Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tajus
Supermamų klubas > Naudingi patarimai > Vaikų vardai
Pages: 1, 2, 3
persona
na kaip sakykite savo nuomone 4u.gif
Dykuma5
Kažkaip neįprastas - Taja, tai girdėtas ir gražus.
Na, manau, kad ir šis nieko - tik kad negirdėtas.
bimkutele
gal neįprastas,bet gražus 4u.gif
Sticky_Toffee
man tai nelabai blush2.gif
rytoj
Nea schmoll.gif
Nepatinka man visokios Tajos Majos Fajos Mėjos Tėjos ir kitokios fėjos bei jų vyriški atitikmenys schmoll.gif
Prisimenu, kadaise Žalgiryje toks Tyus Edney žaidė bigsmile.gif Tai mažu čia jo garbei? biggrin.gif
sena niekšė
nei šis, nei tas g.gif
l'eau
nepatinka. net labai. doh.gif
ciuke
ne, mergaitiskai skamba, ir aplamai sita serija taju maju - neeeeeee
martam
Mano draugės sūnus Tajus, man patinka, toks švelnus vardas.
jurslan
schmoll.gif nelabai.. moteriskas toks.. minkstas..
biti atskrend
Pazistu berniuka Taju. Labai jam tinka. Pradzioj toks keistas vardas atrode, man ir visokios majos tajos nelabai. Bet dabar neisivaizduoju to berniuko kitokiu vardu. Tajukas wub.gif
Rasa_zyk
Man tai atrodo, svarbiausia, kad vaiko vardas abiem tėvams patiktų, ir prasmingas būtų, nu teigiamą reikšmę turėtų, nes kiek žmonių tiek nuomonių, visiems vistiek nepatiks. Man asmeniškai Tajus visai neblogas vardukas bigsmile.gif , tik įdomu kokią reikšme turi? g.gif
HappyAngel
QUOTE(rytoj @ 2008 12 21, 16:22)
Nea schmoll.gif
Nepatinka man visokios Tajos Majos Fajos Mėjos Tėjos ir kitokios fėjos bei jų vyriški atitikmenys schmoll.gif
*

drinks_cheers.gif

QUOTE(Rasa_zyk @ 2008 12 22, 16:56)
Man tai atrodo,  svarbiausia, kad vaiko vardas abiem tėvams patiktų, ir prasmingas būtų, nu teigiamą reikšmę turėtų, nes kiek žmonių tiek nuomonių, visiems vistiek nepatiks. Man asmeniškai Tajus visai neblogas vardukas  bigsmile.gif , tik įdomu kokią reikšme turi?  g.gif
*

Tajus – vardas kilęs iš tajų tautos pavadinimo. Tajai gyvena Tailande, Laose, Birmoje, Vietname, Kinijoje; kalba Tailando kalba.
muminukas
nepatinka schmoll.gif
Nieko sau
schmoll.gif
per daug moteriškas cool.gif
Vaiiva
Labai minkštai skamba rolleyes.gif gal mažam berniukui ir gražu, bet paaugusiam schmoll.gif
Jazira
Man tai negražus nei Tajus, nei Taja
Alexandra.R.
O man grazus. Kaip ir Kajus bigsmile.gif
Clotilde
Vakar ziurejau filma "Tai nutiko Manhetene" su J.Lopez, turetumet zinot. Tai va, ten jos sunus buvo Tajus. Graziai skamba. Angliskai turbut rasosi Thai unsure.gif Tai turbut nuo anglisko pavadinimo Thailand smile.gif Bet man grazesnis variantas Gajus, vyriskiau skamba.
Tomassella
fainas vardas, pazistu viena Tajuka wub.gif
Errnyte
Panasus i Kajus, gal i rnieko,net nezinau smile.gif
Rasa_zyk
QUOTE(Clotilde @ 2008 12 30, 14:31)
  Bet man grazesnis variantas Gajus, vyriskiau skamba.
*

Nu jo, pakeitus vieną raidę, tai tikrai vyriškai gaunasi doh.gif . O vaikai mokyklose tai labai žiaurūs.
Raile
QUOTE(Rasa_zyk @ 2009 01 11, 20:36)
Nu jo, pakeitus vieną raidę, tai tikrai vyriškai gaunasi  doh.gif . O vaikai mokyklose tai labai žiaurūs.
*

