Įkraunama...
Įkraunama...

Naujoje Vilnioje: Žuvėdra

Gal kas vedat savo leliukus į šį darželį? Pasidalinkit įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti
cia rusu darželis schmoll.gif mums netinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaunyste @ 2005 08 03, 13:22)
cia rusu darželis schmoll.gif  mums netinka schmoll.gif


N. Vilnioj lietuviu yra "Vilnele" ir "Sauletekis"
Atsakyti
QUOTE(klivija @ 2005 08 14, 22:19)
N. Vilnioj lietuviu yra "Vilnele" ir "Sauletekis"

Ką` apie šiuos darželius galit pasakyti? ax.gif
Atsakyti
Geriau būtų užvesti naują temą su darželio pavadinimu. Tuomet mamytė turinti žinių apie tam tikrą darželį ir parašys. O dabar čia tema apie Žuvėdra ax.gif
Atsakyti
Už 2 savaičių tikriausiai eisim į šį lopšelį. verysad.gif Baisu.... Gal kas ką žino apie jį? Be to būtų įdomu pabendrauti su mamomis, kuri veda savo vaikelius į šio darželio lopšelinę grupę... 4u.gif
Atsakyti
Sveika, mano krikštasūnis pradėjo lankyti šį darželį. Pirmą savaitę viskas buvo Ok. Šiandien man paskambino jo mama supanikavusi, jog vaikas nenori eiti, sako kad jam nepatinka auklėtoja. Be to tapo vangus, pradėjo po 5 val. miegoti dieną (mama įtaria, kad dėl streso). Kaip ten yra iš tikrųjų šiame darželyje? Pagal datą matau, kad jau tikriausiai lankot. Gal spėjot pabendraut su kitom mamom.
Atsakyti
Sveikos mamytės, labai norėčiau sužinoti apie d/l "Gervelė". Mano vaikui 4 m , ši rudenį leidom į darželį "Vetrungė", bet labai dažnai sergam, tai mastau apie tai, kad darželį keist. Tai vat ir ieškau visokių variantų, vienas iš jų ir yra l/d "Gervelė". Kaip jūsų vaikučiai ar dažnai serga kas lanko tą daržą, ar patenkinti jus tuo darželiu? Ar vaikai su mielu noru eina tenai? Kaip auklėtojos, kiek grupių vaikų? Vienu žodžių noriu žinot teigiamas ir neigiamas puses. AČIŪ UŽ INFORMACIJĄ?
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(Lulka @ 2006 10 10, 10:35)
Sveika, mano krikštasūnis pradėjo lankyti šį darželį. Pirmą savaitę viskas buvo Ok. Šiandien man paskambino jo mama supanikavusi, jog vaikas nenori eiti, sako kad jam nepatinka auklėtoja. Be to tapo vangus, pradėjo po 5 val. miegoti dieną (mama įtaria, kad dėl streso). Kaip ten yra iš tikrųjų šiame darželyje? Pagal datą matau, kad jau tikriausiai lankot. Gal spėjot pabendraut su kitom mamom.


Visu pirma manau kad i bet koki darzeli neeitu vaikas jam vistiek butu stresas. Ar mes patys nepatiriam streso kai ateinam i nauja darba???
Mano vaikas nuo lopselio iki pat mokyklos lanke si darzeli. Mes lankom lenkiska grupe, tai jeigu apipibendrinus man ir vaikui patinka mirksiukas.gif . Kaip pradejom lankyti vaikui buvo vos 1,5 metu tai buvo visko: pirmos dieno kol nesuprato kad paliksim labai patikdavo, po to tas atsisveikinimo momentas budavo sunkus verysad.gif O kaip ateidavau pasiimti is darzelio nenorejo iseiti tongue.gif
Aisku daug priklauso ir nuo aukletuoju, yra viena griezta, neliaidzia ant medziu laipioti dar kitokiu "linksmybiu" tai jos nemegsta ir kai ji dirba tai nenori i darzeli doh.gif Kitos aukletojos labai mielos, bent jau lenkiskose grupese thumbup.gif
Todel ir antras vaikas lankys si darzeli, jeigu aisku nepersikelsim gyventi kitur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lulka @ 2006 10 10, 10:35)
Sveika, mano krikštasūnis pradėjo lankyti šį darželį. Pirmą savaitę viskas buvo Ok. Šiandien man paskambino jo mama supanikavusi, jog vaikas nenori eiti, sako kad jam nepatinka auklėtoja. Be to tapo vangus, pradėjo po 5 val. miegoti dieną (mama įtaria, kad dėl streso). Kaip ten yra iš tikrųjų šiame darželyje? Pagal datą matau, kad jau tikriausiai lankot. Gal spėjot pabendraut su kitom mamom.


Na, mes irgi lankem si darželį iki Naujųjų metų. Paskui parasiau prašymą, kad iki rudens neeisim,nes vaikelis labai dažnai sirgo. Siaip, aisku darželis, kaip ir darželis, nieko blogo pasakyt negalėčiau, bet pernai lopselinėje grupėje buvo viena labai prasta auklėtoja, tai su ja ir vaikeliai ir tėvai sunkokai tarėsi.... verysad.gif Nuo rudens mes vėl bandysim į tą darželį eit. Kol kas nežinau pas kokias auklėtojas teks eit ir vėl pradedu nerimaut..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(serinka @ 2007 08 01, 11:56)
Na, mes irgi lankem si darželį iki Naujųjų metų. Paskui parasiau prašymą, kad iki rudens neeisim,nes vaikelis labai dažnai sirgo. Siaip, aisku darželis, kaip ir darželis, nieko blogo pasakyt negalėčiau, bet pernai lopselinėje grupėje buvo viena labai prasta auklėtoja, tai su ja ir vaikeliai ir tėvai sunkokai tarėsi....  verysad.gif  Nuo rudens mes vėl bandysim į tą darželį eit. Kol kas nežinau pas kokias auklėtojas teks eit ir vėl pradedu nerimaut.....  unsure.gif



Idomu butu suzinuoti kuri ten bloga aukletoja ir rusu ar lenku grupeje g.gif
Siaip mano vyresnelis lanke si darzeli, lenku grupe, tai visumoj buvau patenkinta aukletojomis ir maistu taip pat mirksiukas.gif Nu o su viena aukletoja buvo konfliktu, bet po "pokalbiu" su darzelio vedeja ir su ja asmeniskai ir issiaiskinus santykius toliau buvo kuo puikiausiai thumbup.gif nors galvojau kad, bus problemu mirksiukas.gif Tai jeigu nepakeisim gyvenamosios vietos ir maziukas lankys si darzeli thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif
gal kas lanko Gintariuku grupe? kaip aukletojos? seimininke? g.gif
pasidalinkit ispudziais ax.gif
Atsakyti