Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Patikėkit, kai kurie sugeba ir filmuoti ir fotografuoti vienu metu. Visi svarbiausi momentai būna ir ten ir ten. Čia tik neeilinių sugebėjimų reikia. O jūs galvojat dėl ko jie apsiima abu darbus daryt? Nes kiti nori kokybiškų nuotraukų beveik už dyką. O įmanoma tuos abu darbus daryti vienu metu todėl, kad kamera tai ant peties arba prie peties įremia ir mygtuką paspaudžia, o fotikas ant kaklo kabo. Jį tereikia tik pasukti ir taipogi mygtuką paspaust. Bet čia jau techniniai dalykai, kuriuos jie geriau išmano mirksiukas.gif Juk yra žmonių, kurie sugeba abiem rankom rašyti vienu metu ir net skirtingom kalbom. Kas kad viena galva - svarbu kokie sugebėjimai joje paslėpti biggrin.gif
Šiaip tokiu atveju yra vienas neginčytinas privalumas. Vaizdajuostėje nesimato fotografo, o nuotraukose (nekalbu apie tas, kur tik jaunieji pozuoja) nėra operatoriaus. Mažiau laiko sugaištama. Kitaip jaunieji turi gerokai "padirbėti" per savo šventę; skirti laiko abiem.
Atsakyti
Mus fotkino pažystamas, mano vyro kursiokas buvęs, jis šiuo metu dirba Klaipėdos universitete fotografu...Šiaip labai gerą akį turi vaikinas, esu mačiusi be galo gražių jo fotkių, todėl jį ir pasirinkom...Nesigailim nė biškučio, prifotkino daugybę nuotraukų, atrinks geriausias, pataisys dar, pamaketuos biškuti ir tada jau patys išsidirbsim, kurias norim, kokio tik dydžio norim ir t.t....Visas foto jau mačiau, nerealios, pasakiškos... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Starbust @ 2005 08 21, 11:37)
Patikėkit, kai kurie sugeba ir filmuoti ir fotografuoti vienu metu. Visi svarbiausi momentai būna ir ten ir ten. Čia tik neeilinių sugebėjimų reikia. O jūs galvojat dėl ko jie apsiima abu darbus daryt? Nes kiti nori kokybiškų nuotraukų beveik už dyką. O įmanoma tuos abu darbus daryti vienu metu todėl, kad kamera tai ant peties arba prie peties įremia ir mygtuką paspaudžia, o fotikas ant kaklo kabo. Jį tereikia tik pasukti ir taipogi mygtuką paspaust. Bet čia jau techniniai dalykai, kuriuos jie geriau išmano mirksiukas.gif Juk yra žmonių, kurie sugeba abiem rankom rašyti vienu metu ir net skirtingom kalbom. Kas kad viena galva - svarbu kokie sugebėjimai joje paslėpti biggrin.gif
Šiaip tokiu atveju yra vienas neginčytinas privalumas. Vaizdajuostėje nesimato fotografo, o nuotraukose (nekalbu apie tas, kur tik jaunieji pozuoja) nėra operatoriaus. Mažiau laiko sugaištama. Kitaip jaunieji turi gerokai "padirbėti" per savo šventę; skirti laiko abiem.


nezinau nezinau...tikriausiai tikrai neeiliniu sugebejimu reikia: 5metus jogos, 3 metus ekstrasensorikos ir pora metu juodosios magijos... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2005 08 22, 17:38)
nezinau nezinau...tikriausiai tikrai neeiliniu sugebejimu reikia: 5metus jogos, 3 metus ekstrasensorikos ir pora metu juodosios magijos... schmoll.gif

