Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana-grožio procedūros

Mamos, noriu paprašyti pagalbos blush2.gif
Ne vienoj temoj prie pasiūlymų, ką galima padovanoti, buvo siūloma dovanoti kokias nors grožio procedūras nail.gif
Gal kam jau teko tokia dovana įteikti/gauti? Domina kur galima įsigyti, kiek kainuoja, kokios paslaugos įeina? Ir kad kaina būtų įkandama mirksiukas.gif
Veiksmas vyksta Vilniuje.
Na, mamytės, laukiu pagalbos - AČIŪ wub.gif
Atsakyti
Buvau laimėjusi supermamos fotokonkurse kuponą į Natūralios medicinos kliniką SpaVita - spausk.
Jis yra Grybo g. trijų ar keturių aukštų ryškiai oranžinis pastatas. thumbup.gif Viena geriausių dovanų per pastaruosius 5 metus. (tiesa teko primokėt iki norimų procedūrų, bet tikrai apsimokėjo)
Atsakyti
Buvau vyrui per Valentinke padovanojus SPA (Akropolis) dovanele: i ta rinkini iejo povandeninis masazas, kuno pylingas ir atpalaiduojamasis masazas. Grizo kaip ant sparnu is tu proceduru biggrin.gif Nerealiai patenkintas buvo thumbup.gif Kainavo lyg tai 80 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fanta: 29 liepos 2005 - 11:43
Yra akropoli SPA centras. Ten galima rinktis atskirai kokių procedūrų nori, o galima jau paruoštas. Kainos nuo 65 Lt iki .......smile.gif Aš planavau apie 80-90 išleisti. Už tokia kainą tikrai gerą puokštę malonumų gauni. Pvz: 1,5 val viskas vyksta, 30 min viso kūno masažas, purvo vonia, ir po vonios kūno aliejuko masažas. Tikrai didelis pasirinkimas (pirtelė, masažai, kaukės ir t.t.) , ir labai malonios konsultantės, viską paaiškina. biggrin.gif
P.S. O man nepavyko tokios dovanos įteikti, nes prieš gimtadienį susipykom cry.gif
Atsakyti
Ojojoj, kaip gerai, kad sugalvojau Jūsų paklausti biggrin.gif
Ačiūūū, mamkos 4u.gif
Galvoju, ką draugei padovanoti su 30mečiu. Kaip manot, šitas variantas (grožio procedūros) tiktų? Gal jau pats laikas atsišviežint? nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupiuks @ 2005 07 29, 12:23)
Ojojoj, kaip gerai, kad sugalvojau Jūsų paklausti  biggrin.gif
Ačiūūū, mamkos  4u.gif
Galvoju, ką draugei padovanoti su 30mečiu. Kaip manot, šitas variantas (grožio procedūros) tiktų? Gal jau pats laikas atsišviežint?  nail.gif


Nereali dovana thumbup.gif Bent jau man taip atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladka @ 2005 07 29, 12:45)
Yra akropoli SPA centras. Ten galima rinktis atskirai kokių procedūrų nori, o galima jau paruoštas. Kainos nuo 65 Lt iki .......smile.gif Aš planavau apie 80-90 išleisti. Už tokia kainą tikrai gerą puokštę malonumų gauni. Pvz: 1,5 val viskas vyksta, 30 min viso kūno masažas, purvo vonia, ir po vonios kūno aliejuko  masažas. Tikrai didelis pasirinkimas (pirtelė, masažai, kaukės ir t.t.) , ir labai malonios konsultantės, viską paaiškina. biggrin.gif
P.S. O man nepavyko tokios dovanos įteikti, nes prieš gimtadienį susipykom cry.gif



Va tokios dovanėlės tai ir aš norėčiau. Reikės kokiai progai artėjant vyrui puse lūpų užsimint 4u.gif
Atsakyti
esu gavusi du kartus grožio procedūras (nuo vyro) GRožio ir terapijos centre:
"negyvosios jūros vandens ir purvo procedūra bei maorių masažas'", kitos pavadinimą nepamenu....
"kleoptros lygtai procedūra: sukūrinėje vonioje pagulėi reikia, o paskui masažas ir gulėjimas celofane išmozotas purvu"

jausmas fantatiškas, nuotaika superinė........


aš dar noriu tokių dovanų rolleyes.gif
Atsakyti
Prieš pora savaičių tokią dovaną su drauge įteikėm kitai mūsų draugei. Buvo patenkinta. thumbup.gif Įteikėm Europos Figaro salono dovanų čekį už 60Lt. Už jį buvo galima pasidaryti veido, kaklo ir dekoltė srities masažą. Draugė kažkiek dar dasidėjo pinigėlių ir kaukę, berods, dar + pasirinko. Už tą sumą galima kokias nori procedūras rinktis.
Aš ir visai norėčiau tokios dovanos ax.gif
Atsakyti
Esu gavusi is draugiu dovana-ceki i grozio salona. Cia Klaipedoje salonas "Vetrune". Dar neisnaudoau to cekio- metus galioja, galvoju, kokia procedura issirinkti rolleyes.gif
Iki to nebuvau pagalvojus apie tokia dovana - tai vienai pazistamai irgi i ta pati salona ceki padovanojau.
Manau, jog tai labai gera dovana. thumbup.gif
Atsakyti
Esu gavusi keletą kartą.

Sugiharoje išbandžiau Kleopatros procedūrą. Labai patiko thumbup.gif Maudynės negyvosios jūros vandens baseinelyje, istepamas kūnas purvu, paskui kūno pylingas, masažas, ištepimais eteriniais aliejais wub.gif Fantastiškas jausmas (bet brangus malonumas)

Eslaudoje įvairūs masažai. Profesionali masažuotoja, tik man visus šonus skaudėjo nuo maigymo blink.gif

Šiaip labai gera dovana, nes aš sau pati nelabai linkusi nusipirkti tokių procedūrų, o kai padovanoja, labai džiaugiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wajda: 10 rugpjūčio 2005 - 11:42
Suhikaroje yra ketrių rūšių masažai,dovana būtų liuks:
su šiltais akmenimismasažas, maorių, tailando ir masažas vandenyje.....

Oi kaip užsimaniau masažo....
Atsakyti