Įkraunama...
Įkraunama...

Striptizo šokėjas

Arteja drauges gimtadienis... Norisi kazko isimintino. Taigi pagalvojom draugei padovanot striptizo sokeja. Kaip manot ar gera dovana? Na isizeist ji tikrai neisizeistu smile.gif
Atsakyti
manau, kad ne. Bet tai priklauso nuo zmogaus charakterio, as is draugu gavus toka dovana, pasiusciau ta dovana toliau biggrin.gif
Atsakyti
aš tai siūlyčiau atsargiai kaip nors išsiaiškinti, ką ji apie tai mano, akd paskui nebūtų ko nors. Pvz.: mes darėm mergvakarį ir norėjom samdyti šokėją, tačiau nuotaka greižtai atsisakė blink.gif
šiaip tai tokia dovana yra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pati tokią gavau blush2.gif
Atsakyti
Vertėtų išsiaiškinti, ne tik draugės požiūrį, bet ir jos draugo, jei ji tokį turi. Galbūt jis labai pavydus ir po to kiltų didžiulis konfliktas tarp jų.
Atsakyti
Na man viena pazystama rode filmuota medziaga is mergvakario su striptizo sokejumi blink.gif
Na ziurint ka jis ten tokio isllanktys ax.gif , va ten ta kur maciau tai patykekit manim neiko gero nebuvo, nusirenge, pribego prie busimosios jaunosios ir sukiso savo nemynetina daikta i burna kiek tik tilpo doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukas @ 2005 09 01, 13:02)
........pribego prie busimosios jaunosios ir sukiso savo nemynetina daikta i burna kiek tik tilpo doh.gif  blush2.gif

jai į burnąą?? blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2005 09 01, 15:23)
jai į burnąą??  blink.gif  blink.gif

Aga butent ten...Visos jos drauges net issiziojo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukas @ 2005 09 01, 14:31)
Aga butent ten...Visos jos drauges net issiziojo blink.gif


kekšūnas kažkoks, ne šokėjas aggressive.gif profesionalas manau taip nesielgia schmoll.gif

beje, smalsu kaip draugė reagavo, kuriai teko garbė neminėtino paragaut ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2005 09 01, 14:36)
kekšūnas kažkoks, ne šokėjas  aggressive.gif  profesionalas manau taip nesielgia  schmoll.gif

beje, smalsu kaip draugė  reagavo, kuriai teko garbė neminėtino paragaut ?  doh.gif

Gal jos rankos buvo suristos g.gif cool.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukas @ 2005 09 01, 14:02)
Na man viena pazystama rode filmuota medziaga is mergvakario su striptizo sokejumi blink.gif
Na ziurint ka jis ten tokio isllanktys ax.gif , va ten ta kur maciau tai patykekit manim neiko gero nebuvo, nusirenge, pribego prie busimosios jaunosios ir sukiso savo nemynetina daikta i burna kiek tik tilpo doh.gif  blush2.gif

Čia jau gavosi ne mergvakaris, o siaubo filmas blink.gif , aš tuokiam ,,gražuoleliui“ nežinau, ką būčiau padariusi...
Atsakyti
Ar tai ne ishprievartavimu vadinama? Ar uz tai nebaudzia?
Atsakyti
QUOTE(*Džela* @ 2005 09 01, 15:37)
Gal jos rankos buvo suristos  g.gif  cool.gif  tongue.gif

Kazna ka tu spetum padaryti kai nemynetinas besisukinejas aplink akis staiga burnoj atsirastu tavo draugiu ratui stebint mirksiukas.gif
Atsakyti