Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vestuvių fotografai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Leo`
thumbup.gif

Kalėdos, tikiuosi ir jūsų vestuvės, - stebuklų metas wink.gif Mano galva, pats geriausias pasirinkimo kriterijus smile.gif

QUOTE(lijo @ 2005 12 26, 01:08)
na... aš, regis, jau išsirinkau smile.gif gyslelę turinčią mėgėją, kuri daro stebuklus santa2.gif
*

druaura
[FONT=Arial][FONT=Arial]Tai kaip suprantu, dėl R.Švilpos niekas patarti - padėti negalite verysad.gif . O gal kam nors uzsiliko jo koordinates, buciau labai laiminga ir dekinga.
druaura
Tai kaip suprantu apie R.Švilpa komentaru nera daug g.gif , o gal kas turite jo koordinates? Labai noreciau ji surasti, nes jo darbai man thumbup.gif . Labai dekoju
lijo
QUOTE(druaura @ 2005 12 27, 19:29)
Tai kaip suprantu apie R.Švilpa komentaru nera daug g.gif , o gal kas turite jo koordinates? Labai noreciau ji surasti, nes jo darbai man thumbup.gif . Labai dekoju
*

paieškosiu, tik kad bus l. brangu wink.gif šiaip, kiek žinau, jis studijoj fotkina
Bella
QUOTE(druaura @ 2005 12 27, 18:29)
*

Fotografas R. Švilpa vestuvių nebefotografuoja.
druaura
Ačiū už atsakymą, bet jis mane nuliūdino. Nuo kada jis to nebedaro? g.gif O gal vistik turite telefona, kažkaip pačiai norisi isgirst atsakymą cool.gif Labai dekoju
lijo
QUOTE(Bella @ 2005 12 28, 02:38)
Fotografas R. Švilpa vestuvių nebefotografuoja.
*

dar ir kaip fotografuoja smile.gif bet tik savo studijoj mirksiukas.gif
lotute
QUOTE(druaura @ 2005 12 27, 16:06)
[FONT=Arial][FONT=Arial]Tai kaip suprantu, dėl R.Švilpos niekas patarti - padėti negalite verysad.gif . O gal kam nors uzsiliko jo koordinates, buciau labai laiminga ir dekinga.
*

cia klaipedoj?jei kazko nemaisau 4u.gif galiu drauges paklaust jo koordinates smile.gif
lotute
QUOTE(lijo @ 2005 12 28, 20:51)
dar ir kaip fotografuoja  smile.gif bet tik savo studijoj  mirksiukas.gif
*

na kiek ir as zinau tai jis vestuviu nebefotografuoja mirksiukas.gif
lijo
QUOTE(lotute @ 2005 12 28, 22:10)
na kiek ir as zinau tai jis vestuviu nebefotografuoja mirksiukas.gif
*

maždaug prieš 9 mėn. fotografavo tongue.gif pati nuotraukas mačiau
druaura
oi kokios diskusijos užvirė dėl R.Švilpos biggrin.gif , jei kas turėtumėte jo koordinates parašykite, o tada jau tiksliai žinosiu ir jums visoms pranešiu ar jis fotografuoja vestuves ar jau nebe verysad.gif
Reniss
yra ir be Švilpos gerų vestuvių fotografų, ko jūs prie to žmogaus pristojojte
lotute
QUOTE(druaura @ 2005 12 29, 09:45)
oi kokios diskusijos užvirė dėl R.Švilpos biggrin.gif , jei kas turėtumėte jo koordinates parašykite, o tada jau tiksliai žinosiu ir jums visoms pranešiu ar jis fotografuoja vestuves ar jau nebe verysad.gif
*

ryt jei nepamirsiu paskambinsiu draugei ir paklasuiu jo koordinates,o tada tau parasysiu mirksiukas.gif
lotute
QUOTE(Reniss @ 2005 12 29, 12:32)
yra ir be Švilpos gerų vestuvių fotografų, ko jūs prie to žmogaus pristojojte
*

aisku kad yra, pvz mes tai likome labai patenkinti blush2.gif
lijo
QUOTE(lotute @ 2005 12 30, 21:41)
aisku kad yra, pvz mes tai likome labai patenkinti blush2.gif
*

nieko nesuprantu g.gif taigi jūsų vestuvių dar nebuvo blink.gif tai kuom jūs patenkinti ax.gif ???
lotute
QUOTE(lijo @ 2005 12 31, 11:15)
nieko nesuprantu  g.gif taigi jūsų vestuvių dar nebuvo  blink.gif tai kuom jūs patenkinti  ax.gif ???
*

