Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

na nejaugi taip sunku parasyti kokios ju kainos? cry.gif kazkaip man sunku susigaudyti kai dabar planuojam islaidas tai labai svarbu man
Atsakyti
tai kad labai skirtingos tos kainos... jau, atrodo, rašiau, kad mes mokėjom tik už nuotraukas, už darba atskirai mokėti nereikėjo. Nuotraukos mum kainavo 2,5 ir 5 Lt. Viso gavosi apie 400Lt
Kiti fotografai turi nusistatę valandinį užmokestį, dar kiti tam tikrą sumą už darbą ir plius už nuotraukas atskirai... taigi, su kiekvienu reikia individualiai tartis.
Atsakyti
mullin nuotraukos tikrai pasakiskos thumbup.gif clap.gif clap_1.gif first.gif neapsakomai grazu bet tikriausiai ir brangu...
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2005 10 11, 14:40)
na nejaugi taip sunku parasyti kokios ju kainos?  cry.gif  kazkaip man sunku susigaudyti kai dabar planuojam islaidas tai labai svarbu man

Stabilios kainos nėra. Jos svyruoja nuo 200 lt iki 1500 lt.
Atsakyti
QUOTE(estella @ 2005 10 11, 16:51)
tai kad labai skirtingos tos kainos... jau, atrodo, rašiau, kad mes mokėjom tik už nuotraukas, už darba atskirai mokėti nereikėjo. Nuotraukos mum kainavo 2,5 ir 5 Lt. Viso gavosi apie 400Lt
Kiti fotografai turi nusistatę valandinį užmokestį, dar kiti tam tikrą sumą už darbą ir plius už nuotraukas atskirai... taigi, su kiekvienu reikia individualiai tartis.


svieka aciu, ar jusu fotografas dirba Vilniuj? ir gal gali atsiusti jo tel Nr?
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2005 10 12, 08:30)
svieka aciu, ar jusu fotografas dirba Vilniuj? ir gal gali atsiusti jo tel Nr?



fotografe Svetlana 865515433-pabandyk, susitikt, paziureti foto, mum tiko ir patiko thumbup.gif
Atsakyti
as pazistu viena profesionalu fotografa. Jis fotomeninku sajungos narys.
Siaip jis vestuves retai fotografuoja (kai lieka laiko nuo kitu meniniu projektu), bet gerai yra tai, kad jis tai padaro nestandartiskai ir nesabloniskai.
Tik kaina nezemiausia...
Atsakyti
O pas mus vetuves fotografavo fotografas V.Garla. Nuostabios nuotraukos, tikrai, ypač iš mūsų asmeninio albumo. Ir pats fotografas labai malonus, buvo malonu su juo bendrauti, šiek tiek pozuoti reikėjo, bet kitaip juk ir nuotraukų nebūtų..... Labai džiaugiamės, kad jį pasirinkome thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renacke @ 2005 10 17, 16:44)
O pas mus vetuves fotografavo fotografas V.Garla. Nuostabios nuotraukos, tikrai, ypač iš mūsų asmeninio albumo. Ir pats fotografas labai malonus, buvo malonu su juo bendrauti, šiek tiek pozuoti reikėjo, bet kitaip juk ir nuotraukų nebūtų..... Labai džiaugiamės, kad jį pasirinkome  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Tikiu kad Garla tikrai super fotografas vien į jo internetinį puslapį žvilgtelėjus matosi. Tik kad labai jau daug nori sad.gif . Tikrai jis nevisiems įperkamas. Bet ką darysi už kokybę mokėti reikia....
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2005 10 17, 16:09)
Tikiu kad Garla tikrai super fotografas vien į jo internetinį puslapį žvilgtelėjus matosi. Tik kad labai jau daug nori  sad.gif . Tikrai jis nevisiems įperkamas. Bet ką darysi už kokybę mokėti reikia....

o kox jo psl?
Atsakyti
jo mielieji ir mielosios labai jau sunku cia susirasti fotografa.
kaip butu faina kad visi kontaktus dalintu kaip ir muzikantu, nors mano vestuves tik kita vasara bet jau lyg muzikantus ir issirinkau:) tai labai smagu, bet va del fotografo tai jau klausimelis;)
Atsakyti
Jo svetainė: http://www.vgfoto.com

QUOTE(boruzzze @ 2005 10 17, 17:16)
o kox jo psl?

Atsakyti