Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

tai ar bandet kas ta plazmoforeze g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrova @ 2008 08 19, 16:34)
tai ar bandet kas ta plazmoforeze  g.gif  ax.gif

As galiu pasakyt tik tiek, kad man butu taike kai pirma karta gulejau ligonineje (sunkiai vaiksciojau, sunkiai ranka valdziau), bet netaike del to, kad kraujas labai blogas buvo, nusilpes, o tokiu atveju netaikoma yra. o kas kaip ir kodel, negaliu pakomentuot, nes tuom viskas ir baiges su tom plazmoferezem schmoll.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(citrute @ 2008 08 19, 18:40)
As galiu pasakyt tik tiek, kad man butu taike kai pirma karta gulejau ligonineje (sunkiai vaiksciojau, sunkiai ranka valdziau), bet netaike del to, kad kraujas labai blogas buvo, nusilpes, o tokiu atveju netaikoma yra. o kas kaip ir kodel, negaliu pakomentuot, nes tuom viskas ir baiges su tom plazmoferezem  schmoll.gif  mirksiukas.gif  4u.gif



Norėjau jusu citrute pasiteirauti, kaip jus dabar jaučiates kaip suprantu viskas daug geriau, rašot sunkiai vaiksčiojot, ranką sunkiai valdėt viskas praėjo, stabilizavosi, Gal girdėjote apie kokią konkrečią lietuvišką neblogą sanatoriją, kuri tikrai butų nebloga. As paprasciausiai dabar panašiai jaučiuosi, ir migrena plius prie visko.
Atsakyti
QUOTE(eglema @ 2008 08 19, 19:42)
Norėjau jusu citrute pasiteirauti, kaip jus dabar jaučiates kaip suprantu viskas daug geriau, rašot sunkiai vaiksčiojot, ranką sunkiai valdėt viskas praėjo, stabilizavosi, Gal girdėjote apie kokią konkrečią lietuvišką neblogą sanatoriją, kuri tikrai butų nebloga. As paprasciausiai dabar panašiai jaučiuosi, ir migrena plius prie visko.

As buvau Palangos "Line". Mane ten pakankamai normaliai atstate, bet buvau reabilitacijoje, tai mane ten ir reabilitavo (kineziterapija, vandens daug proceduru, ranku lavinimas spec. kabinete, masazai, deguonies kaukes, relaxacija ir t.t.). ten vertina pagal skale atvaziavus ir isvaziuojant, tai skaiciu nepamenu, bet viskas atsistate dvigubai. Buvo like tik rankos plastakos nutirpimas, bet po menesio vienas "samanas" is JAV biciu nuodu terapija pritaike, tai nzn ar tai, ar isitikinimas, bet praejo viskas absoliuciai (3*tpfu) tongue.gif Kitose sanatorijose nesu buvus, nes nera kaip is namu istrukti ax.gif O del bukles dabar, tai bijau ir girtis blush2.gif bet jei visa gyvenima taip nugyvenciau, tai buciau laaaabai laiminga bigsmile.gif Realiai, man rimtos atakos paskui ir nebebuvo, tik pirmas sykis buvo ziaurus. Dabar tik laikini patirpimai, aisku, nuovargis istisinis, kartais atrodo rankos kojos medines ir jau jau bus viskas, bet pailsi ir viskas ok mirksiukas.gif O del migrenos, tai nzn., ar pas mane migrena ar ne migrena, bet kad galva daznai skauda iki pykinimo, tai faktas schmoll.gif bet gal cia daugumai taip g.gif

P.S. ot issipasakojau bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citrute: 19 rugpjūčio 2008 - 20:25
QUOTE(eglema @ 2008 08 19, 17:13)
Šiaip vitaminus su ežiuole man neurologas rekomendavo, bet kaip supratau tai tas neurologas nelabai koks, sakykit ar kankina ka nors migrena kartais nerealiai, leidausi dexsametazoną, bet davė šiektiek per vieną koją vos paeit galiu gal kam taip buvo , pati po gimdymo 9 mėn. unsure.gif

man buna ziaurus galvos skausmai ir tai truka net kelias dienas, skauda net nakti schmoll.gif , bet ar tai tiesiogiai susije su liga g.gif sunku pasakyti unsure.gif
Atsakyti
Aš "Eglės" sanatorijoj Druskininkuose buvau (prieš 3 metus). Norėjau į pajūrį, bet gydytojai sakė, kad drėgmė negerai g.gif

