Įkraunama...
Įkraunama...

Vieno kasnio užkandžiai

As niekuo netepu, tiesiog sudedu viana ant kito, i viduriuka dedu konservuoto persiko pusle, ir visa aptepu plakiniu is kiausinio, cinamono, cukraus. Galima dar grietineles i si plakini ideti, bet as niekada nededu. Ant likusiu mazu rutuliuku dedu arba banano griezineli, arba obuoliuko gabaliuka ir kokia vynuoge smile.gif
Skanaus
Atsakyti
gal kam kils ideju nuo mano vaisiu padeklo smile.gif

user posted image

krepseliuose salota, krienai, kepta ispjova ir spanguoliu dzemas, sumustinukai su kiausiniu, maonezu ir ikrais, sumustinukai su silke, svogunu ir kornisonu, bei farso rutuliukai su pomidoriuku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 09 spalio 2011 - 23:12
QUOTE(Nerytė @ 2011 10 10, 00:11)
gal kam kils ideju nuo mano vaisiu padeklo smile.gif

[


4u.gif Neryte 4u.gif -Džiugu wub.gif matyti Tavo kulinarinius šedevrus 4u.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2011 10 10, 11:39)
4u.gif  Neryte 4u.gif -Džiugu  wub.gif matyti Tavo kulinarinius šedevrus  4u.gif

      wub.gif

aciu, regna 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zino, kur Anglijoje galima rasti tokiu krepseliu?
Zinau kad parduotuvese parduodami saldyti puff pastry krepseliai. Bet man jie labai dideli,Daug teslos ir gaunasi jau nebe vieno, o bent jau 3-4 kasniu uzkandeles.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2011 10 19, 12:32)
Gal kas zino, kur Anglijoje galima rasti tokiu krepseliu?
Zinau kad parduotuvese parduodami saldyti puff pastry krepseliai. Bet man jie labai dideli,Daug teslos ir gaunasi jau nebe vieno, o bent jau 3-4 kasniu uzkandeles.
Aciu  4u.gif

Tesco turi buti
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2011 10 19, 13:32)
Gal kas zino, kur Anglijoje galima rasti tokiu krepseliu?
Zinau kad parduotuvese parduodami saldyti puff pastry krepseliai. Bet man jie labai dideli,Daug teslos ir gaunasi jau nebe vieno, o bent jau 3-4 kasniu uzkandeles.
Aciu  4u.gif

Kai kuriose parduotuvese galima ju uzsisakyti ir iskepa mirksiukas.gif
Atsakyti
Asdoj buna Bakery skyriuje 4u.gif Pati siandien vaziuosiu susigriebti biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū visom atsakiusioms. Radau tikrai nemažai įv. formų.
Parodau savo 3 dienų darbą ax.gif

user posted image
Atsakyti
Oho. Gerai padirbeta thumbup.gif
Atsakyti
Tesla krepseliams: sviestas, parugstintas vanduo, miltai. Jei noriu tesla siek tiek pagerinti, tai imusu kiausiniu ir dar sauksta grietines idedu.
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2011 11 29, 20:41)
Ačiū visom atsakiusioms. Radau tikrai nemažai įv. formų.
Parodau savo 3 dienų darbą  ax.gif

thumbup.gif puikiai padirbeta
Atsakyti