Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(VilmuteGG @ 2008 05 28, 18:46)
laba vakara,as labai noreciau jusu paklausti ar pirma nutraukete vaistus po to pastojote ar leidziantis vaistus.As ketinu nutraukti vaistus tada truputi palaukti ir lauktis,as taip pat leidziuosi Avonex.Siame forume yra moteru kurios neseniai susilauke vaikeliu,gal jos ir parasys kaip dabar jauciasi,nes kazkaip seniai berase,o labai noretusi,kad parasytu,zinoma jai gali. ax.gif

Sveikos gyvos!!! 4u.gif
Kas paskaitinėjat forumą šitą, tai žinot, kad aš sergu IS ir ja sirgdama pagimdžiau bigsmile.gif Taigi, mano antrajam džiaugsmeliui jau metai ir beveik 2 mėnesiai, ir kol kas man viskas gerai. Aišku būna visko, kad jau atrodo prasideda ataka, bet pasiilsi ir vėl gerai. Nuo sausio leidžiuos Copaxone. Vaikiukas gimė sveikas, o kaip bus kai užaugs, niekas nežino schmoll.gif Šiaip mane pačią vis neramina kaip bus, nes liga atsirado praėjus 1,5 metų po pirmo gimdymo, taigi, artėja nenumaldomai 1,5 metų amžius ir antrajam kletskui, bet tikiuos, kad bus viskas gerai. rolleyes.gif
Taigi, sveikatytės visoms, ramaus ir lengvo laukimo laukiančioms ir planuojančioms wub.gif Viskas bus gerai mirksiukas.gif
P.S. kaip dabar pažiūriu į aplinkinius, tai IS man jau nebeatrodo tokia baisi liga, nes visi viskuom serga, miršta, žūva... Džiaukimės šia diena wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citrute: 28 gegužės 2008 - 19:10
QUOTE(VilmuteGG @ 2008 05 28, 18:46)
laba vakara,as labai noreciau jusu paklausti ar pirma nutraukete vaistus po to pastojote ar leidziantis vaistus.As ketinu nutraukti vaistus tada truputi palaukti ir lauktis,as taip pat leidziuosi Avonex.Siame forume yra moteru kurios neseniai susilauke vaikeliu,gal jos ir parasys kaip dabar jauciasi,nes kazkaip seniai berase,o labai noretusi,kad parasytu,zinoma jai gali. ax.gif


as pirmiau nutraukiau vaistu vartojima ir tada po menesiuko pastojau smile.gif Klausiau gydytojos, ar reiktu palaukti kazkiek laiko po nutraukimo, bet ji pasake, kad galima is karto pastoti.... 4u.gif
Taip pat gydytoja sake, kad jei pastoji vartojant vaistus, tai reikia is karto vaistus ir nutraukti. Bet nieko neminejo, kad jie gali speti pakenkti leliukui. Tik pasake, kad dar nera nustatyta, kad vaistai kentu vaisiui.....
Papildyta:
QUOTE(citrute @ 2008 05 28, 19:07)
Sveikos gyvos!!!  4u.gif
Kas paskaitinėjat forumą šitą, tai žinot, kad aš sergu IS ir ja sirgdama pagimdžiau  bigsmile.gif  Taigi, mano antrajam džiaugsmeliui jau metai ir beveik 2 mėnesiai, ir kol kas man viskas gerai. Aišku būna visko, kad jau atrodo prasideda ataka, bet pasiilsi ir vėl gerai. Nuo sausio leidžiuos Copaxone. Vaikiukas gimė sveikas, o kaip bus kai užaugs, niekas nežino  schmoll.gif Šiaip mane pačią vis neramina kaip bus, nes liga atsirado praėjus 1,5 metų po pirmo gimdymo, taigi, artėja nenumaldomai 1,5 metų amžius ir antrajam kletskui, bet tikiuos, kad bus viskas gerai. rolleyes.gif
Taigi, sveikatytės visoms, ramaus ir lengvo laukimo laukiančioms ir planuojančioms wub.gif  Viskas bus gerai  mirksiukas.gif
P.S. kaip dabar pažiūriu į aplinkinius, tai IS man jau nebeatrodo tokia baisi liga, nes visi viskuom serga, miršta, žūva... Džiaukimės šia diena  wub.gif  thumbup.gif  wub.gif


