Įkraunama...
Įkraunama...

Tajus

man grazus wub.gif ir man jis visai ne minkstai skamba ax.gif
Atsakyti
Kai pirma karta isgirdau man jis labai patiko smile.gif Tai tikriausiai cia apie ta pati Taju kalbam biggrin.gif
Atsakyti
Mano draugai turi kate kurios veisle yra Taju kate doh.gif Tai jau tas vardas tik su kate ir asocijuojasi schmoll.gif
Lygiai taip pat kaip vardas Smilte, esu turejus smiltpele kuria vadinom Smilte lotuliukas.gif
Atsakyti
Baisus vardas... doh.gif Su tirpstančiu besmegeniu asocijuojasi biggrin.gif
Atsakyti
o man sis vardas l.gražus wub.gif ir net neturiu kitu minciu savo kleckiukui rolleyes.gif
Atsakyti
Man sis vardukas taip pat patinka wub.gif , ir savo suneli norejau pavadint, bet vyrui nepatiko verysad.gif Kiek zmoniu tiek nuomoniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Visiškai nevykęs vardas. bent jau man asocijuojasi tik su Tailando tauta - tajais. Negi reikia būtinai savo vaikui vardą ne išrinkt, o sugalvot? Ar per mažai lietuviai turi įprastų vardų, kur išgirdęs ir supranti, kad tai - ŽMOGAUS VARDAS, o ne kažkoks pavadinimas. Įsivaizduokit galų gale ne "Tajuką" - mažą berniuką, koks vaikas bus labai neilgą laiko tarpą, o suaugusį vyrą tokiu vardu... Liūdesys tiesiog tie kajai, majai, tajai ir t.t.t.t.t.
Atsakyti
QUOTE(Sevena @ 2009 02 25, 21:16)
Visiškai nevykęs vardas. bent jau man asocijuojasi tik su Tailando tauta - tajais. Negi reikia būtinai savo vaikui vardą ne išrinkt, o sugalvot? Ar per mažai lietuviai turi įprastų vardų, kur išgirdęs ir supranti, kad tai - ŽMOGAUS VARDAS, o ne kažkoks pavadinimas. Įsivaizduokit galų gale ne "Tajuką" - mažą berniuką, koks vaikas bus labai neilgą laiko tarpą, o suaugusį vyrą tokiu vardu... Liūdesys tiesiog tie kajai, majai, tajai ir t.t.t.t.t.

pritariu mirksiukas.gif Man tai labai grazus pvz Tomas, Adomas, tikri vyriski. Aisku tokie vardai niekam ne naujiena, bet kaip suaugusiam vyrui tai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Man šis vardas labai gražus, jeigu dar sūnelį turėsiu tikrai pavadinsiu Tajum, man tikrai labai gražus. wub.gif
O kalbant apie ateitį kaip bus vyras, tai nesvarbu juk dabar daug tėvų kurie pavadina savo vaikus ne tais paprastais atsibodusiais vardais, juk kai vaikai bus užaugę tik toki suaugusiųjų vardai ir bus aplinkui, nes dabar visi taip pavadina savo vaikus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cornelia.B.: 02 liepos 2010 - 00:57
QUOTE(Cornelia.B. @ 2010 07 02, 01:56)
Man šis vardas labai gražus, jeigu dar sūnelį turėsiu tikrai pavadinsiu Tajum, man tikrai labai gražus.  wub.gif
O kalbant apie ateitį kaip bus vyras, tai nesvarbu juk dabar daug tėvų kurie pavadina savo vaikus ne tais paprastais atsibodusiais vardais, juk kai vaikai bus užaugę tik toki suaugusiųjų vardai ir bus aplinkui, nes dabar visi taip pavadina savo vaikus thumbup.gif


Toli gražu ne visi. Tik tie, kurie neturi savo požiūrio, todėl vaikosi madų. Sakysim, man nėra paprastų ir atsibodusių vardų Jūsų turėta reikšme. Pvz., ar gali būti paprastas ir atsibodęs katalikų apaštalo vardas?
Atsakyti
Man asmeniškai visi tokie Kajus,Tajus,Majus(kaimyno vaiko vardas) asocijuojasi su moteriškumu ir minkštumu g.gif Man nelabai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NimfeO: 02 liepos 2010 - 19:30
grazus wub.gif si vardeli turiu savo saraselyje ax.gif
Atsakyti