Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

QUOTE(Nerytė @ 2009 04 25, 12:28)
prasausi i svecius cool.gif
o koki tuna naudojai? file ar konservuota?



Konservuota 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 04 25, 14:55)
Konservuota 4u.gif

dekui, reiks pabandyti 4u.gif
Atsakyti
ACIU KAD ISMEGINOT MANO RECEPTA SU KONSEVUOTU TUNU wink.gif IR SMAGU KAD PATIKO smile.gif MUSU SEIMAI JIE SKANIAUSI
Atsakyti
Laba diena,
Sios dienos suchi wub.gif
Naudojau lasisa ,agurka ,krabu lazdeles ir avokada -tradiciskai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cafe del mar @ 2009 05 10, 15:24)
Laba diena,
Sios dienos suchi  wub.gif
Naudojau lasisa ,agurka ,krabu lazdeles ir avokada -tradiciskai

wub.gif super
Atsakyti
Kaip skaniai atrodo thumbup.gif Gaila, kad namuose nemoku pasidaryti..
Atsakyti
[quote=cafe del mar,2009 05 10, 16:24]
Laba diena,
Sios dienos suchi wub.gif
Naudojau lasisa ,agurka ,krabu lazdeles ir avokada -tradiciskai


Kaip graziai paserviruota wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cafe del mar @ 2009 05 10, 15:24)
Laba diena,Sios dienos suchi  wub.gif

Kaip norėčiau paragaut, atrodo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=Nerytė,2009 05 10, 16:56]wub.gif super
[/quote]
Papildyta:
[quote=daivaP,2009 05 10, 22:19]Kaip norėčiau paragaut, atrodo thumbup.gif wub.gif
[/quote]
Papildyta:
[quote=Azazella,2009 05 10, 19:07]
[quote=cafe del mar,2009 05 10, 16:24]

Kaip graziai paserviruota wub.gif
[/quote]

Papildyta:
[quote=mergyte83,2009 05 10, 18:19]Kaip skaniai atrodo thumbup.gif Gaila, kad namuose nemoku pasidaryti..
[/quote]
Aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cafe del mar: 10 gegužės 2009 - 21:47
Laba diena:)
Čia ne reklaminis skelbimas, tiesiog rest.Tokyo (Vilnius) rengia sushi gaminimo kursus - 1,5 val. ir reikia surinkti 4-6 žmonių grupę, tai aš kaip ir norėčiau ten sudalyvauti, bet reikia dar grupei norinčių smile.gif jei kas susidomės, gal kooperuokimės tada kaip nors drinks_cheers.gif ten įeina visos priemonės ir, atseit, parodys keloių pagrindinių rūšių sushi kaip gaminti, kad po to jau namie tobulintis galėtume. Jei atsiras kompanionių, per AŽ galim derintis gal 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolacka @ 2009 05 11, 11:10)
Laba diena:)
Čia ne reklaminis skelbimas, tiesiog rest.Tokyo (Vilnius) rengia sushi gaminimo kursus - 1,5 val. ir reikia surinkti 4-6 žmonių grupę, tai aš kaip ir norėčiau ten sudalyvauti, bet reikia dar grupei norinčių smile.gif jei kas susidomės, gal kooperuokimės tada kaip nors drinks_cheers.gif ten įeina visos priemonės ir, atseit, parodys keloių pagrindinių rūšių sushi kaip gaminti, kad po to jau namie tobulintis galėtume. Jei atsiras kompanionių, per AŽ galim derintis gal 4u.gif

o kam tu kursu reikia? Nueikit i youtube, ten tikri japonai pasakoja kaip gaminti sushi, manau bus daug efektyviau, nei lietuvaiciu mokymai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jolacka @ 2009 05 11, 11:10)
Laba diena:)
Čia ne reklaminis skelbimas, tiesiog rest.Tokyo (Vilnius) rengia sushi gaminimo kursus - 1,5 val. ir reikia surinkti 4-6 žmonių grupę, tai aš kaip ir norėčiau ten sudalyvauti, bet reikia dar grupei norinčių smile.gif jei kas susidomės, gal kooperuokimės tada kaip nors drinks_cheers.gif ten įeina visos priemonės ir, atseit, parodys keloių pagrindinių rūšių sushi kaip gaminti, kad po to jau namie tobulintis galėtume. Jei atsiras kompanionių, per AŽ galim derintis gal 4u.gif

thumbup.gif as visai noreciau, tik gaila, kad negaliu ax.gif

kauke26, manau praverstu tie kursai, nes juk per interneta nieko nepaliesi, o ten manau jau paruostus ryzius duos ar bent merginos gales paliesti viska ir jei nesigaus mokytojai pakoreguos, pasakys ka ne tasip daro ir pan. Nors man beveik gaunasi, bet jei butu galimybe vis tiek eiciau is smalsumo pasitobulinti blush2.gif
Atsakyti