Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

QUOTE(Azazella @ 2009 06 09, 10:03)
Jei pirktinis neskanu, galima paciam pasigaminti, tik reikia laiko:




Jegelė - darysiu pati

QUOTE(kittychan @ 2009 06 09, 11:28)
is dalies sutinku, bet.. daug japonu nemegsta imbiero, todel valgo be jo +  jei valgai profesionaliai gaminta sushi su zalia zuvies file (kiekviena zuvis turi subtilu skoni), imbieras praverstu, bet jei gamini sushi namie is tuno su majonezu, tikrai nebutina, tad nebutina imbiero ir pirkti, jei neini i restorana  biggrin.gif


Va isduosiu subrandinta minti mirksiukas.gif , manau sekmingai galima valgyti ir Lietuvoj pagauta lasisine zuvi - pvz slaki ar net lasisa arba net upetakiuka. Visos sios zuvys plaukia nerst i upes ar marias. Slaki gausiu tikrai, esu valgius straganina ir zinau kur gaut - tai va susi gaminsiu pajury smile.gif
Taip pat galima gamint su krevetem ir keptu unguriu - ka tikrai pajury galima gauti. Net gal ir Vilniuj, jei kieno nors vyras zvejoja ungurius mariose.

O dar padarysiu reklamyte vienam restoraneliui Klaipedos kraste - ir tarp kitko ji ikure Vilnieciai - pagarba jiems. Kas ten nuvaziuos perduokit linkejimus is Vilniaus. Ten tikrai galima pavalgyti tikai 100% sviezios zuveles. Visokios - keptos, rukytos, zalios sudytos (kadangi mano mociute ten gyveno ir mama augo - tai situs dalykelius valgem daznai, tik Vilniuj niekas nesuprasdavo, kodel cia negaliu zuvies valgyt, o Klaipedoj iki apsirijimo slamsdavau tik zuvi). Restoranelis Ventes rage Sturmu svyturys wub.gif . Yra salia kitas Ventaine - tai man ten nelabai maistas. O ir dvasios trukumas, jis daugiau vestuvem tinka smile.gif. Darau reklama vien del to, kad siuo sunkmeciu jie neuzsilenktu. Be to salia to restoranelio - yra sena rukykla kur parduodama svieziai isrukyta zuvis - skaniau nebuna. Tai jei busit tam kraste, butinai uzsukit, tikrai vertas restoranas gurmanu vardo wub.gif Mano vaikas net mestelejo tokia fraze - mama, man skaniausia valgyt Klaipedoj - tai Ventes rage smile.gif

Tai va - visgi lietuvaiciams - bent jau Klaipedos krasto - visada buvo budingas zalios zuvies valgymas, tai ner ko stebetis, kad mum patinka japonu sushi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bezelea: 09 birželio 2009 - 15:46
QUOTE(bezelea @ 2009 06 09, 22:35)
Jegelė - darysiu pati
Va isduosiu subrandinta minti  mirksiukas.gif , manau sekmingai galima valgyti ir Lietuvoj pagauta lasisine zuvi - pvz slaki ar net lasisa arba net upetakiuka. Visos sios zuvys plaukia nerst i upes ar marias. Slaki tikrai, esu valgius straganina ir zinau kur gaut - tai va susi gaminsiu pajury smile.gif
Taip pat galima gamint su krevetem ir keptu unguriu - ka tikrai pajury galima gauti. Net gal ir Vilniuj, jei kieno nors vyras zvejoja ungurius mariose.


