Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių Dainų poliklinika

sveikos super mamos, neseniai uzsiregistravau su vaikeliu i dainu poliklinika ir nezinau kuris ar kuri ginekologe yra geriausia, kad pas ja galeciau lankytis, nes as jau tiek praejau tu genikologu jog nezinau ka ir bedaryti, atrodo jog nebera geru arba reikia eiti privaciai, tas pats ir su dantistais, tai gal galetumet patarti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonitute20 @ 2009 01 10, 19:54)
sveikos super mamos, neseniai uzsiregistravau su vaikeliu i dainu poliklinika ir nezinau kuris ar kuri ginekologe yra geriausia, kad pas ja galeciau lankytis, nes as jau tiek praejau tu genikologu jog nezinau ka ir bedaryti, atrodo jog nebera geru arba reikia eiti privaciai, tas pats ir su dantistais, tai gal galetumet patarti?  4u.gif

man maloniausia Juciene , Juneviciene-nepatiko doh.gif daugiau nieko negaliu pasakyti
Atsakyti
QUOTE(lelija3 @ 2009 01 15, 12:36)
man maloniausia Juciene , Juneviciene-nepatiko doh.gif  daugiau nieko negaliu pasakyti

o gal zinote apie rimsiene? as nezinau kuria rinktis, nes man buna daznai uzdegimai, ir pas kurias lankiaus ne poliklinikoj tai man nepadejo, vis tesiasi ir tesiasi uzdegimai, niekaip nepraeina, noriu kad ismanytu savo darba. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bonitute20 @ 2009 01 15, 12:56)
o gal zinote apie rimsiene? as nezinau kuria rinktis, nes man buna daznai uzdegimai, ir pas kurias lankiaus ne poliklinikoj tai man nepadejo, vis tesiasi ir tesiasi uzdegimai, niekaip nepraeina, noriu kad ismanytu savo darba.  rolleyes.gif

kiek gird4jau ja dug kas giria o kaip ten yra ne=inau a kart1 pas j1 buvau pasirod4 maloni
Atsakyti
Sveika, lankiausi pas Junevičienę- man nepatiko, paskui perėjau pas Augulienę- viskas OK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni_facija @ 2009 01 30, 00:22)
Sveika, lankiausi pas Junevičienę- man nepatiko, paskui perėjau pas Augulienę- viskas OK  4u.gif

as ir dabar einu pas auguliene, labai patiko man. 4u.gif
Atsakyti
Sveikute 4u.gif
Lankausi pas Jucienę. Visai nebloga gydytoja. Paaiškins, ko nesupranti. Manau, esant problemai duos siuntimą, jei reikes.
Atsakyti
QUOTE(lelija3 @ 2009 01 15, 19:52)
kiek gird4jau ja dug kas giria o kaip ten yra ne=inau a kart1 pas j1 buvau pasirod4 maloni

na malonumo tai ji maloni....gal ir darba ismano, bet kazko jai truksta manau: arba i kisene nori, arba stengiasi ir niekas neiseina g.gif man Rimsiene puse metu pienlige gyde doh.gif niekaip schmoll.gif paskui ji buvo atostogose, pakliuvau pas Auguliene smile.gif tfiu tfiu tfiu-jai pavyko, paskyre kitokius vaistus mirksiukas.gif pas kitas buvot neteko, bet ir pati dabar renkuosi ginekologe ir esu pasimetus g.gif gal vel eit pas ta pacia Auguliene g.gif nors jau 4 metai praejo po paskutinio vizito pas ja, gal pasikeite kas nors?
Atsakyti
sveikos , o ma l idomu kazkaip truputi susimeciau ka dabar daryti pradejau eiti kai suzinojau kad laukiuosi , pas gyd Auguliene dainu polinklinikoj 307 kabinete dirba , net nz pinigeliu labai jau neturim aisku del vaikelio jei reiktu jau eiciau ir privaciai, o dabar paskaiciau kazkuri kad rase kad ji kysininke , tai gal galit kas ka papasakot kai elgtis gal kuri lankosi pas ja ar lankesi anksciau kaip su ja elgtis ar rinktis kita gydytoja bet dabr jin jau pradejo viska su amni ziuret nu dar daug ko ir nepadare tik pirma ekoskopija pirmas apsilankymas
Atsakyti
QUOTE(siauliete83 @ 2009 11 17, 19:49)
sveikos , o ma l idomu kazkaip truputi susimeciau ka dabar daryti pradejau eiti kai suzinojau kad laukiuosi , pas gyd Auguliene dainu polinklinikoj 307 kabinete dirba , net nz pinigeliu labai jau neturim aisku del vaikelio jei reiktu jau eiciau ir privaciai, o dabar paskaiciau kazkuri kad rase kad ji kysininke , tai gal galit kas ka papasakot kai elgtis gal kuri lankosi pas ja ar lankesi anksciau kaip su ja elgtis ar rinktis kita gydytoja bet dabr jin jau pradejo viska su amni ziuret nu dar daug ko ir nepadare tik pirma ekoskopija pirmas apsilankymas

