Įkraunama...
Įkraunama...

Sausainiu namukas

mano nameliūkštis ax.gif buvo laaabai smagi pramoga thumbup.gif kepėm dviese su drauge, tai prisidurniavom kaip maži vaikai wub.gif kepėm vieną dieną... puošėm kitą.. tai nesijautė nuovargis.. ankstesniais metais viską per vieną dieną dariau tai paskui nebebuvo jėgų džiaugtis rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Superinis namelis thumbup.gif toks naturalus , taip ir norisi uzdaryti tas durelias lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
akvilyte wub.gif pilnai pritariu drinks_cheers.gif cipciukui labai tikroviškas namukas ir tos spalvos thumbup.gif

Gali trumpai papasakoti pagal kokį receptuką kepei , kuo glaistei ir pan.? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2008 12 06, 13:47)
Gali trumpai papasakoti pagal kokį receptuką kepei , kuo glaistei ir pan.?  4u.gif

4u.gif nukopinu ką rašiau bendraamžiuose ax.gif

iš ko gimsta pasaka wub.gif
pirmiausia tai reikia dūšelėj pajaust kad greit bus newyear.gif tada užsiminkom meduolio tešlą...
tikrasis receptas toks:
500g miltų
100g kepinių margarino
200g medaus
200g cukraus
2 kiaušiniai
1aš kepimo miltelių
1aš meduolių prieskonių

mano nameliukas išėjo iš dviejų normikių. užsimaišyt galit ir tris, kas liks iškepsit meduolių. aš vietoj 200g cukraus dėjau tik maždau 100, nes man asmeniškai jei daryt pagal receptą tai laaaaaabai saldu...
jei neturit prieskonių meduoliam (jų galima rast pc arba prieskonių parduotuvėse) tai puikiai tiks maltas gvazdikėlis, cinamonas.
kaip daroma tešla:
kiaušinius išplakti su cukrum, plakant į juos supilti išlydytą medų ir margariną, tada suberti miltus sumaišytus su kepimo milteliais ir prieskoniais. gerai išminkyti.. tešla gali gautis minkšta, tai aš dėjau prieš kočiodama valandai į šaldytuvą... kad labai nenuvargt tešlą galit pasiruošt vieną dieną.. o kept kitą wink.gif
taigis stapybinę medžiagą jau turim thumbup.gif
iš popieriaus išsikerpam priekį, šoną ir stogą.. atsiminkit kad meduolis pūsis, taigi nedarykit labai didelio. išsikočiojam tešlą ir išsipjaunam du priekius, du šonus ir du stogo elementus. pagal norus ir fantazinas išpjaunam langus, duris, galima pasidaryt langines. vėlgi nepamirškit kad meduolis pūsis tai visos šitos angelės sumažės mirksiukas.gif mano "čerpinis" stogas padarytas taip: iškočiojau plonesnį pagrindą ir ant jo dėjau čerpytes... bet galima padaryt jį paprastą ir paskui gražiai nudekoruot wink.gif
dėl storumo tai mes pradžioj išsikepėm kelis meduoliukus pabandymui.. tai mes kočiojom apie pusės cm storio ir gavos galutiniam variante apie centimetras (iškepus jau).kept reikia apie 10-15 min 160-170laipsnių temp orkaitėj rolleyes.gif na kol gražiai apskrunda :)tik išėmus meduolis bus minkštas bet kai atvės sukietės smile.gif taigis nameliuką jau turim... dabar priklauso nuo norų ką norim turėti dar... eglutas dariau taip: iš sviestinio popieriaus sussukau tūbeles, na cilindriukus, ant jų užvyniojau plobai iškočiotą tešlą ir taip stačias iškepiau. tvorą irgi pagal fantaziją... padarom iš tešlos ir iškepam. galima išsikept rutuliukų besmegeniui, pas mane ten dar nelabai matosi bet yra ir šulinys...

tai štai viską išsikepam.. ir vėl siūlau palikt kitus darbus kitai dienai tongue.gif aš pirmą kart kai dariau tai viską per vieną dieną.. nusikaliau, vyras buvo piktas aš pavargus.. o šįkart tai kažkaip paprasčiau.. biggrin.gif
aš tai šiandien dar su naktiniais kibau į statybas blush2.gif dantų krapštukais sukabinau nameliuką.. pasiruočiau baltąją masę, iš dviejų kiaušinių baltymo ir mazdaug suėjo 250g cukraus pudros.. ir dar lašelis citrinos sulčių.. su ta mase padariau tai kas matosi.. truputį nudažiau žalia spalva (su maistiniasi dažais) nuspalvinau eglutes, bet galima ir nepikt tų dažų o nusipirkt pabarstukų žalių.. tai nutepat baltai ir apvoliojat žaliuose pabastukuose ir užbarstot truputį spalvotų... tvora pastatyta irgi ant šitos masės.. iš šonų paramstyta su gabaliukais meduolio, o tie gabaliukai apipilti baltąją mase.. tai sniego pusnys wub.gif na ir galiausiai pas mus pradėjo snigti wub.gif apsnigo cukraus pudra stogas ir visas kiemas wub.gif