Zinau tik tiek, kad sashimi negaminamas is upiniu ir ezeriniu zuvu, nes vanduo ten ne surus, todel jei zuvis zalia, turi parazitu smile.gif Aisku gal pagauta Baltijos juroj tiktu.. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kittychan: 10 birželio 2009 - 01:58
QUOTE(kittychan @ 2009 06 10, 02:56)
Zinau tik tiek, kad sashimi negaminamas is upiniu ir ezeriniu zuvu, nes vanduo ten ne surus, todel jei zuvis zalia, turi parazitu  smile.gif Aisku gal pagauta Baltijos juroj tiktu.. tongue.gif


kiek zinau kad lasisa ir slakis per marias plaukia nerst, nes lasisos nenersia juroj. Tai va kai jos plaukia - jas capt ir sugauna smile.gif.
Siaip vienas pazistamas lasisa sugavo menkes gaudydamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bezelea @ 2009 06 10, 20:27)
kiek zinau kad lasisa ir slakis per marias plaukia nerst, nes lasisos nenersia juroj. Tai va kai jos plaukia - jas capt ir sugauna smile.gif.
Siaip vienas pazistamas lasisa sugavo menkes gaudydamas smile.gif


jei kada gaminsi is Lietuvoj pagautos zuvies, butinai parasyk, baisiai man idomu kaip ten gautus.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kittychan @ 2009 06 10, 15:14)
jei kada gaminsi is Lietuvoj pagautos zuvies, butinai parasyk, baisiai man idomu kaip ten gautus..  bigsmile.gif


smile.gif ok, tik nesitikiu is MB kas lasisa sugaus
Bet apie slaki tai pasidomesiu - aisku spalvos jis neprilaiko - ruzavas, bet naturalus smile.gif
O zalia jau valgiau ne karta- kaspinuocio dar neturiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bezelea @ 2009 06 11, 02:50)
smile.gif ok, tik nesitikiu is MB kas lasisa sugaus
Bet apie slaki tai pasidomesiu - aisku spalvos jis neprilaiko - ruzavas, bet naturalus smile.gif
O zalia jau valgiau ne karta- kaspinuocio dar neturiu smile.gif


Sekmes TB gaudant tongue.gif

Siandien mano japone destytoja, pasakojo, jog siuo metu parduotuvese atsiranda siu metu derliaus imbieras, todel japones seimininkes namie gamina marinuota imbiera (gari), cukrus + druska + ryziu actas, idomu pasirode tas, kad imbieras marinuojant pakeicia spalva i rozine. as visad galvojau, kad ten jie imbiera dazo kazkaip tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kittychan @ 2009 06 11, 11:37)
Sekmes TB gaudant  tongue.gif

Siandien mano japone destytoja, pasakojo, jog siuo metu parduotuvese atsiranda siu metu derliaus imbieras, todel japones seimininkes namie gamina marinuota imbiera (gari), cukrus + druska + ryziu actas, idomu pasirode tas, kad imbieras marinuojant pakeicia spalva i rozine. as visad galvojau, kad ten jie imbiera dazo kazkaip  tongue.gif

nepasake kokios proporcijos?
as irgi galvojau, kad daro blush2.gif o kodel vienus perku gelsvus, o kitus rozinius, o skonis beveik toks pats rolleyes.gif
Atsakyti
Nu va žinokit dariau sushi tai net bloga poto buvo verysad.gif nesuprantu,dėjau krabus ir agurka... Ar dar labiau nenusivilsiu jei darysiu su lašiša ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretukas* @ 2009 06 12, 22:15)
Nu va žinokit dariau sushi tai net bloga poto buvo  verysad.gif  nesuprantu,dėjau krabus ir agurka... Ar dar labiau nenusivilsiu jei darysiu su  lašiša ?  g.gif


JEI lasisa sudyta - tai sojos neprireiks. Tik nesuprantu kodel buvo bloga nuo krabo su agurku blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bezelea @ 2009 06 12, 23:46)
JEI lasisa sudyta - tai sojos neprireiks. Tik nesuprantu kodel buvo bloga nuo krabo su agurku  blink.gif


gal sakau kad dar silti ryziai buvo ? net 6 suvalgyt nesugebejom,saldytuve stovi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretukas* @ 2009 06 13, 20:27)
gal sakau kad dar silti ryziai buvo ? net 6 suvalgyt nesugebejom,saldytuve stovi  verysad.gif

unsure.gif kas cia per reakcija? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 06 13, 23:38)
unsure.gif  kas cia per reakcija? unsure.gif


nesuprantu doh.gif gal to cukraus per daug idejau ar ka..
Atsakyti