Įkraunama...
Įkraunama...

Santariškės, Jeruzalė

Ar yra kokių darželių Santariškėse ar Jaruzalėje? Ruošiamės nuo kitų metų gyventi Santariškėse, tai po truputį imu domėtis, kur reiks savąjį žirniuką į darželį vesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2005 08 01, 20:39)
Ar yra kokių darželių Santariškėse ar Jaruzalėje? Ruošiamės nuo kitų metų gyventi Santariškėse, tai po truputį imu domėtis, kur reiks savąjį žirniuką į darželį vesti 4u.gif


Sveika 4u.gif
Mūsų žiniomis, valdiškų darželių čia nėra. Mes vežiojam į Krokuvos gatvę. Yra darželių Fabijoniškėse, Baltupiuose. Bet irgi jau vežti reikia.
Lygtais yra privatus g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2005 08 01, 20:39)
Ar yra kokių darželių Santariškėse ar Jaruzalėje? Ruošiamės nuo kitų metų gyventi Santariškėse, tai po truputį imu domėtis, kur reiks savąjį žirniuką į darželį vesti 4u.gif

Mes patys gyvename Jeruzaleje. Bet tinkamo siame rajone neissirinkome. Yra du Didlaukio g. "Sermuksnele" ir "Gintarelis". Bet apie abu visokiu "geru" ir "blogu" dalyku prisiklausiau. Nutarem vesti salia darbo, gal net ir patogiau. Didlaukio g. be proto viskas uzimta, sake kad esam tik 75-i, o priima kas metus po 15 vaiku. Tai kada ateis musu eile??? Yra Pievu g. (Jeruzaleje) privatus - Dalia mob.869963704, jei nepasikeite. Jis prie misko, tik man nepatiko darzelio patalpos viduje. Kazkaip nyku. Valstybiniame daugiau zaislu ir staliukai mazi yra, kiekvienas turi po kedute. Bet apsilankyk ir privaciam, gal tau ir patiks. Atrodo 300 Lt kainuoja.
Atsakyti
Ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
Degute o koks ten darželis Krokuvos gatvėj? Koks pavadinimas?
Atsakyti
QUOTE(P.a.t.r.i.c.i.j.a @ 2005 08 05, 16:58)
Mes patys gyvename Jeruzaleje. Bet tinkamo siame rajone neissirinkome. Yra du Didlaukio g. "Sermuksnele" ir "Gintarelis". Bet apie abu visokiu "geru" ir "blogu" dalyku prisiklausiau. Nutarem vesti salia darbo, gal net ir patogiau. Didlaukio g. be proto viskas uzimta, sake kad esam tik 75-i, o priima kas metus po 15 vaiku. Tai kada ateis musu eile??? Yra Pievu g. (Jeruzaleje) privatus - Dalia mob.869963704, jei nepasikeite. Jis prie misko, tik man nepatiko darzelio patalpos viduje. Kazkaip nyku. Valstybiniame daugiau zaislu ir staliukai mazi yra, kiekvienas turi po kedute. Bet apsilankyk ir privaciam, gal tau ir patiks. Atrodo 300 Lt kainuoja.


O kaip tame privaciame darzelyje maitina, kokios salygos - gal gali nors kiek daugiau papasakot?
aciu
Atsakyti
Apie maitinima girdejau tik gera. Nes viena is savininkiu lyg anksciau dirbo darba, susijusi su vaiku darzeliu maitinimo tikrinimu. Mamos pasakoja, kad vaikai kada nori pasiima ar obuoli, ar banana. Nera taip, kad pietus, ir arba valgai dabar, arba negausi. Ir pati vieta superine - pusynai aplink. Tik vat man asmeniskai nepatiko kambarys, kur jie buna. Nes kai izengiau, tai pirmas ispudis-tamsus nutrintas parketas, nedaug zaislu lentynose, o kampe aukstas stalas su astriais kampais. Disesniems gal nieko, o as iskart pagalvojau, kad mano mazylei ten nebus jauku. Ta diena lijo kaip tik, apsiniauke buvo, o sviesa net nedege. Gal taupo? Ir kilimo nera, gal kad vaikai nepurvintu. Bet as buvau pries metus, gal dabar kitaip. Miega antrame aukste, ant ciuziniu, ne lovose, o ant zemes. Bet geriau paciai nuvaziuoti ir pasiziureti. Kiti juk veda, vadinasi, patinka.
Atsakyti
Aš tai, matyt, savo jaunuoliui lovytę nuvežčiau, nes esu girdėjusi, kad energetiškai (čia pagal Feng Shui) nėra gerai miegoti ant žemės. Na, žiūrėsim. Dar iki kitų metų reikia išgyventi mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes irgi is Jeruzales. tai jau uzsiknisau vaika kiekviena ryta i darzeli per visa miesta vezioti..
Negi nera daugiau mamu is Jeruzales? pasidalinkit patirtim, ka darot? Nevykes rajonas tuo atzvilgiu - nei darzeliu, nei mokyklu aplinkui nera.......
Atsakyti
Buvom siandien tam privaciam darzely apsidairyt... Na tai mums (nei man, nei vyrui, netgi vaikui) nepatiko. Niuru, visiskai nepritaikyta vaikams... Jau valstybiniai darzeliai geriau atrodo. Didziausia beda, kad jei gyveni Jeruzaleje, tai su jais beviltiska padetis. Skambinau i savivaldybe tai tik dejuoja ir i Seskine ar Justiniskes siuncia sad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Picine @ 2005 08 12, 22:08)
Mes irgi is Jeruzales. tai jau uzsiknisau vaika kiekviena ryta i darzeli per visa miesta vezioti..
Negi nera daugiau mamu is Jeruzales? pasidalinkit patirtim, ka darot? Nevykes rajonas tuo atzvilgiu - nei darzeliu, nei mokyklu aplinkui nera.......


mes irgi iš Jeruzalės, tai leisim i Fabijoniškes - nepalikta pasirinkimo. 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat gyvenam Jeruzalėje, tai merginą savo į Šeškinę vežu doh.gif , teko vieną kartą ir autobusu (75) važiuoti iki darželio. Su nostalgija šiuo atžvilgiu žiūriu į savo senajį butą, kur kieme trys darželiai, iš kurų į vieną tenka vežioti verysad.gif
Atsakyti