Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

Tai jau nepasakokit...Seile iki zemes... Dukra mokosi japonu kalba, zada mokytis isvaziuoti, tai vis pakalba- ir jus su teciu pasikviesiu i Japonija... bigsmile.gif
Tai idomu butu Japonijoj sushiu suvalgyti, aplamai, japoniska ir kinietiska virtuve- thumbup.gif
Atsakyti
Tai nuvaziuosit, paragausit ir mums viska papasakosit kas ir kaip smile.gif
Beje, kur pas mus to Philadelphia surio yra pirkti? Kokioj Maximoj bus? Dar neziurejau o zadu sushi daryti 6dieni, tai rytoj reikia viska susipirkti labai greitai.
Atsakyti
Siaip tai as esu maciusi didesmese Maximose visose, ir IKI taip pat ( Rimi retai bunu, nes tolokai nuo manes), buna visada.
Atsakyti
QUOTE(rudenssniegas @ 2009 11 27, 14:48)
Siaip tai as esu maciusi didesmese Maximose visose, ir IKI taip pat ( Rimi retai bunu, nes tolokai nuo manes), buna visada.


Dekui, tuoj keliausiu pirkti smile.gif O dar viena s klausimas: jo buna popieriuje ir dezuteje, kuri geriau pirkti, ar tas pats?
Atsakyti
Siaip tai nezinau, nes niekad nepirkau, vis paimdavau, pavartydavau, bet kazkaip man....nezinau, kaina nemaza, tai ir padedavau atgal, blink.gif Bet manau reiktu pasiskaityti sudeti....
Atsakyti
Sushio gaminimui reiktų pirkti tą bloką sūrio, nes tada lengviau jį pjaustyti juostelėmis. Bet galima ir kremą pirkt, jei bloko nėr, tada tektų rankom formuoti dešreles smile.gif Kartą neturėjau to bloko, tai iš suplakto sūrio dariau. Pavyko, tik terliotis daugiau reikia.

O tą sūrį galima ne tik sushiui naudoti, tai nieko, kad ir liks. Ant sumuštinių, į desertus, padažus- visaip jį galima pritaikyti.

Jei LT kas nors atidarytų "all you can eat sushi" restoraną, tai tuoj į bankrotą nueitų... Žmonės pilnas kišenes prisikimšę išeitų, nors ten išsinešti nieko negalima, nebent specialiuose induose.
Papildyta:
Aš irgi planuoju Japoniją aplankyt. Turim ten kelis pažįstamus, tai būtų puiku tuo pasinaudoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 27 lapkričio 2009 - 20:33
QUOTE(himalaia @ 2009 11 27, 12:40)


Jei LT kas nors atidarytų "all you can eat sushi" restoraną, tai tuoj į bankrotą nueitų... Žmonės pilnas kišenes prisikimšę išeitų, nors ten išsinešti nieko negalima,

dabar lyg jau ir yra Vilniuje g.gif bet sutinku,kad bankrotas greitas doh.gif nes ir cia lietuvaiciai "prasisuka" doh.gif ypac, truck'u vairuotojai doh.gif kur per viena "pasivaishinima" ,kelioms dienoms i prieki prisideda i tashes doh.gif as tai niekaip nesuvokiu ish ko tie "China Buffet" gyvi schmoll.gif
Atsakyti
Aš pamenu, kai LT pirmas Delano atsidarė (kur salotų kaina priklauso nuo lėkštės dydžio, pats įsidedi)- tai žmonės mokėdavo už pačia mažiausią lėkštutę ir tokį kalną prisikraudavo, kad reikdavo atsargiai nešt, jog nenuvirstų biggrin.gif
Kažkas tokio, tik dar daugiau į mažą lėkštutę
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 27 lapkričio 2009 - 22:56
QUOTE(himalaia @ 2009 11 27, 14:55)
Aš pamenu, kai LT pirmas Delano atsidarė (kur salotų kaina priklauso nuo lėkštės dydžio, pats įsidedi)- tai žmonės mokėdavo už pačia mažiausią lėkštutę ir tokį kalną prisikraudavo, kad reikdavo atsargiai nešt, jog nenuvirstų biggrin.gif
Kažkas tokio, tik dar daugiau į mažą lėkštutę
user posted image

vava drinks_cheers.gif pamenu Kaune "Miesto sodas", kai atsidare salotu baras, studenteliai ant mazos lekshtutes sudedavo pomidoru riekutes ratu ir tada dedavosi salotas, nu tikrai, gaudavosi ne maziau nei didele lekshte imtum lotuliukas.gif
Atsakyti
Taip, ir as, nors ir ne studente buvau, mes salia dirbome, toookius kalnus prisikraudavome, kad ojojoi , o ant virsaus dar saulegrazu ir alyvuogiu priklijuodavome lotuliukas.gif , visas meno kurinys gaudavosi...
O karta viena uzsieniete atejo, tai ji i skirtingas, o ir dideles lekstes po viena sauksta salotu isidejo, tai ziurejom i ja visi labai nustebe...
Ka darysi, gyvenimas privercia, ...
Atsakyti
Truputį paeksperimentavau su "sushi grafika" smile.gif Tai vat kas išėjo, vadinasi shikai smile.gif maki, berods.
user posted image
Aišku, čia daugiau dėl įdomumo, ne dėl skonio, nes pagrindas- ryžiai.
Labai lengva padaryti thumbup.gif Instrukcijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 08 gruodžio 2009 - 20:20
thumbup.gif labai grazu - tik ryziu daug smile.gif o kaip skonis? Gal ta ziuvies rombeli didesni reiketu daryt?

Himalaia - labai cia jau skanumynu prirodei, buvau truputi uzsiemus da savo kasarais, tai davar viska su tokiu malonumu paskaiciau - o jau tavo susiai apetita suzadino... mirtis, kaip noriu susiuku...

Papildyta:
QUOTE(himalaia @ 2009 11 23, 22:00)
Aš irgi druskos į ryžius nededu.

Va, prieš porą dienų dariau.
Marinuoti imbiero nepavyko, nes supjausčiau per storai, naudojau seną imbierą, todėl jis nepasidarė rusvas ir pamiršau prieš užpilant actu pasūdžius palaikyti. Žodžiu, š išėjo.

user posted image



Gal galetum pasakyt - kas cia ta geltona zuvyte ir tamsiai raudona blush2.gif

QUOTE(rudenssniegas @ 2009 11 26, 19:56)
Tai jau nepasakokit...Seile iki zemes... Dukra mokosi japonu kalba, zada mokytis isvaziuoti, tai vis pakalba- ir jus su teciu pasikviesiu i Japonija... bigsmile.gif
Tai idomu butu Japonijoj sushiu suvalgyti, aplamai, japoniska ir kinietiska virtuve-  thumbup.gif


man tai japoniska virtuve - superine wub.gif , o kinietiska - visai nepatinka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bezelea: 09 gruodžio 2009 - 18:46