Smagu girdeti, kad pas jus viskas gerai wub.gif

o kodel tu galvoji, kad praejus 1,5 m po gimdymo bus pablogejimas? As sia liga susirgau dar net negimdziusi..... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varniukas: 29 gegužės 2008 - 07:42
QUOTE(varniukas @ 2008 05 29, 07:45)

o kodel tu galvoji, kad praejus 1,5 m po gimdymo bus pablogejimas? As sia liga susirgau dar net negimdziusi.....  blush2.gif

Taip negalvoju, bet visgi gal tokiu metu labiausiai issenka organizmas, nzn g.gif
Gydytojai daro prielaida, kad ir as susirgau daug anksciau, t.y. pries pirmaji nestuma, bet tada man MR nedare, tik kompiuterine tomografija, o ji zidiniu nerodo. Tikiuosi atakos nebus ir gyvensiu laiminga toliau 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(varniukas @ 2008 05 29, 08:45)
as pirmiau nutraukiau vaistu vartojima ir tada po menesiuko pastojau smile.gif Klausiau gydytojos, ar reiktu palaukti kazkiek laiko po nutraukimo, bet ji pasake, kad galima is karto pastoti....  4u.gif
Taip pat gydytoja sake, kad jei pastoji vartojant vaistus, tai reikia is karto vaistus ir nutraukti. Bet nieko neminejo, kad jie gali speti pakenkti leliukui. Tik pasake, kad dar nera nustatyta, kad vaistai kentu vaisiui.....
Papildyta:
Smagu girdeti, kad pas jus viskas gerai  wub.gif

o kodel tu galvoji, kad praejus 1,5 m po gimdymo bus pablogejimas? As sia liga susirgau dar net negimdziusi.....  blush2.gif

labas rytas,man taip pat nustate 2006 gruodi bet sake,kad as ja jau sirgau.Ar jus neklausete gydytojos kaip po gimdymo su vaistais reiks vel gultis i ligonine,ar siaip tik israsys.Kaip jauciates dabar.Didelis dekui uz atsakyma labai smagu kaip gali daug ka suzinoti rolleyes.gif
Atsakyti
Aš irgi sirgdama pasigimdžiau vaikelį. Tiesa, vaistų tuomet dar nebuvau pradėjusi vartoti, nes nusprendžiau, kad prieš tai reikia pasiplanuoti vaikelį. Viskas buvo gerai ir per nėštumą ir po jo... blush2.gif Tačiau vieną dieną žiauriai susinervinau.. ir rytdieną atkrytis blink.gif Toliau ligoninė, tyrimai ir vaistai...
Taigi, kuo mažiau jaudinkitės ir tausokit save...
Atsakyti
QUOTE(VilmuteGG @ 2008 05 29, 09:10)
Ar jus neklausete gydytojos kaip po gimdymo su vaistais reiks vel gultis i ligonine,ar siaip tik israsys.

As visus tyrimus buvau pasidarius tik pries tris metus, kai diagnozavo. atsistojau i eile vaistams, nes tada tokia tvarka buvo, kai priejo eile, man paskambino, kad galiu atvaziuot, bet as atsisakiau ir pasakiau, kad planuoju nestuma. Jokiu problemu nebuvo, sake, puiku, apsireisk pati po gimdymo. per ta laika pasikeite tvarka, vaistus skirti jau gali ir Klaipedoje. Tai nuejau, prisistaciau, surinkau visus israsus is ligoniniu, visus tyrimu rezultatus ir pati paprasciau MR. Ir viskas. Sutikrino, kad viskas gerai, pasake baigsi maitinti, ateik su receptu knygele. Jokiu ligoniniu, jokiu papildomu tyrimu. Tiesa, kad skirti vaistus turi buti per paskutinius kelis metus ivykusios kelios atakos, ir jos turi buti apiformintos, t.y. ambulatorineje korteleje t.b. pazymeta, kad jus blogai jautetes ar pan.
Sekmes!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VilmuteGG @ 2008 05 29, 09:10)
labas rytas,man taip pat nustate 2006 gruodi bet sake,kad as ja jau sirgau.Ar jus neklausete gydytojos kaip po gimdymo su vaistais reiks vel gultis i ligonine,ar siaip tik israsys.Kaip jauciates dabar.Didelis dekui uz atsakyma labai smagu kaip gali daug ka suzinoti rolleyes.gif


