Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Leda @ 2006 12 25, 18:06)
Is cia pasisakiusiuju daugumos artimo zmones susirgo visgi nebe jauni,

Taigis.... Jeigu domėjaisi, tai turėtum žinoti, kad dažniausiai suserga jaunos moterys smile.gif . O jei kalbam apie mamas.... Na, mūsų mamos irgi buvo jaunos wub.gif .... Pvz, mano mama susirgo ~30m. Nemanau, kad tai jau senatvė blink.gif ax.gif ... Aš buvau kątik gimus(~2-3metukus) unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2006 12 25, 23:34)
Taigis.... Jeigu domėjaisi, tai turėtum žinoti, kad dažniausiai suserga jaunos moterys smile.gif .  O jei kalbam apie mamas.... Na, mūsų mamos irgi buvo jaunos wub.gif .... Pvz, mano mama susirgo ~30m. Nemanau, kad tai jau senatvė blink.gif  ax.gif ... Aš buvau kątik gimus(~2-3metukus) unsure.gif .


Sorry, tada apie si atveji nesupratau... Tiesiog rasei, kad tavo mama liga iveike per 5 metus... Kadangi tada buvai dar maza, tai dristu speti, kad gydymo, pvz., interferonais, tada dar nelabai buvo.. smile.gif Gal tavo mamai tada viskas ne taip greit butu progresave....
Ir as, pvz., tikiu, kad jeu nebeuzilgo bus atrasti vaistai siai ligai gydyti ax.gif Na kada gi daugiau tiket,jei ne per Kaledas..? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Leda @ 2006 12 26, 13:52)
Sorry, tada apie si atveji nesupratau... Tiesiog rasei, kad tavo mama liga iveike per 5 metus... Kadangi tada buvai dar maza, tai dristu speti, kad gydymo, pvz., interferonais, tada dar nelabai buvo.. smile.gif Gal tavo mamai tada viskas ne taip greit butu progresave....
Ir as, pvz., tikiu, kad jeu nebeuzilgo bus atrasti vaistai siai ligai gydyti ax.gif Na kada gi daugiau tiket,jei ne per Kaledas..? wub.gif


Auksiniai zodziai..Svarbiausia- tiketi wub.gif
Atsakyti
Smagu kai pasisako ir optimistai... o tai vakar perskaicius kai kurias istorijas tik asaros is akiu riedejo, siandien net nenorejau isijungti sad.gif bet nuotaika pagerejo, kad buna ir "geru" eigu, bo maniau, kad jos tik teorijose smile.gif as labai tikiu, kad pas mane bus ta "geroji" t.y. pati geriausioji ir lengviausioji forma, nors dar tik 2 metai... ir labai tikiuosi, kad savo vaikus isauginsiu pat... Linksmu svenciu!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(citrute @ 2006 12 26, 18:09)
Smagu kai pasisako ir optimistai... o tai vakar perskaicius kai kurias istorijas tik asaros is akiu riedejo, siandien net nenorejau isijungti sad.gif bet nuotaika pagerejo, kad buna ir "geru" eigu, bo maniau, kad jos tik teorijose smile.gif as labai tikiu, kad pas mane bus ta "geroji" t.y. pati geriausioji ir lengviausioji forma, nors dar tik 2 metai... ir labai tikiuosi, kad savo vaikus isauginsiu pat...  Linksmu svenciu!!!  4u.gif