Kodel zmones kazkokius dviracius isradineja, rinkdami vardus savo brangiesiems kudikeliams doh.gif Ziauru, kai savo vaikus vadinam tajais, majais, kajais, gajais ar gejais, arejais, kalejais, malejais, vezejais ar kitais sutverejais gun_bandana.gif Viena forumo dalyve parase auksine minti, kad "Vaiku vardai parodo ju tevu protini lygi" drinks_cheers.gif Tikrai nenorejau nieko izeisti, bet ziauru mirksiukas.gif
l'eau
QUOTE(Clotilde @ 2008 12 30, 14:31)
Angliskai turbut rasosi Thai unsure.gif 

angliškai rašos ty. su tailandu nieko bendro neturi, o laikomas vardų prasidedančių ty- (tyler, tyson) trumpiniu rolleyes.gif
Zmonyte85
Nesirinkciau savo vaikui... ax.gif
Isila
QUOTE(HappyAngel @ 2008 12 22, 17:02)
drinks_cheers.gif
Tajus – vardas kilęs iš tajų tautos pavadinimo. Tajai gyvena Tailande, Laose, Birmoje, Vietname, Kinijoje; kalba Tailando kalba.
*

su tokia reikšme lietuviui berniukui toks vardas pats tas doh.gif

bet šiaip negražus, iš tos pačios operos kaip tie ant bangos mergaitiški vardai. Nepatinka schmoll.gif
Antarktida44
man grazus.
Raile
Kaimietiskas sis vardas labai schmoll.gif Dabar kaimuose vien majai, gajai, tajai, nijai ir nedai begioja doh.gif
ANOUK
man asmeniskai, tai nelabai sis vardas.
be to, darosi jau labai populiarus (majus, tajus, kajus) ir mot. siu vardu atitikmenys..po 6 metu klaseje tokiu sedes ne vienas 4u.gif neverta vaikytis vardu madu..
emigrante
Nu kazkoks kosmaras kas cia su tai vardais??? Draugai pavadino sunu Majus galvojo dar duoti Ajus, klasioke buvusi suneli turi Gajus, o jau Kajus tai aplamai daug kas pavadina, db dar Tajus. kas toliau kazi g.gif
Chanelle
Viena pazistama visai neseniai taip pavadino sunu.
Nelabai man, nes daug dabar tu Taju, Maju, Kaju... doh.gif
*Lyra*
Man negrazus schmoll.gif
Niuta
blush2.gif visai nieko bet tik labai jau mergiskas
Miglee
QUOTE(Raile @ 2009 02 05, 01:11)
Kaimietiskas sis vardas labai schmoll.gif  Dabar kaimuose vien majai, gajai, tajai, nijai ir nedai begioja doh.gif
*

o pas mus kaime Mirandas yra doh.gif tevai serialu gerbejai blink.gif

man nepatinka Tajus,kakzaip mergaitiskas vardas.jei yra Taja,tai butinai atsiranda tajus doh.gif taip pat kaip Agne-Agnius,Migle-Miglius.jei yra vardas Migle,nu kam berniukui rinkit Miglius.as nesuprantu schmoll.gif
Liebchen
QUOTE(Raile @ 2009 02 05, 00:11)
Kaimietiskas sis vardas labai schmoll.gif  Dabar kaimuose vien majai, gajai, tajai, nijai ir nedai begioja doh.gif
*

