Įkraunama...
Įkraunama...

"Lengvas būdas sulieknėti"

Sveikos,
gal kurioj temoj jau aptarinejama si knyga blush2.gif
O jeigu ne...gal kuri perskaite ir turi apie ja ka pasakyti.Zadu skaityti...Nes skaiciau jau sio autoriaus knyga apie rukyma...
Atsakyti
Susiradau as ta knyga internete. Daviau vienam zmoguj atspausdinti... Tik va visa savaite jau neatsiimu niekaip doh.gif Nu bet perskaitysiu as ja tikrai kada nors biggrin.gif
O kaip del rukymo? Ar padejo mest?
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2009 01 11, 18:26)
Susiradau as ta knyga internete. Daviau vienam zmoguj atspausdinti... Tik va visa savaite jau neatsiimu niekaip  doh.gif Nu bet perskaitysiu as ja tikrai kada nors  biggrin.gif
O kaip del rukymo? Ar padejo mest?



o gal galima butu nuoroda kur internete ta knyga galima rast?
Atsakyti
QUOTE(qqska @ 2009 01 11, 17:41)
o gal galima butu nuoroda kur internete ta knyga galima rast?



rusu kalba tik radau :

http://joga.365.lt/k...ti_Alenas-Karas
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2009 01 11, 18:26)
Susiradau as ta knyga internete. Daviau vienam zmoguj atspausdinti... Tik va visa savaite jau neatsiimu niekaip  doh.gif Nu bet perskaitysiu as ja tikrai kada nors  biggrin.gif
O kaip del rukymo? Ar padejo mest?

man tai nepadejo. isbuvau nerukius tik 5 dienas ir neistveriau blush2.gif
Atsakyti
Perskaiciau nes visa knyga apie rukyma...na gal 3/4...nebaigiau.....bet nerukai....Nerukau ne del knygos.Bet labai daug zmoniu zinau kurie mete rukyti butent del jos. (cia pas mus darbe masinis nerukymas) Smagu kai daug zmoniu uzsibreze tiksla....va tai labai padeda nerukyti.
Apie knyga apie lieknejima truputi pasakojo....susidomejau....Esu dabar numetusi svorio....ieskau budu nesusigrazinti KG ax.gif
Papildyta:
Tiesa nerukai 8 dienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(qqska @ 2009 01 11, 18:41)
o gal galima butu nuoroda kur internete ta knyga galima rast?

as tai is cia pasiemiau http://www_koob_ru/food/ bet irgi rusu kalba
Atsakyti
aš per kalėdas gavau šią knygą dovanų, tai po truputį skaitinėju, skaitinėju..
Atsakyti
Na rusiskai skaitau, suprantu...bet tikrai nepatirsiu malonumo skaitydama (siaip labai nemegstu skaityti knygu doh.gif ) Manau gal atsiras ir lietuviskas varijantas.Pati bandysiu pasiskolinti is bendradarbes
Papildyta:
QUOTE(rienka @ 2009 01 11, 22:29)
aš per kalėdas gavau šią knygą dovanų, tai po truputį skaitinėju, skaitinėju..

Nuo ko gavai tokia dovana???? Cia toks prasymas buvo????
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2009 01 11, 22:33)
Nuo ko gavai tokia dovana???? Cia toks prasymas buvo????

ne neprasymas, siaip mociute padovanojo
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2009 01 11, 22:24)
as tai is cia pasiemiau http://www_koob_ru/food/ bet irgi rusu kalba

Ačiū už nuoroda, parsisiunčiau, nieko apie jį negirdėjus, bandysiu skaityt kas ir kaip.. ax.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Skaiciau sia knyga. Visai patiko. Bet kai kurie dalykai man kelia abejoniu. Noreciau su jumis pasitarti.
Knygoje rasoma, kad mums netinka valgyti mesa ir pieno produktus. Geriausia yra vaisiai, darzoves, grudai, ir idealu, jei jie butu niekaip neapdirbti, t.y. nevirti, nesaldyti ir pan.
Sutinku, kad darzoves yra labai gerai, pati puikiai jauciuosi jas valgydama. Bet man labai patinka isgerti kefyro, imaisyti selenu... Puikus organizmo valymas.
Del mesos sutinku, galeciau apsieiti ir be jos. Bet pieno produktai...
Ka jus manote apie tai?
Atsakyti