Įkraunama...
Įkraunama...

Zara

Labai megstu parduotuve Zara. labai graziu drabuziu galima rasti. o jau vaikisku drabuziu grazumas.... Ir nebrangiai.... 4u.gif
Atsakyti
Daznai uzsuku pasidairyt kas grazesnio, itraukt tam tikrus rubus i sarasa ka pirksiu per ispardavima biggrin.gif Aisku grozybiu dideliu per ispardavimus ir nelieka biggrin.gif
Perku ten tik tada kai kaina daugmaz atitinka kokybe, taigi gana retai smile.gif
Atsakyti
Sioj parduotuvej man itin patinka sukneles.. Tik pirkt dar neteko.. biggrin.gif Neseniai pirkau golfuka, tai kokybe bloga - issitampe po pirmo plovimo g.gif
Atsakyti
Man patiko iki paskutinio apsipirkimo doh.gif Kai nusipirkau kelnes ir kelis kartus uzsidejus medziaga istyzo blink.gif Tai kad tikrai kokybe nekokia schmoll.gif Bet aptarnavimu skustis negaliu, nes prieme atgal, nors ir cekio neturejau o tik patvirtinima kad mokejau Zaroj kortele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborge @ 2009 05 20, 13:14)
Man patiko iki paskutinio apsipirkimo doh.gif Kai nusipirkau kelnes ir kelis kartus uzsidejus medziaga istyzo blink.gif Tai kad tikrai kokybe nekokia schmoll.gif  Bet aptarnavimu skustis negaliu, nes prieme atgal, nors ir cekio neturejau o tik patvirtinima kad mokejau Zaroj kortele ax.gif


niu kad priėmė atgal tai tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborge @ 2009 05 20, 13:14)
Man patiko iki paskutinio apsipirkimo doh.gif Kai nusipirkau kelnes ir kelis kartus uzsidejus medziaga istyzo blink.gif Tai kad tikrai kokybe nekokia schmoll.gif  Bet aptarnavimu skustis negaliu, nes prieme atgal, nors ir cekio neturejau o tik patvirtinima kad mokejau Zaroj kortele ax.gif

pasiseke kad priėmė bigsmile.gif
Atsakyti
Man labai patinka vaikiski drabuzeliai smile.gif Kokybe labai gera! Visada perku tik per ispardavimus, tai ir kaina ir kokybe tada buna thumbup.gif Karta teko grazinti, tai be problemu prieme.
Ir as pati turiu kelis drabuzelius. Kokybe taip pat esu patenkinta!
Aptarnavimas be priekaistu!
Atsakyti
As is Zaros tik dzinsus perku ir sijonus 4u.gif
Atsakyti
lietuvoj zara tragiska, nei kokybes nei padoriu rubu schmoll.gif
Atsakyti
Perku vaikiškus drabužius, bet ir tik kai išpardavimai būna... ax.gif
Atsakyti
mano viena megstamiausiu parduotuviu lietuvoje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilikė @ 2009 06 07, 11:42)
Perku vaikiškus drabužius, bet ir tik kai išpardavimai būna... ax.gif

as irgi,nes brangoka ax.gif
Atsakyti