mano atveju gyd.Kizlaitiene pazymejo i mano ligos kortele, kad nutraukiami vaistai del planuojamo nestumo. Ir pasake tik tiek, kad kai pagimdysiu ir baigsiu maitinti vaikeli, tada ateiti pas ja ir ji israsys toliau vaistus.....
Ir ji man sake, kad atseit nestumo metu ir net vaikelio maitinimo krutimi metu nieko blogo neatsitiks.....
Atsakyti
Sveikos,
labai smagu skaityti jusu zinutes apie planuojamus, esamus ir jau sekmingai pasibaigusius nestumus smile.gif
pati turiu maziukai, kuriam jau stai 2 metukai ir negaliu atsidziaugti juo, kiekviena diena man kaip stebuklas, naujas atradimas ir mintys apie liga, jo deka, daznai nueina i antra ar net trecia plana.
apie liga zinau jau metus, kaip dabar suprantu, sirgau jau pries nestuma, tik to nezinojau. pagimdzius liga pasireiske visu groziu, taip kartais buna verysad.gif
kartais buna labai sunku, bet stengiesi su tuo kovoti ir zygiuoti pirmyn, juk buna ir blogiau unsure.gif
mano maziaus megstamoj knygoj "Panama labai grazi" yra tokia fraze: kai turi drauga, kuris moka padirbti plausta - gali nieko nebijoti... taip ir mes, dazniausiai atsiranda zmogus(nes), kurie mums padirba plausta (palaikymas, supratimas) ir tada jau nebera ko bijoti mirksiukas.gif
sekmes jums visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VilmuteGG @ 2008 05 28, 17:46)
laba vakara,as labai noreciau jusu paklausti ar pirma nutraukete vaistus po to pastojote ar leidziantis vaistus.As ketinu nutraukti vaistus tada truputi palaukti ir lauktis,as taip pat leidziuosi Avonex.Siame forume yra moteru kurios neseniai susilauke vaikeliu,gal jos ir parasys kaip dabar jauciasi,nes kazkaip seniai berase,o labai noretusi,kad parasytu,zinoma jai gali. ax.gif


Sveikos, siulyciau permesti visa sia tema nuo pat pradziu, kadagi labai daug informacijos joje jau yra, ir mes tik kartosimes.
Pries pastojant siuloma vaistus nutraukti pries 3 men, tik tada bandyti pastoti. po gimdymo rekomenduojama pradeti vel vartoti po men, tada kai pablogejimu tikimybe yra padidejusi. Nestumo metu viskas turetu buti tiesiog puikia. Cia mamos jau tai patvirtino.

Sekmes visom.
P.S. as nutraukiau lapkricio men, deja vis dar nesekasi pastoti sad.gif
Atsakyti
Sveikutes,senai cia bebuvau... Mes su dukryte gyvenam puikiai bigsmile.gif Mazoji auga ir kasdien mane vis labiau dziugina... wub.gif IS kol kas paumejimo nera(ptiu ptiu ptiu) thumbup.gif Taip,kad planuokit ir nieko nebijokit... mirksiukas.gif Motinystes dziaugsmas nustelbia bet koki fizini skausma rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(eddukas @ 2008 06 04, 14:36)
P.S. as nutraukiau lapkricio men, deja vis dar nesekasi pastoti sad.gif

neprarask vilties,nes tikejimas visagalis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrap11: 18 birželio 2008 - 16:58
labas vakaras..cia pirma karta..dar nesusigaudau
Papildyta:
sergu beveik(pripazinta) 20 metu,todel idomu pasidalinti..paklausti...naudoju dabar capaxsone..,pora metu prie tai beta interferona
Atsakyti
Sergu išsėtine (diagnozuota) 3 metai, turiu 2 vaikus(10 m ir 7 mėn.) pablogėjo po 2 gimdymo, gal kam buvo panašiai , vartoju avonex , ar tai atsistatyti gali gal tik reikia laiko, ar tas paūmėjimas nepraeis unsure.gif
Atsakyti