Kuriam čia kaime taip? g.gif

O šiaip vardas Tajus toks nelabai. Iškart asocijuojasi su dainininke Taja. Kadangi mane nelabai žavi lietuviška scena, tai ir Tajus nelabai
*Liepa18*
doh.gif neįsivaizduoju rimto, subrendusio vyro tokiu vardu... blush2.gif Mamyčiukiškas vardas man asmeniškai... blush2.gif ax.gif
paulapaula
man grazus wub.gif ir man jis visai ne minkstai skamba ax.gif
Zviozda
Kai pirma karta isgirdau man jis labai patiko smile.gif Tai tikriausiai cia apie ta pati Taju kalbam biggrin.gif
laizanika
Mano draugai turi kate kurios veisle yra Taju kate doh.gif Tai jau tas vardas tik su kate ir asocijuojasi schmoll.gif
Lygiai taip pat kaip vardas Smilte, esu turejus smiltpele kuria vadinom Smilte lotuliukas.gif
fainulkina
Baisus vardas... doh.gif Su tirpstančiu besmegeniu asocijuojasi biggrin.gif
lilayte
o man sis vardas l.gražus wub.gif ir net neturiu kitu minciu savo kleckiukui rolleyes.gif
sypsenelex
Man sis vardukas taip pat patinka wub.gif , ir savo suneli norejau pavadint, bet vyrui nepatiko verysad.gif Kiek zmoniu tiek nuomoniu mirksiukas.gif
Sevena
Visiškai nevykęs vardas. bent jau man asocijuojasi tik su Tailando tauta - tajais. Negi reikia būtinai savo vaikui vardą ne išrinkt, o sugalvot? Ar per mažai lietuviai turi įprastų vardų, kur išgirdęs ir supranti, kad tai - ŽMOGAUS VARDAS, o ne kažkoks pavadinimas. Įsivaizduokit galų gale ne "Tajuką" - mažą berniuką, koks vaikas bus labai neilgą laiko tarpą, o suaugusį vyrą tokiu vardu... Liūdesys tiesiog tie kajai, majai, tajai ir t.t.t.t.t.
~mama mia~
QUOTE(Sevena @ 2009 02 25, 21:16)
Visiškai nevykęs vardas. bent jau man asocijuojasi tik su Tailando tauta - tajais. Negi reikia būtinai savo vaikui vardą ne išrinkt, o sugalvot? Ar per mažai lietuviai turi įprastų vardų, kur išgirdęs ir supranti, kad tai - ŽMOGAUS VARDAS, o ne kažkoks pavadinimas. Įsivaizduokit galų gale ne "Tajuką" - mažą berniuką, koks vaikas bus labai neilgą laiko tarpą, o suaugusį vyrą tokiu vardu... Liūdesys tiesiog tie kajai, majai, tajai ir t.t.t.t.t.
*

pritariu mirksiukas.gif Man tai labai grazus pvz Tomas, Adomas, tikri vyriski. Aisku tokie vardai niekam ne naujiena, bet kaip suaugusiam vyrui tai thumbup.gif 4u.gif
Cornelia.B.
Man šis vardas labai gražus, jeigu dar sūnelį turėsiu tikrai pavadinsiu Tajum, man tikrai labai gražus. wub.gif
O kalbant apie ateitį kaip bus vyras, tai nesvarbu juk dabar daug tėvų kurie pavadina savo vaikus ne tais paprastais atsibodusiais vardais, juk kai vaikai bus užaugę tik toki suaugusiųjų vardai ir bus aplinkui, nes dabar visi taip pavadina savo vaikus thumbup.gif
nutė
QUOTE(Cornelia.B. @ 2010 07 02, 01:56)
Man šis vardas labai gražus, jeigu dar sūnelį turėsiu tikrai pavadinsiu Tajum, man tikrai labai gražus.  wub.gif
O kalbant apie ateitį kaip bus vyras, tai nesvarbu juk dabar daug tėvų kurie pavadina savo vaikus ne tais paprastais atsibodusiais vardais, juk kai vaikai bus užaugę tik toki suaugusiųjų vardai ir bus aplinkui, nes dabar visi taip pavadina savo vaikus thumbup.gif
*

Toli gražu ne visi. Tik tie, kurie neturi savo požiūrio, todėl vaikosi madų. Sakysim, man nėra paprastų ir atsibodusių vardų Jūsų turėta reikšme. Pvz., ar gali būti paprastas ir atsibodęs katalikų apaštalo vardas?
NimfeO
Man asmeniškai visi tokie Kajus,Tajus,Majus(kaimyno vaiko vardas) asocijuojasi su moteriškumu ir minkštumu g.gif Man nelabai blush2.gif
tikroji meile
grazus wub.gif si vardeli turiu savo saraselyje ax.gif
Daiva 100
Visai neblogas vardas.Man patinka. 4u.gif
Kyvis
Man kazkaip labai mergaitiskai skamba. Gal kad pazistu mergyte vardu Taja.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.