jau buvo, liepos 2d. biggrin.gif
lotute
na va ir mano žadėtieji kontaktai 4u.gif
Raimundas Švilpa tel.314029, mob. 869983377
kai paskambinsi pranesk, ar dar fotografuoja jis vestuves ar nebe mirksiukas.gif
HappyAngel
galiu parekomenduoti labai gerus fotografus nuotakoms, gyvenancioms siauliuose ir siauliu apylinkese (nors man rodos, jog jie minejo, kad kazkada ir i klaipeda vaziavo). vaikinukai buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mes ju net nepastebejom per visa vakara, o nuotraukytes buvo ciki!!!!! visiskai nedare supozuotu nuotrauku ( nebent jei kas paprasydavo), beveik visi kadrai spontaniski. nuotrauku- virs 600. jas visas ikele i diskus ir atidave mums. taip kad kokias noresim, tokias ir isiklijuosim i savo vestuvini albuma. filmavo irgi daug. vis dar negaliu atsidziaugti, kad juos radom clap.gif clap.gif clap.gif jei kam reikes telefoniuko- sakykit wink.gif
majami
Gal kas ką žino apie fotografą Vaidą Garlą? Ar ji labai brangiai ima?
majami
Vaidas Garla - jis.
Tiesiog maciau jo nuotraukėles ant žurnalo vestuvės ir susidomėjau...
Vil'mukas
QUOTE(lijo @ 2006 01 02, 12:41)
tai JI  blush2.gif ?
*

Nea tai JIS gali tuo isitikinti http://www.vgfoto.com/ mirksiukas.gif
lijo
QUOTE(majami @ 2006 01 02, 14:10)
Vaidas Garla - jis.
*

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif pati rašei, ar JI brangiai ima, tai ir susimėčiau biggrin.gif
lijo
QUOTE(majami @ 2006 01 02, 14:10)
Vaidas Garla - jis.
*

pažiūrėjau jo darytas vestuvines nuotraukas, pasirodė gražios smile.gif bet pežiūrėjau visas ir galiu pasakyt, kad žmogus stokoja fantazijos - siena-jaunoji, jaunoji-jaunikis fone, atvirkščiai, susimąstę, susiglaudę nugarom ir pan...kažkaip gyvumo pasigadau g.gif
lotute
QUOTE(lijo @ 2006 01 02, 22:14)
pažiūrėjau jo darytas vestuvines nuotraukas, pasirodė gražios smile.gif bet pežiūrėjau visas ir galiu pasakyt, kad žmogus stokoja fantazijos - siena-jaunoji, jaunoji-jaunikis fone, atvirkščiai, susimąstę, susiglaudę nugarom ir pan...kažkaip gyvumo pasigadau  g.gif
*

kiekvienas fotografas turi savo stiliu ax.gif
Leo`
Asmeniškai nemanau, kad peržiūrėjus visus kurio nors fotografo darbus, pamatytumėt, kad jie visi skirtingi smile.gif Negalite jūs pozuoti visomis pozomis, ypač su tokiom suknelėm ir tokiam kontekste, tai priklauso ir nuo sąlygų (studija ar „karo sąlygos“), nuo skiriamo laiko ir nusiteikimo, jūsų bendravimo su fotografu, kaip jaučiatės prieš objektyvą ir skirtingi žmonės, nori ir tikisi skirtingų dalykų. Būna, kad albumui siūlomas kažkoks kiekis „meninių“ nuotraukų, o laiko vestuvių dieną nėra daug. Tai ir rieda konvejeris. Kažkas vestuviniuose albumuose buvo idėję Garlos nuotraukų ir studijoj (berods, kita fotografė daugiau dirbo, jei neklystu; ir ne studijoj). Geriau padarykit normalią fotosesiją smile.gif Arba... nepozuokit ir nuotraukos bus unikalesnės ir „tikresnės“ wink.gif