O migreną man dar paauglystėj diagnozavo ax.gif Dabar irgi pablogėjimų būna, bet kadangi išmokau kažkiek valdyti savo "džiaugsmelį", stengiuos, kad iki stiprių priepuolių "nedaeitų".
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2008 08 20, 07:12)
Aš "Eglės" sanatorijoj Druskininkuose buvau (prieš 3 metus). Norėjau į pajūrį, bet gydytojai sakė, kad drėgmė negerai g.gif

O migreną man dar paauglystėj diagnozavo ax.gif Dabar irgi pablogėjimų būna, bet kadangi išmokau kažkiek valdyti savo "džiaugsmelį", stengiuos, kad iki stiprių priepuolių "nedaeitų".

Del dregmes nezinojau g.gif Gal reikia kraustytis is Klaipedos i Lietuvos viduri bigsmile.gif
O kokius vaistus nuo migrenos geriat? gal yra kokie, kuriuos gydytoja rekomendavo butens sergant IS? As arba dolmen arba nimesili, bet cia jau be gydytoju zinios tai darau doh.gif
Kazkaip niekur neuzfiksavau, kad butu kas parase jog vartoja GINKMEDI? As beveik istisai ji geriu, nes sako tinka mums g.gif
Atsakyti
ginkmedi ir as geriu rolleyes.gif O del sanatorijos,tai teko buti pajuryje "energetike", tai tik nesusigundykite ten vaziuoti schmoll.gif Baisiau nebuna doh.gif Kiek teko girdeti is atsiliepimu,tai geriausiai Palangoje, rebilitacineje mirksiukas.gif Dar vartoju Balvociutes zoliu misini nuo IS, kad geriau nepasakysiu..., bet, kad ne blogiau tai tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebrova: 20 rugpjūčio 2008 - 08:16
Aciu už atsakymus, bandysiu prasibrauti i Palangos "Liną" ar kokius Druskininkus, o del "samano" ir bičių nuodų ir as norėciau pabandyti gal galite ka rekomenduoti atsirokuotumeme. O nuo migrenos pirmiems stipriems dūriams neurologas rekomendavo dexsemetazoną ne daugiau 4 ml.i parą, bet 2-3 paras ilgiau ju leisti negalima, jie nėra skirti ilgesniam gydymui. cool.gif
Atsakyti
Kažkada vartojau nuo migrenos "Migrenium". Tik jau daug metų jo nebeįveža g.gif Tai buvo homeopatinis vaistas, lyg ir iš ramunėlių unsure.gif Ir vartoti kasdien reikėdavo. Man tai visai tiko. Gal reikėtų su homeopatu pasitarti? Pagamintų kokių žirniukų migrenos prevencijai ax.gif

O priepuolių metų vartodavau Zomig arba Imigraną.
Atsakyti
sveikos, del galvos skausmu pabandykit magnio preparatus vartoti. Bet jei jum tikrai migrena, gal geriau issiaiskinti tiksliai ir pradziai paziureti ka gydytojai patars. Bet jei tik siaip galvos skausmai be rimtos priezasties-magnis turetu padeti. Tik del dozes reiktu issiaiskinti.
Atsakyti
QUOTE(eglema @ 2008 08 20, 10:25)
o del "samano" ir bičių nuodų ir as norėciau pabandyti gal galite ka rekomenduoti atsirokuotumeme.

kas liecia biciu nuodus, tai jis man sake taip: pasigauni bite, paimi uz kupros su pincetu prisidedi ir ji ikanda unsure.gif Na as neturejau tiek pilietines valios: nupirko MB turguje dvi bites maiselyje ir parveze. tai paemus jas uz kupros ir pamacius ta geluoni, neisdrysau blush2.gif ir paleidom bitutes i laisve thumbup.gif
galima ir internete pasiieskot kaip uzsisakyt tuos nuodus, jis minejo Kanada.
O siaip, reikia tiksliai zinot, kad nera alergijos bitems, nes gali ir "koses prisivirti".
Jis turi savo nuosava klinika JAV ir pasakojo, kad viena pacienta is invalido vezimelio pakele tokiu principu, bet duriu dare daug... g.gif ax.gif
kada prie progos paieskosiu jo koordinaciu, nes tris metus taip ir nekontaktavau su juo schmoll.gif
Atsakyti