Su juodąja magija - atsargiai - prisidirbt gali biggrin.gif
O joga bendrai paėmus geras dalykas, tik nepadaugint, nes tada biski varžteliai gali atsisukt mirksiukas.gif
Ekstrasensorika? g.gif slidu. Kurie tikrai kažką jaučia ir gali, per daug nesiafišuoja ir tikrai dėl tų sugebėjimų nesiima fotografijos ar filmavimo cool.gif
Tam užtenka MĖGTI savo darbą ir tobulinti sugebėjimus...
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 08 10, 14:53)
Nesupykit tos, kurias fotografavo Cesonis, bet man jo nuotraukos labai neptinka. vieni veidai is arti ir viskas  g.gif o kur uzfiksuota ivykiai, kurie vyko ta diena: kur ejo jaunieji, ka dare. Kaip pasiziurejau, kad tik jaunuju veidu israiskos, tai labai nepatiko. O dar tokia kaina.
Bet tai mano nuomone, jei kam patinka as ju neatkalbineju  mirksiukas.gif


o mus fotografavo būtent Gintaras Česonis ax.gif Bet mes likom labai patenkinti, nuotraukų virš 200 padarė ir tikrai taip nebuvo, kad vien veidai iš arti g.gif Vestuvės vyko prieš du metus, gal dabar jis tik veidus fotkina g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringa78: 22 rugpjūčio 2005 - 18:23
QUOTE(Starbust @ 2005 08 22, 20:13)
Su juodąja magija - atsargiai - prisidirbt gali biggrin.gif
O joga bendrai paėmus geras dalykas, tik nepadaugint, nes tada biski varžteliai gali atsisukt mirksiukas.gif
Ekstrasensorika? g.gif slidu. Kurie tikrai kažką jaučia ir gali, per daug nesiafišuoja ir tikrai dėl tų sugebėjimų nesiima fotografijos ar filmavimo cool.gif
Tam užtenka MĖGTI savo darbą ir tobulinti sugebėjimus...


Manau ,kad pakankamai gerai ir profesionaliai ismanau tiek filmavima, tiek fotografija, kad galeciau teigti, jog abieju darbu VIENU METU IR GERAI atlikti neimanoma( nes nei fotografavimas nei filmavimas nera vien tik aparato laikymas ir mygtuko nuspaudimas) Sutinku,kad sioks toks vaizdas bus ir jei jis atitinka Jusu estetinius kriterijus -Jusu valia rinktis, bet man ,kaip profesionalui noretusi, kad busimieji jaunieji nebutu mulkinami "chaltursciku", kuriu deka menkinamas musu profesijos vardas...
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2005 08 23, 09:24)
Manau ,kad pakankamai gerai ir profesionaliai ismanau tiek filmavima, tiek fotografija, kad galeciau teigti, jog abieju darbu VIENU METU IR GERAI atlikti neimanoma( nes nei fotografavimas nei filmavimas nera vien tik aparato laikymas ir mygtuko nuspaudimas) Sutinku,kad sioks toks vaizdas bus ir jei jis atitinka Jusu estetinius kriterijus -Jusu valia rinktis, bet man ,kaip profesionalui noretusi, kad busimieji jaunieji nebutu mulkinami "chaltursciku", kuriu deka menkinamas musu profesijos vardas...

Chaltūrą aš suprantu taip, jei vieną rodo (kartais net kito fotografo ar operatoriaus), kad daro, o kitą žmonės gauna. Arba prisižada sumontuoti, o atiduoda kasetę tiesiog iš kameros. Aišku, kitiem gerai ir taip, kad tik už 200 Lt būtų doh.gif O jeigu žmogus atiduoda visą save, bei skiria laiko abiems darbams - rezultatas akivaizdžiai matomas mirksiukas.gif
Tai aš ir sutinku, kad atskirai darant - pačiam operatoriui ar fotografui lengviau. Jis daugiau dėmesio gali skirti savo sričiai. Bet kodėl taip sureikšminti SAVO profesiją? Teko susidurti su įvairių sričių "profesionalais", kurie nutaisydavo labai reikšmingas minas ir pradėdavo skųstis kokia sunki ir ypatinga jų profesija, vien tam, kad pakeltų paslaugos kainą. Ne todėl, kad tai iš tikrųjų TAIP SUDĖTINGA.
Atsakyti
QUOTE(Starbust @ 2005 08 23, 11:42)
Chaltūrą aš suprantu taip, jei vieną rodo (kartais net kito fotografo ar operatoriaus), kad daro, o kitą žmonės gauna. Arba prisižada sumontuoti, o atiduoda kasetę tiesiog iš kameros. Aišku, kitiem gerai ir taip, kad tik už 200 Lt būtų doh.gif O jeigu žmogus atiduoda visą save, bei skiria laiko abiems darbams - rezultatas akivaizdžiai matomas mirksiukas.gif
Tai aš ir sutinku, kad atskirai darant - pačiam operatoriui ar fotografui lengviau. Jis daugiau dėmesio gali skirti savo sričiai. Bet kodėl taip sureikšminti SAVO profesiją? Teko susidurti su įvairių sričių "profesionalais", kurie nutaisydavo labai reikšmingas minas ir pradėdavo skųstis kokia sunki ir ypatinga jų profesija, vien tam, kad pakeltų paslaugos kainą. Ne todėl, kad tai iš tikrųjų TAIP SUDĖTINGA.

