Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(*Svajukė* @ 2006 01 20, 17:30)
KENGAI, JolantaG, džiugu, kad ir Jums patiko mano vestuvių nuotraukos  wub.gif

Fotografo kontaktus ir kitų vestuvių nuotraukų pavyzdžius galite rasti šiuo internetiniu adresu:
http://www.rytisfoto.com/

aga, ir man labai grazu, bet nieko neparasei apie uzmokesti. jei nesunku, tai brukstelk
Atsakyti
gal kas turi kokiu atsiliepimu apie Gintara Ciasoni??? butu labai idomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2006 01 24, 01:02)
aga, ir man labai grazu, bet nieko neparasei apie uzmokesti. jei nesunku, tai brukstelk


Sveika, apie užmokestį nerašau, nes pernykštės kainos gali skirtis nuo šių metų. Geriausia, pačiai pasiskabinti ar parašyti fotografui el. laišką (Rytis Mikulėnas, 8-699-65867, rytistilvytis@yahoo.com
Apie Gintarą Česonį jau buvo daug rašoma šioje temoje. Jis fotografavo forumietės SmillingGirl ir kt. vestuves. Man jo nuotraukos irgi labai patiko. Tik būtent su juo man nepavyko susitikti, ir, berods, pernai šio fotografo paslaugos kainavo gerokai daugiau nei manojo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bella: 24 sausio 2006 - 14:08
QUOTE(pumpotaukslis @ 2006 01 24, 01:14)
gal kas turi kokiu atsiliepimu apie Gintara Ciasoni??? butu labai idomu bigsmile.gif




As su juo kalbejausi, nes labai patiko jo darytos nuotraukos kiek teko matyti. Bet gaila tik, kad jis nemazai ima uz foto. Vienai dienai 1500lt. g.gif
Atsakyti
Nu va - vakar jau susitarėm su Vaidu Garla smile.gif Nuotraukos jo man labai patiko, aišku kaina irgi biškį didoka, bet per vėlai pradėjau organizuotis, nes pigesni, kurie man patiko jau užimti doh.gif Tai va, mergaitės, taip kad nemiegokit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu_ragane @ 2006 01 25, 10:02)
Nu va - vakar jau susitarėm su Vaidu Garla  smile.gif  Nuotraukos jo man labai patiko, aišku kaina irgi biškį didoka, bet per vėlai pradėjau organizuotis, nes pigesni, kurie man patiko jau užimti  doh.gif  Tai va, mergaitės, taip kad nemiegokit  4u.gif



o tai gal gali parasyti, kuriuos ten buvai nusiziurejusi??? blush2.gif ax.gif blush2.gif ax.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ringuciukas @ 2006 01 25, 17:01)
o tai gal gali parasyti, kuriuos ten buvai nusiziurejusi??? blush2.gif  ax.gif  blush2.gif  ax.gif  blush2.gif  ax.gif


Sergey Mulin (nežinau ar pigesnis, bet pernai pigesnis buvo)
Ričardas Pamarnackas
Natalija Gilevič (ji kažkur užsienyje dabar)
Šiaip sunku vertinti, kas pigesnis, nes iš pažiūros kaina atrodo tokia pati, bet paskui paaiškėja, kad į ją įeina ne tas pats tongue.gif pvz. pas V. Garlą už tą sumą įeina tik fotografavimas ir CD, o jei nori kad dar ką nors ten pagražintų, su spalvomis, ar šiaip meniškų efektų pridėtų, reikia dar primokėti doh.gif . Bet jis visą vakarą fotkina, kiti ima už valandas, tai irgi suma priklauso nuo to, kiek laiko fotkins tongue.gif
Atsakyti
[quote=Reniss,2006 01 19, 11:20



Laba, o gal galetum to fotografo kontaktus duoti.Kazkaip neitiketinai pigios paslaugos.Pati ruosiuosi vestuvems ir labai noreciau paziureti i darbus, kaip viskas atrodo ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu_ragane @ 2006 01 26, 09:17)
Sergey Mulin (nežinau ar pigesnis, bet pernai pigesnis buvo)
Ričardas Pamarnackas
Natalija Gilevič (ji kažkur užsienyje dabar)
Šiaip sunku vertinti, kas pigesnis, nes iš pažiūros kaina atrodo tokia pati, bet paskui paaiškėja, kad į ją įeina ne tas pats  tongue.gif  pvz. pas V. Garlą už tą sumą įeina tik fotografavimas ir CD, o jei nori kad dar ką nors ten pagražintų, su spalvomis, ar šiaip meniškų efektų pridėtų, reikia dar primokėti  doh.gif  .  Bet jis visą vakarą fotkina, kiti ima už valandas, tai irgi suma priklauso nuo to, kiek laiko fotkins  tongue.gif

Sergej Mulin - 1500lt/8 val
Ričardas Pamarnackas - 800 lt
Cia tokiu atveju, jei imat tik CD.
Atsakyti
Vaido garlos tikrai grazios foto, maciau neseniai albuma.
Mulinas - paskutini darbai nekokie, tikrai nepalyginsi kaip jis dare pries 4-5 metus. maciau kelis albumus pries 4 m tai nuotraukos meniskos ryskios grazios, praeita vasara 2 draugu vestuves jis fotkino foto blankios ryskumas nelabai koks...
Natalja Gilevic - fotkino mano geros drauges vestuves, meno nerasta, foto blankios, antras planas negrazus (jaunieji, uz ju puse senos, puse paveikslo ir dar islenda gabaliukas kainos...vos ne nuotaka 10 Lt)...

Cia mano asmenine nuomone, esu labai priekabi tokiems dalikams...
Atsakyti
o gal kas nors apie Manta Mocku esat girdeje ax.gif
kokie atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenuska03 @ 2006 01 27, 15:02)
Vaido garlos tikrai grazios foto, maciau neseniai albuma.
Mulinas - paskutini darbai nekokie, tikrai nepalyginsi kaip jis dare pries 4-5 metus. maciau kelis albumus pries 4 m tai nuotraukos meniskos ryskios grazios, praeita vasara 2 draugu vestuves jis fotkino foto blankios ryskumas nelabai koks...
Natalja Gilevic  - fotkino mano geros drauges vestuves, meno nerasta, foto blankios, antras planas negrazus (jaunieji, uz ju puse senos, puse paveikslo ir dar islenda gabaliukas kainos...vos ne  nuotaka 10 Lt)...

Cia mano asmenine nuomone, esu labai priekabi tokiems dalikams...


Vadinasi pasirinkau gerai thumbup.gif Gerai, kad nors su fotografu pasisekė, o tai jau dėl muzikantų jau abejot pradėjau doh.gif
Atsakyti