Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjame "lengvu būdu"

Sveikutės (-i) 4u.gif

Tema toms, kurios skaitė Allen Carr "Lengvą būdą sulieknėti" ir jas įtikino, kad šis būdas tikrai lengvas ir tinkamas.

Pasidžiaukime kaip mums sekasi, pakomentuokime ar pasikeitė savijauta ir , svarbiausia, ar lieknėjame smile.gif
Kiek kg pavyko numesti ir ar vaizdas veidrodyje pradeda patikti.
Pasidalinkime savo mėgstamiausiais patiekalais 4u.gif

Jei norite pareikšti nuomonę apie įspūdžius apie knygą, ja pačią ir metodus pagirti ar papeikti, galite pasisakyti ČIA


Mums veikia lengvas būdas ir mes tuo labai džiaugiamės bigsmile.gif
Mus ikvėpė knyga- mes įkvėpsime viena kitą.

Ši tema toms, kurioms sekasi 4u.gif

Sėkmės

Atsakyti
As prisijungiu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikute
as kaip tik skaitau sia knyga taigi nezinau kaip ten bus kai ja baigsiu skaityti
taciau labai noreciau kad si knyga man padetu pakeisti poziuri i pacia mityba
Atsakyti
smagu, kad nelikau viena biggrin.gif

GabiG, linkiu, kad pateisintu lukescius 4u.gif
Atsakyti
smile.gif labukas visoms,aš jau perskaičiusi šią knygą,bet dar neprisiverčiu valgyti labai sveikai.Tik rytais, jau antra savaitė valgau tik vaisius,ir tikrai jaučiuosi soti.Nežinau,kaip kitas veiks ši knyga,bet mane kažkiek paveikė.Tik reikia turėti daug valios blush2.gif .Stengsiuos artimiausiu laiku pietus,bei vakarienę pakeisti į sveiką maistą biggrin.gif .VISOMS SĖKMĖS!!!!!
Atsakyti
labas dar karta 4u.gif
perskaiciau praeita visa tema, gal cia bus mielesne atmosfera 4u.gif
taigi, as baigiau skaityti sia knyga, idomi, bet yra ir klaustuku smile.gif
taciau galiu pasakykit- pradedu pusryciauti tik vaisias, ziuresim kaip seksis rolleyes.gif
Atsakyti
siandien pritrukau vaisiu, tai kava pasitenkinau, reikssiandien vel kokiu skaniu vaisiu nusipirkti daaaug. Dar neipratau kazkaip pirkti


Atsakyti
sveikos, na as jau per menesi laiko pripratau pusryciams vaisius valgyt thumbup.gif
bet vakariene tai pas mane su riesutais visada doh.gif tai viduriu uzkietejimas kankina, gal nuo riesutu g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(joriukomamyte @ 2009 02 04, 12:36)
sveikos,  na as jau per menesi laiko pripratau pusryciams vaisius valgyt thumbup.gif
bet vakariene tai pas mane su riesutais visada doh.gif tai viduriu uzkietejimas kankina, gal nuo riesutu g.gif  g.gif


gal bananus valgai pusryciams?
as tai nelabai megstu riesutus, kad vienus galgyti, nebent skrudintus lazdyno arba migdolus
Atsakyti
QUOTE(joriukomamyte @ 2009 02 04, 12:36)
sveikos,  na as jau per menesi laiko pripratau pusryciams vaisius valgyt thumbup.gif
bet vakariene tai pas mane su riesutais visada doh.gif tai viduriu uzkietejimas kankina, gal nuo riesutu g.gif  g.gif



Negerai kiekviena vakara riesutus valgyt schmoll.gif Geriau saujele datuliu suvalgyk, dziovintu slyvu, tiesiog siek tiek padaryk pertrauka nuo riesutuku 4u.gif
Atsakyti
Egliukasz, paskaiciau anoje temoje, tai man panasiai kaip kad tau atsitiko, savaime kazkaip maziau mesos valgydavau, daugiausia vistiena, o zuvies kiek nuperku- taip ir ismetu nieko nepagaminus smile.gif

obuoliu galima sakyti, kad nemegstu, rytais irgi dazniausiai bananas papuola, o jei gerti labiau noriu, tai apelsinas smile.gif

Butu smagu, kad reeptais cia pasidalintumete.

as kazkuria diena dariausi pseudo buritas, vistiena keiciau saldytomis darzovemis, skirtomis kepti, prieskoniai tie patys Fajita spicemix (nes megstu astriai), apkepiau keptuveje su prieskoniais, ipyliau vandens, suvyniojau i tortilija ir kelias minutes orkaiteje ant griliaus pakepiau. niam ir visai nepasigedau to vistienos ir pavalgiusi geriau jauciausi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 04 vasario 2009 - 14:15
QUOTE(Onora @ 2009 02 04, 14:13)
gal bananus valgai pusryciams?
as tai nelabai megstu riesutus, kad vienus galgyti, nebent skrudintus lazdyno arba migdolus


o ka bananai kietina? g.gif suvalgau kartais bananu, nors nelabai juos ansciau megdavau, bet dabar kai pagrindinis maistas vaisiai, tais stengiuosi paivairint ax.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2009 02 04, 14:23)
Negerai kiekviena vakara riesutus valgyt schmoll.gif  Geriau saujele datuliu suvalgyk, dziovintu slyvu, tiesiog siek tiek padaryk pertrauka nuo riesutuku 4u.gif


zinau, kad negerai, bet as dazniausiai savaitei uzsiperku maisto.t.y. vaisiu dziovintu vaisiu riesutu, o paskui kai po ranka stovi tai ir kremtu doh.gif doh.gif
reikes nepirkt kuri laika riesutu, bet man labai gerai jie darbe per pietus labai sotu thumbup.gif
nu bet tam, kad susitvarkyytu mano sistema lotuliukas.gif reikes pertrauka padaryt doh.gif
Atsakyti