Cia jusu nuomone ir as ja gerbiu , bet gerai ismanydamas abieju sriciu specifika visiskai su Jumis nesutinku...(beje jei lektuvo pilotas dirbtu ir stiuardeses darba ar daznai prasytumete jo atnesti kavos smile.gif (tik nereik isvedziojimu apie autopilotus ir kofeino zala biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2005 08 23, 13:56)
Cia jusu nuomone ir as ja gerbiu , bet gerai ismanydamas abieju sriciu specifika visiskai su Jumis nesutinku...(beje jei lektuvo pilotas dirbtu ir stiuardeses darba  ar daznai prasytumete jo atnesti kavos smile.gif  (tik nereik isvedziojimu apie autopilotus ir kofeino zala  biggrin.gif

Leiskite paklausti: "kiek metų jūs dirbate šį darbą?" Ir "Ar jums kas nors sakė, kad esate profesionalas?" Tiesiog savaime išplaukia šie klausimai cool.gif Nes aš nelabai linkusi tikėti, kai pats žmogus kelia savo kainą. Profesionalo, TIKRO profesionalo darbai kalba patys už save, klientai vieni kitiems iš lūpų į lūpas perduoda tokio žmogaus koordinates. Dar tikri profesionalai negaišta laiko forumuose, o svarsto, ką galėjo ar gali dar geriau padaryti, kokias naujoves įvesti. Čia vėlgi, kaip dabar madinga sakyti MANO ASMENINĖ NUOMONĖ biggrin.gif
O tas palyginimas su pilotu ir stiuardese neatitinka palyginimo vaizdo operatoriaus ir fotografo viename mirksiukas.gif Nes piloto yra pagrindinis darbas, stiuardesė bei kiti keleiviai nuo jo priklauso, o anie du darbai yra lygiaverčiai. Be to operatorius gali padėti kamerą ir skirti laiko atskirai fotosesijai pvz. gamtoje, arba padėti laikinai fotoaparatą ir nufilmuoti keletą kadrų filmo montažui. Ar ne?
Atsakyti
Na, aš tikrai nenorėčiau, kad filmuotojas ir fotografas būtų vienas žmogus. schmoll.gif
Visiškai pritariu gerb. Kengui šiuo klausimu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
O man paprasčiausiai nepatinka, kai paskui jaunuosius minia su aparatūra laksto rolleyes.gif ir kiekvienas su savo "o dabar taip atsistokit, dabar anaip".
Atsakyti
QUOTE(Starbust @ 2005 08 23, 17:38)
O man paprasčiausiai nepatinka, kai paskui jaunuosius minia su aparatūra laksto rolleyes.gif ir kiekvienas su savo "o dabar taip atsistokit, dabar anaip".



Dvigubai su jumis sutinku!!! operatorius ir fotografas vestuvese(ar bet kur kitur jei dirba reportazini darba) turi buti praktiskai nematomi.Taip pat tikiu ,kad tas pats zmogus gali ir gerai filmuoti ir fotografuoti(ko vertos Lietuvos kino metro A.Mikuteno nuotraukos) tik niekaip nesutiksiu kad GERAI tai galima daryti vienu metu.
O savo kvalifikaciju cia man nera ko irodyneti. Ir reklamos saziningai cia nedarau.Juolab,kad vestuviu filmavimas ir fotografavimas neramano pragyvenimo saltinis. Tiesiog mano isilavinimas,daugiamete patirtis leidzia man padeti jauniems zmonems, na ir nors truputi pakelti tokio idomaus fotografijos zanro kaip vestuvine fotografija lygi Lietuvoj ax.gif
Atsakyti