Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

bandziau as sivakar daryt susi.. pavakarieniavom tai labai skaniai, bet kad va dar man mokytis ir mokytis kaip juos graziai susukt.. gal dar koja pakiso tai kad nesulaukiau kol ryziai visai atves? blush2.gif vyriskis uzsiprase gimtadienio baliukui, tai turiu menesi ismokt, kad negeda ant stalo padet butu lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip anksčiau nemėgau suši doh.gif
O dabar manė net krato kaip nori.
Kai suvinoju pirmą ritinėlį, turiu iš karto jį suvalgyti, kitaip išprotėsiu hihihi.gif
Gaminau užvakar. Prisivalgiau. Noriu dar. biggrin.gif
Ar negirdėjote apie kokius rengiamus suši gaminimo seminarus. Radau Tik Skonio studijoje, bet buvo vasaro mėn. verysad.gif
Atsakyti
prieš savaitę pirmąkart su draugais darėm suši. nuo to karto savarankiškai gaminau jau tris kartus, t.y. kas antrą dieną biggrin.gif vakar vyrui kai pasiūliau vakarienei vėl suši, tai jis jau sakė, kad gal nereikia.. o aš tai kvailėju, jei tik išalkstu, tai ir svaigstu jau apie sushi, kitokio maisto nebesinori.. tik labai nedidelis pasirinkimas ingridientų. kol kas bandžiau tik lašišą, avokadą, agurką ir juodą sezamą. nosipirkau cream cheese ir lyg ir buvo šaldikly krabų lazdelių tai reiks dar pabandyt

kažkas minėjo, kad dedat sojos daigus. Tai noriu pasitikslint, ar konservuotus, ar tuos kur maišeliuose būna švieži, skirti į stir fry dėt?
Atsakyti
Ir aš niekaip negaliu atsivalgyti. ax.gif
Tik nežinau su kuo bedaryti.
Bandysiu dabar tuos išverstus daryti, kaip jie vadinasi? Ar ne Kalifornietiški rolai? g.gif
Dariau:
krabų lazdelės
krabų lazdelės+agurkas+paprika
krabų lazdelės+agurkas
krabų lazdelės+paprika

Ne labai pasirinkimas hihihi.gif

Daugiau nesugalvoju su kuo daryti, gal krevėčių nupirkti.
Atsakyti
DARYK DAR SU KONSERVUOTU TUNU,LABAI SKANU thumbup.gif AS JI DAR PAMAISAU SU MAJONEZU (CIA AISKU LIETUVISKAI) blush2.gif IR TADA DEDU I SUSI,AGURO ZALIO IR AVOKADO
Atsakyti
Savo sultyse ar aliejuje imti? smile.gif
Rytoj darysiu.
Nusipirkau a la krabų mėsos, dumblių ikrų. smile.gif
Ir tuno dar turiu, tai pabandysiu,
Ačiū.
Atsakyti
Dar norėčiau paklausti, ar galima ryžius išvirti iš vakaro? g.gif
Atsakyti
as visada perku aliejuje tada ji gerai nusunkiu,man asmeniskai jis skanesnis rolleyes.gif
Papildyta:
man atrodo kad galima o kas cia blogo kaip pagalvoji g.gif
Papildyta:
as cia del ryziu smile.gif
Atsakyti
Vakar ir aš ryžausi suši pasigaminti. Ryžių kibumas gavosi thumbup.gif O visa kita tai daugiau lietuviškai gavosi, bet šiaip patiko viskas. Įdarą drariau lašiša+agurkas+kadangi neturėjau filadelfijos sūrio, taidėjau lietuvišką varškės kremą, krabų lazdelė+agurkas arba avokadas+vėl varškės kremas. MB užsimanė, kad dar dėčiau jalapeno pipirų, tai vieną susukau ir tokį biggrin.gif Valgėm vakar vakarienei, liko ir šiandienai biggrin.gif
Atsakyti
O lašišą naudojate sūdyta ar rūkyta? g.gif
O nori lapą pjaunate per pusę ar darote didesnius? Tiesiog idomu ar ne sunkiau susukti mažesnius ax.gif
Atsakyti
Sveikos, susi Meistres

Ar galetumet isduoti slaptas Lietuvos vietas, kur galima butu nusipirkti skraidanciu zuvu (Masago) ikrus, japoniska majoneza...

Internetas nepadeda sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2010 03 23, 13:41)
O lašišą naudojate sūdyta ar rūkyta?  g.gif
O nori lapą pjaunate per pusę ar darote didesnius? Tiesiog idomu ar ne sunkiau susukti mažesnius  ax.gif

Aš naudojau sūdytą lašišą
O lapus pjoviau, bet ne per pusę, o viena dalis buvo 2/3, liko 1/3, bet likučius panaudojau, nes liko iš kito lapo irgi 1/3. Tai iš dviejų pirktų nori lapų gavosi 3 suktinukai
Atsakyti