QUOTE(lijo @ 2006 01 02, 23:14)
pažiūrėjau jo darytas vestuvines nuotraukas, pasirodė gražios smile.gif bet pežiūrėjau visas ir galiu pasakyt, kad žmogus stokoja fantazijos - siena-jaunoji, jaunoji-jaunikis fone, atvirkščiai, susimąstę, susiglaudę nugarom ir pan...kažkaip gyvumo pasigadau  g.gif
*

rositina
kas zinot gera fotografa(e) Siluteje ar Klaipedoje, dirbancia ir kituose miestuose prasau parasykit blush2.gif
lotute
QUOTE(rositina @ 2006 01 03, 16:46)
kas zinot gera fotografa(e) Siluteje ar Klaipedoje, dirbancia ir kituose miestuose prasau parasykit blush2.gif
*

vaida, ji fotografavo musu vestuves, super moteris ir nuotraukos nepakartojamos, bet ar ji vaziuoja i kita miesta tai nezinau
zole
QUOTE(lotute @ 2006 01 03, 22:31)
vaida, ji fotografavo musu vestuves, super moteris ir nuotraukos nepakartojamos, bet ar ji vaziuoja i kita miesta tai nezinau
*

O kur butu galima pamatyti jos nuotrauku? 4u.gif
lotute
QUOTE(zole @ 2006 01 04, 13:57)
O kur butu galima pamatyti jos nuotrauku? 4u.gif
*

nezinau ar ji turi koki internetini tinklapi, bet pas ja darbo vietoje(fotoatelje) tai yra i ka paziureti 4u.gif
rositina
QUOTE(lotute @ 2006 01 03, 23:31)
*

o gal galetum kokius nors jos rekvizitus pateikti ax.gif buciau labai dekinga 4u.gif
gidryte
kaune yra tokio fotografe Dalia Buragien, ima j itik uz nuotraukas o uz darba neima, kazko labai super nera, be nuotraukos tai neblogos, ji fotkino ir musu vestuves ir dar vienu draugu, tik labai jau moteriske spec efektus megsta, tai nyukeliai i koki paryziu tai vel kur, man asmeniskai tas nepatiko, tai kai jau zinojau tai as is kart jai sakiau kad to nenoriu. bet siaip nuotrauku nebuna, kad jau labai duag, mazdaug 6 dideles ir 160 mazu (pas mus bent taip jau buvo) cia manau jau galima su ja tartis. gal ir jums kuriai ji fotkino butu faina isgirst nuomoniu smile.gif
lotute
QUOTE(rositina @ 2006 01 04, 19:07)
o gal galetum kokius nors jos rekvizitus pateikti ax.gif  buciau labai dekinga 4u.gif
*

ryt parasysiu mirksiukas.gif
*Aprilė*
QUOTE(majami @ 2006 01 02, 12:38)
Gal kas ką žino apie fotografą Vaidą Garlą? Ar ji labai brangiai ima?
*

Vaidas Garla ima nuo 1000lt iki 1700lt, jei reikia smulkesnes info del kainu pas ji, rasyk i AZ mirksiukas.gif
lotute
Vaida Baškienė tel 383262, mob. 869929421
Reniss
QUOTE(rositina @ 2006 01 03, 16:46)
*

musu vestuves paveiklsavo jūratė, kiek žinau ji važiuoja. Jos tinklapis http://www.foto-jurate.lt/content2.html

labai gražios nuotraukytės wub.gif
katyteee
QUOTE(Reniss @ 2006 01 05, 13:49)
musu vestuves paveiklsavo jūratė, kiek žinau ji važiuoja. Jos tinklapis http://www.foto-jurate.lt/content2.html

labai gražios nuotraukytės wub.gif
*

na jo, grazios...tikrai nieko
man tik siaip nepatinka kaip puse nuotraukos spalvotos, puse nea..
jau geraiu arba visa spalvota arba, visa nespalvota
rositina
QUOTE(lotute @ 2006 01 05, 15:05)
Vaida Baškienė tel 383262, mob. 869929421
*

aciu lotute uz info rolleyes.gif ir visoms kurios atsiliepia 4u.gif
lotute
QUOTE(rositina @ 2006 01 05, 17:59)
aciu lotute uz info rolleyes.gif ir visoms kurios atsiliepia 4u.gif
*

nera uz ka, jei reikes turiu ir daugiau kontaktu 4u.gif
Florute
QUOTE(lotute @ 2005 12 31, 16:17)
na va ir mano žadėtieji kontaktai 4u.gif
Raimundas Švilpa tel.314029, mob. 869983377
kai paskambinsi pranesk, ar dar fotografuoja jis vestuves ar nebe mirksiukas.gif
*