Žinoma, neprarask tikėjimo. Juk laikas eina į priekį ir gydymo metodai, tikiu, kad tobulėja. Svarbiausia neprarasti vilties... Rūpintis savimi, mylėti save smile.gif Stenktis sveikai gyventi...
Mano mama iki ligos, galima sakyti, visai nesirūpino savimi- savas verslas, bemiegės naktys prie buhalterijos, pusryčiams kava ir cigaretė, pietums keleta sausainiukų, kava ir cigaretė, vakarienei koks nors kąsnis iš savo parduotuvės ir vėl cigaretė...Gyvenimas ant ratų, visokie reikalai, mažai poilsio, siaubingas greitas maistas...ir, aišku, begalė įtampos ir nervų dėl verso... Manė, kad yra nepakeičiama ir norėjo uždirbti, kiek galima daugiau,- kad mums būtų gerai......
Po to, kai pirmą kartą teko mėnesį pagulėti, nejaučiant kojų, ji susimąstė ir visiškai pakeitė savo mitybos racioną... Valgė natūralų maistą, žinoma, jokių cigarečių, gaugiau laiko skyrė namams, poilsiui...
Taigi, mylėkit ir saugokit save... Nė vienas nežinom, kur ir kada baigsis gyvenimas... Kiek avarijų, nelaimingų atsitikimų įvyksta keliuose... Po kai kurių sukrėtimų kartais net darosi baisu... Bet neleiskim, kad užvaldytų tos juodos mintys... Džiaukimės tuo, ką turim, ką matom, ką galim... Optimizmo visems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carlabella: 26 gruodžio 2006 - 20:15
QUOTE(Leda @ 2006 12 26, 12:52)
Gal tavo mamai tada viskas ne taip greit butu progresave....
Ir as, pvz., tikiu, kad jeu nebeuzilgo bus atrasti vaistai siai ligai gydyti ax.gif Na kada gi daugiau tiket,jei ne per Kaledas..? wub.gif

Anais laikais galima buvo gydytis ne tik Lietuvoje smile.gif . Maskva, Kišiniovas - ten skrisdavo sustiprėt smile.gif . Mūsų vieninga giminė, kurioje gausu gydytojų, rado kelius pas įžymius profesorius, kad nors kiek palengvintų mūsų šeimos dalią unsure.gif ...
Atsakyti
Mano mama susirgo 40 metų tai taip pagal viska kaip daugelis gydytojų išsireiškė ji jau yra per sena šiai ligai, nes deja tai jaunų liga, bet jauni leciau progresuoja, nors kaip pradejau dometis sia liga, atradau labai daug žmonių sergančia šia liga, ir jaunų ir vyresnių, bet visi jie pilni optimizmo, aisku as labai noreciauū tiket kad atras vaistus siai ligai, bet as labao noreciau kad atrastų priežastis kodėl ir nuo ko susergama?ar tikrai veikia genetiškai, nes jaučiu baime ir del savęs ir del savo vaiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2006 12 26, 22:15)
ar tikrai veikia genetiškai, nes jaučiu baime ir del savęs ir del savo vaiko ax.gif

Tai ne genetinė liga smile.gif
Atsakyti
Gal būt ne genetinė, bet labai daug jau yra atvejų kai serga iš šeimos po kelis asmenis(pvz. mama ir dukra?) tai kaip cia pavadint ne genetika? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2006 12 27, 00:42)
Gal būt ne genetinė, bet labai daug jau yra atvejų kai serga iš šeimos po kelis asmenis(pvz. mama ir dukra?) tai kaip cia pavadint ne genetika?  ax.gif

Nežinau tokių atvejų unsure.gif , nors sergančių pažįstu rolleyes.gif . Ar tikrai labai daug atvejų? O gal tai tik baisus sutapimas blink.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2006 12 27, 02:26)
Nežinau tokių atvejų unsure.gif , nors sergančių pažįstu rolleyes.gif . Ar tikrai labai daug atvejų? O gal tai tik baisus sutapimas blink.gif ?

As zinau tik viena atveja, kai dukra ir mama serga IS, bet ir tai, pasak ju, dukrai IS atsirado po dideliu stresu ir isgyvenimu, taip kad tai, tikriausiai, sutapimas. As konsultavausi su daugybe daktaru, aisku tik Lietuvoje, bet su paciais paciausiais, tai jie visi mane uztikrino, kad mano vaikams susirgti IS yra tik 0,05 proc, didesne nei kitiems. taip kad... g.gif manau cia tik sutapimas.
Atsakyti
citrute, o kaip tau nustatė IS, darė rezonansą ir apskritai kodėl kreipeisi į gydytojus ax.gif klausiu ne šiaip sau, nes pačiai teko pagulėt ligoninėj (baisiai svaigo galva ir pykino), gydytojai neatmetė IS, bet sakė jog kol kas pergyvent nėra ko, nes jai būdinga ir daugiau simptomų unsure.gif bet aš vis dėl to galvoju jog vertėtų pasidaryt tą tyrimą, dėl šventos ramybės doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alina: 27 gruodžio 2006 - 21:44