drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano vyras nuo draugų gavo tokią, gražią prijuostę ant, kurios buvo parašyta aš jau tėvelis ax.gif Mintis labai gera, kad vyras galėtų pašeimininkaut ax.gif
Atsakyti
Na mes kadangi esam sutarę dovanotis tik savo rankų darbo dovanėles - padariau tokį a la sertifikatą, patvirtinantį, kad jis tapo tėveliu (palikau vietas, įrašysiu kada tiksliai ir koks leliuko ūgis, svoris, plaukų ir akių spalva) smile.gif
Tai dabar laukiu laukiu, kada įteikt galėsiu wub.gif
Atsakyti