Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėrynas: Linelis

Sveikos mamos,
gal kuri vedate savo atžalėlę į šį darželį? Labai reikalinga informacija. Draugė žada vesti savo 1 metų mažylę, prašė pasiklausti 4u.gif Tai va lauksim jūsų atsiliepimų.
Iš anksto dėkavoju 4u.gif
Atsakyti
Labai fainas darzelis, labai miela vedeja, geros aukletojos...na bent jau sunus buvo isimilejes l/d aukletoja Onute biggrin.gif sunus ejo nuo 2ju metuku, lankem 9men, isvaziavom poto...visiem rekomenduociau si darzely...
Atsakyti
Mamytes, gal kuri vedat i "Lineli" savo vaikuti? Idomu ar patinka, kaip aukletojos, maitinimas? Labai idomu, nes i "Boruzele" labai sunku patekt, labai daug norinciu, bet gal Linelis nei kiek ne blogesnis?.. g.gif
Atsakyti
Na negi neatsiras vedanciu i si darzeli? blush2.gif
Atsakyti
Labai nedėkinga "Linelio" vieta - ant sankryžos kampo, o piko valandomis eismas ten nemažas unsure.gif Mus tai atbaidė.
Atsakyti
Del sankryzos tai as suprantu.. g.gif Bet kas belieka, jei i "Boruzele" beveik be sansu kaip supratau (buvau praita savaite, tai jau nuo rudens yra kruva prasymu schmoll.gif ), o "Birute" nelabai pakeliui.. Nors kaip tik buvau "Birutej" sndn, tai ispudi paliko gera rolleyes.gif Tik kad direktore dabar atostogauja, tai nelabai ka tesuzinojau, tik pamaciau, kad ir ten vaiku LABAI daug - vien paciu maziausiu grupeje sndn buvo 19.. O nuo pavasario bus, sake dar daugiau g.gif
Atsakyti
Bandėm mes užrašyti saviškį prieš porą dienų, kad leistų eiti nuo vasario mėn., tai pasakė, kad be šansų, mat ir taip perpildyti yra. O į Boružėlę eiti nenorim po to kai vaikas ten salmaneliozę pasigavo.
Atsakyti
Rimtai? Salmanelioze? Bet gal ten tik tox nelaimingas atsikimas buvo, gal taip gali atsitikti bet kuriam darzeli g.gif
O i "Lineli" gal bent nuo rudens priimtu g.gif Nu reix bandyt su direktore kalbet.. O kaip direktore siaip? (kaip zmogus)
Atsakyti
Aš vedu savo abu vaikus į tą darželį ir esu tikrai labai patenkinta ir auklėtojomis ir vedėja. Man tas darželis labai arti, tai nesugaištu laiko ėjimui pirmyn ir atgal. thumbup.gif
Atsakyti
Jau yra tema apie si darzeli...

Va ir ten rasiau kad darzelis nuostabus sunus lanke ji nuo 2 metu. Ejo 9 men po to isvaziavom...tiesa nebuvau suzaveta tik viena l/d aukletoja atrodo Jolanta vardu...o Onute buvo nuostabi smile.gif
Atsakyti
o vedeja labai sauni...kysiu nesiulyciau jai duoti...neatrodo kad butu tokia...mus prieme net is baltupiu...tiesiog buvo vietu...siulyciau uzsirasyti i leile kiek galima anksciau, kad po to nenusivilt smile.gif
Atsakyti
Tai bandysim rytoj keliauti pas vedeja, gal bent nuo rudens priims, jei vietu nebus... ax.gif
Atsakyti