Sie kontaktai pasikeite. Kiek zinau jo nr.865983377. Jei neklystu yra net internetinis puslapis rsvilpa.lt.Na pas ji fotografavome ir savo vestuves ir mano seses. Na tikrai puikus fotografas. Tikras menininkas,kokiu Lietuvoje tikrai reta. Beje buvau jo parodoje Vilniuje. Tiesiog nuostabu. Tiesa,jis gan brangus fotografas, bet manau kad tikrai verta.
Tikiuos informacija jums pades.
lotute
QUOTE(Florute @ 2006 01 05, 22:16)
Sie kontaktai pasikeite. Kiek zinau jo nr.865983377. Jei neklystu yra net internetinis puslapis rsvilpa.lt.Na pas ji fotografavome ir savo vestuves ir mano seses. Na tikrai puikus fotografas. Tikras menininkas,kokiu Lietuvoje tikrai reta. Beje buvau jo parodoje Vilniuje. Tiesiog nuostabu. Tiesa,jis gan brangus fotografas, bet manau kad tikrai verta.
Tikiuos informacija jums pades.
*

na net nezinau, pas ji fotostudijoj fotografuota nuotrauka 20LT, tiek pat ir mes mokejom, tai nelabai galima sakyti kad brangus g.gif
siamka
as sian einu i susitikima su fotografu kai grisiu parasysiu nuomone ir jei bus geras parekomenduosiu jums visems smile.gif
Ciniminis
Sveikutes 4u.gif
Intensyviai ieskau fotografo Kaune, kad butu nebrangininkas ir nuotraukos naturalios, o ne su visokiais nukeliavimais i Paryziu ir iklijuotom gulbem. Gal kas turit kokiu pasiulymu?
zole
QUOTE(siamka @ 2006 01 10, 09:21)
as sian einu i susitikima su fotografu kai grisiu parasysiu nuomone ir jei bus geras parekomenduosiu jums visems smile.gif
*

4u.gif Labai lauksiu atsiliepimu smile.gif
rositina
QUOTE(siamka @ 2006 01 10, 10:21)
*

man irgi labai idomu, parasyk kaip sekesi blink.gif
siamka
QUOTE(rositina @ 2006 01 10, 21:25)
man irgi labai idomu, parasyk kaip sekesi blink.gif
*

fotografas susitikima nukele siandienai nes tuomet susitiksim iskart ir su fotografu ir su filmuotoju, idomu bus paziuret ka jie pasiulys, jauciuis jukalbu kad kainos bus tokios nerealios....... doh.gif
Reniss
Tikrai nepagailėkite pastangų ir pinigų fotografui tai bene pats svarbiausias dalykas, nes nuotraukas žiūrėsite ir rodysite nuolat, ne taip kaip filmavimo medžiagą. Sekmės visoms.
Vik_torija
QUOTE(Reniss @ 2006 01 11, 10:07)
Tikrai nepagailėkite pastangų ir pinigų fotografui tai bene pats svarbiausias dalykas, nes nuotraukas žiūrėsite ir rodysite nuolat, ne taip kaip filmavimo medžiagą. Sekmės visoms.
*

Pritariu, kad fotografui nereikėtų gailėti ir taupyti. Geriau jau ko nors kito atsisakyti, pvz. limuzino ar ko nors panašaus smile.gif

Turiu realų pavyzdį, kai buvo taupoma šioje vietoje ir rezultatas labai nuvylė doh.gif
lotute
QUOTE(vIKIs @ 2006 01 11, 11:15)
Pritariu, kad fotografui nereikėtų gailėti ir taupyti. Geriau jau ko nors kito atsisakyti, pvz. limuzino ar ko nors panašaus  smile.gif

Turiu realų pavyzdį, kai  buvo taupoma šioje vietoje ir rezultatas labai nuvylė  doh.gif
*

sitia nuomonei pritariu visom keturiom 4u.gif
siamka
teks ir man turbut pritarti smile.gif
Artemidė
QUOTE(vIKIs @ 2006 01 11, 11:15)
Pritariu, kad fotografui nereikėtų gailėti ir taupyti. Geriau jau ko nors kito atsisakyti, pvz. limuzino ar ko nors panašaus  smile.gif

Turiu realų pavyzdį, kai  buvo taupoma šioje vietoje ir rezultatas labai nuvylė  doh.gif
*

Tikiuosi ne apie savo vestuves kalbi, nes nuotraukos tai labai grazios, net fotografės tinklalapyje, mačiau, įdėtos tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.