lauksim jūsų pasakų namelių wub.gif vienintelių ir nepakartojamų
santa2.gif

Atsakyti
QUOTE(Mojo @ 2008 12 06, 15:25)
ar namuką visada taip anksti dekoruoji, ar išstovi iki švenčių, nesugriūva?

Kada geriau jį puošti - iš anksto ar prieš keletą dienų?

Dar: tvorą iš karto tokią sumodeliuoji ar sulipini iš atskirų iškeptų detalių?

O viso namuko pagrindas valgomas ar ten ant kokio padėklo padėta?

Kaip tokias ryškias egles pavyko padaryti?


na tiesą sakant kepaiu tik antrą kartą... pirmais metais po dviejų savaičių įlūžo stogas, nes buvo labai didelis doh.gif o bute buvo labai drėgna tai labai meduoplis suminkštėjo rolleyes.gif tikiuos šiemet taip nenutiks.. o dėl visa ko įdėjau porą "gegnių"- medinių iešmukų wink.gif

na aš jį kepu, nes nemėgstu sintetinių papuošalų mėnesį prieš kalėdų.. tai kalėdų mes laukiam su advento vainiku ir namuku rolleyes.gif tai ir puošiu iškart... nematau tame nieko blogo rolleyes.gif

čia iškeptos keturios eilės.. ta ptasme pati tvora sumodeliuota prieš kepant...

ant lentynos aptrauktos folija.

maistiniai dažai ir pabarstukai 4u.gif
Atsakyti
[quote=akvilyte,2008 12 06, 15:14]
4u.gif nukopinu ką rašiau bendraamžiuose ax.gif

[b][i][color=red]iš ko gimsta pasaka wub.gif
pirmiausia tai reikia dūšelėj pajaust kad greit bus newyear.gif tada užsiminkom meduolio tešlą...
tikrasis receptas toks:
500g miltų
100g kepinių margarino
200g medaus
200g cukraus
2 kiaušiniai
1aš kepimo miltelių
1aš meduolių prieskonių


blink.gif blink.gif blink.gif is triju normu ???blink.gif blink.gif blink.gif tai kokio jis tada dydzio gautusi unsure.gif .......penkiaaukstis doh.gif , kad cia ir vienos normos pakanka .....na jus sakote , jus zinote rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 07, 00:37)
blink.gif  blink.gif  blink.gif is triju normu ???blink.gif  blink.gif  blink.gif tai kokio jis tada dydzio gautusi unsure.gif  .......penkiaaukstis doh.gif , kad cia ir vienos normos pakanka .....na jus sakote , jus zinote rolleyes.gif

as rasiau is dvieju, bet galit uzsimaisyt tris mirksiukas.gif sienos turetu but storesnes nei paprastu meduolių tai ir sueina tesla tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 12 07, 09:32)
as rasiau is dvieju, bet galit uzsimaisyt tris  mirksiukas.gif  sienos turetu but storesnes nei paprastu meduolių tai ir sueina tesla  tongue.gif


Aaaaaaaaaaaaa.....nu gal jus ir teisi , bet vistiek ....namukas matyt nera mazas ? rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 07, 10:15)
Aaaaaaaaaaaaa.....nu gal jus ir teisi , bet vistiek ....namukas matyt nera mazas ? rolleyes.gif

na norėjau mazesnio.. o gavos toks koks gavos.. nemazas lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Iskepiau pirmaji savo nama, tai dabar per visas temas eisiu ir girsiuos. lotuliukas.gif Darbo daug, bet kaip smagu buvo, vaikams ypac, ir vyras mete TV ziurejimus ir kinstravo kamina is gabalinio cukraus. Po darbu viskas ir visi buvom saldus ir aplipe.


user posted image

user posted image
Atsakyti
Ava ko tas stogas ilinkes doh.gif ....gi kaminas sunkokas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 07, 12:50)
Ava ko tas stogas ilinkes  doh.gif ....gi kaminas sunkokas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Stogas bekepant islinko ax.gif , tai ir netiesinom biggrin.gif
Atsakyti