Įkraunama...
Įkraunama...

Tommy Hilfiger

Laba diena, pažiūrėjau, kad apie šios firmos drabužius, batus, tašes temukės nėra

kadangi jau ir LT turime parduotuves....
siunčiamės iš JAV....
ir šiaip, kviečiu padiskutuoti

apie kokybę, dydžius, priežiūrą ir kt. klausimus

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monrutė: 31 sausio 2009 - 12:22
man iš tikro kas įdomu, ar kas pirkote vyrui striukę
kaip su dydžiais, esu girdėjusi, kad šiek tiek padidinti
kaip iš tikrųjų?
Atsakyti
MB is TH striukes nepirkau, bet visi kiti rubai puikiai atitinka: maikes, dzinsai, megztukai, kaip nesioja L, tai ir is TH perku jam L.
man, savo daugumoj, ypac megztukai, yra padidinti
Atsakyti
sios firmos turiu tik apatinio trikotazo nail.gif esu labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
as dabar laukiu is th sau 2 salikus, 2 poras pirstiniu, kepure g.gif atrodo viskas. ir mb pora megztiniu ir dzinsus rolleyes.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif Mnao mylimiausias TH! Dievinu! Turiu batukus-kokybe super, dydis atitiko, siunciausi is USA! Ir dar laikroduka su 3 deimanciukais thumbup.gif Viskuo esu patenkinta... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 01 31, 16:01)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  Mnao mylimiausias TH! Dievinu! Turiu batukus-kokybe super, dydis atitiko, siunciausi is USA! Ir dar laikroduka su 3 deimanciukais thumbup.gif  Viskuo esu patenkinta... thumbup.gif



TH gamina laikrodukus su deimantais? blink.gif kazkas naujo rolleyes.gif
turiu ir as TH batukus - dydis labai atitinka thumbup.gif
Atsakyti
turiu dzinsus is th ax.gif kokybe visai nieko, tik kelenas nei is sio nei is to iplyso blink.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 01 31, 13:48)
MB is TH striukes nepirkau, bet visi kiti rubai puikiai atitinka: maikes, dzinsai, megztukai, kaip nesioja L, tai ir is TH perku jam L.
man, savo daugumoj, ypac megztukai, yra padidinti

maniškiam irgi megztiniai, marškiniai atitinka, net sakyčiau su rezervu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(nippe @ 2009 01 31, 16:01)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  Mnao mylimiausias TH! Dievinu! Turiu batukus-kokybe super, dydis atitiko, siunciausi is USA! Ir dar laikroduka su 3 deimanciukais thumbup.gif  Viskuo esu patenkinta... thumbup.gif

wow, kaip įdomu, gal foto turi?

beje,šiandien lyginausi savo TH marškinėlius.....užsiknisau, taip sunkiai, ir vis tiek kaip paglamžyti, nauji atrodė super, lygūs......
gal perdžiovinau?
MB kadangi turi languotus, kažkaip ne taip matosi
maniškiai juodi wub.gif
Atsakyti
labaiusiai patinka ziemine striuke smile.gif jau antra ziema tampau, vasara skalbiau namuose,tai labai puikiai issiskalbe, pukai nelenda lauk smile.gif dar patinka, kad pamusalas ryskiai raudonas biggrin.gif dydis atitiko smile.gif
Atsakyti
Mano drauge pirko striuke sios firmos, kainavo 1000 buvo 50%nuolaida tai uz 500 nusipirko, nu atrode ne kaip...
kai pamaciau tai pagalvojau kad max gali kainuot 50 lt tamsiai melyna, trumpa snt kapisono kailiukas,, atrodo kaip is padevetu rubu parduotuves...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evkau: 31 sausio 2009 - 18:59
man patinka thumbup.gif turiu dvi poras batų, megztinį, sportinius marškinėlius. gal dar ką g.gif viskas patinka. norisi dar mirksiukas.gif patinka net trispalvis firmos ženklelis biggrin.gif
Atsakyti