jei lankais pas ja valdiskai,tai apie kokius pinigus gali buti sneka ax.gif
juk neprivaciai cool.gif
Atsakyti
gal dar kas turit kokiu atsiliepimu apie dainu ginekologus, kazkaip susidomejau juciene, zadu is v.balciunienes eit pabandyti pas ja, kokie atsiliepimai? g.gif

o del dantistes tai einu privaciai kitoj gatves puseje salia dinu poliklinikos pas R. Kusleikiene tai esu labai patenkinta, kainos labai prieinamos, kartais net tik 10 lt paiima uz privatu vizita, netikejau kad uz tokius mazus pinigus yra dirbanciu tikrai neblogu gydytoju siais laikais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonitute20 @ 2009 01 10, 18:54)
sveikos super mamos, neseniai uzsiregistravau su vaikeliu i dainu poliklinika ir nezinau kuris ar kuri ginekologe yra geriausia, kad pas ja galeciau lankytis, nes as jau tiek praejau tu genikologu jog nezinau ka ir bedaryti, atrodo jog nebera geru arba reikia eiti privaciai, tas pats ir su dantistais, tai gal galetumet patarti?  4u.gif

dėl ginekologės - Junevičienė- lankiausi pirmo nestuke.gif pradžioje - greit aš ją pakeičiau į Rimšienę ax.gif ir gimdžiau pas Rimšienę- nesitariau tiesiog taip sutapo, kad ji budėjo ir viskas thumbup.gif antrą nestuke.gif lankiausi taip pat pas Rimšienę -viskas thumbup.gif ir toliau lankausi... man ji patinka, ko tik paklausi viską paaiškins, net parodys ax.gif
esu buvusi pas Augulienę - šiaip ji nieko gydytoja - dėl kyšių nieko nežinau, bet juk kuri nepaims jei duosi mirksiukas.gif bet va augulienė man nepatiko paskutinį kartą kai buvau jau paskutinėmis nestuke.gif dienomis - ji vos pamačiusi ant mano kojos didelį apgamą taip nusivaipė kad aš labai nejaukiai pasijaučiau, tipo ko aš neišsioperuoju to apgamo ir pan... tipo labai šlykštu ir tt... blink.gif juk taip gydytoja neturėtų šnekėti unsure.gif o va Rimšienė kai pirmą kartą pamatė mano tą apgamą labai gražiai, atsargiai paklausė - iš kur jis man, po gimdymo pasakė kad vaikiukui apgamo nėra ... vat biggrin.gif
dėl dantistų tai lankausi kelmėj -privačiai tai negaliu patarti ax.gif

QUOTE(bonitute20 @ 2009 01 15, 11:56)
o gal zinote apie rimsiene? as nezinau kuria rinktis, nes man buna daznai uzdegimai, ir pas kurias lankiaus ne poliklinikoj tai man nepadejo, vis tesiasi ir tesiasi uzdegimai, niekaip nepraeina, noriu kad ismanytu savo darba.  rolleyes.gif

parašiau aukščiau savo nuomonę mirksiukas.gif
Atsakyti