Įkraunama...
Įkraunama...

užmiršti gimtadieniai

Na turbūt reiktų pradėti nuo to, kad mano ir tėčio santykiai niekada nebuvo nuostabūs. Jis niekada neužmiršdavo man priminti kokia aš netikusi ir kad jis labiau norėjo berniuko. Tad turbūt nieko nuostabaus, kad ir su gimtadieniais manęs niekada nesveikindavo (išskyrus vieną kartą, net dovaną buvo nupirkęs). Nors kiekvienais metais su sese piešdavome atvirukus ir pirkdavome dovaną tėčiui gimtadieniui, tačiau jokio atsako nebūdavo. Netgi ačiū neišspausdavo. Tad natūralu, kad laikui bėgant mes pradėjome pamiršti jo gimtadienį. O paskutiniu metu per jo gimtadienį išvis nebūdavau Lietuvoje. Tad jau kelinti metai pamirštu pasveikinti (na jis manęs ir toliau nesveikina). Ir net nebežinau ar turėčiau dėl to jaustis labai blogai.
Dabar jau nebesureikšminu ir savo pačios gimtadienio. Vyras šįmet pamiršo pasveikinti, bet dėl to nei kiek nenuliūdau. Tačiau kai buvau vaikas, gimtadieniai buvo labai svarbūs ir tai, kad tėtė ne tik kad nesveikindavo, bet ir vis užmiršdavo kiek man metų, labai skaudino. Gal būt dabar nesąmoningai bandau jam atkeršyti g.gif
O kaip jum? Ar esate užmiršę artimųjų gimtadienius? Kaip išsisukate iš tokių situacijų (kai prisimenate po laiko)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 19 lapkričio 2008 - 09:06
sakyciau ziauroka situacija...as visada stengiuos prisimint artimuju gimtadienius, ir skaudziausia buna kai pats artimiausias zmogus ji pamirsta, aisku jei kas primena tai bent po laiko pasveikinima, bet jis nei savo mamos nepasveikintu jei jo sese jam neprimintu smile.gif
Atsakyti
Stengiuosi neužmiršti artimųjų gimtadienių,o su mano visaip yra buvę.Paskutinis akibrokštas buvo šiemet,su bendradarbe šventėm kartu:ji išleistuves,aš gimtadienį ir buvusią bendradarbę abi kvietėm jai palinkėjo geros kloties ir neužmiršt buvusių draugių ,į mane reakcija nulinė,nors žinojo kur kviečiama.
Atsakyti
Aš nepamirštu smile.gif
Nes jau daug metų iš eilės perku darbo kalendorių - ir tik nusipirkus jame iš seno kalendoriaus iš karto persirašau gimtadienius. O kadangi jį atsiverčiu kiekvieną diena, pražiopsoti gimtadienio neteko bigsmile.gif
Dar ir draugui primenu jo šeimos narių gimtadienius mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na man darbo kalendorius padėtų tik tuo atveju, jei visą laiką būčiau Lietuvoje. O kaip tyčia jau antri metai iš eilės per tėčio gimtadienį būnu užsienyje, komandiruotėje. Ir šiais metais visą dieną praleidau kelionėje, tad net telefono nebuvau įsijungusi ir grįžus jau ne gimtadienis buvo galvoj. Šiaip jau mama visada primindavo man, o šįmet nepriminė, o ir mes nevažiavom pas tėvus jau kurį laiką. Nežinau kodėl, bet pamirštu tik tėtės gimtadienį. Matyt tikrai keršiju, bet tikrai nesąmoningai g.gif
Atsakyti
Artimiausių žmonių gimtadienių nepamirštu. Manojo savi lyg irgi nepamiršta. jei pamirštų - būtų liūdna. Man ta diena vis tik ypatinga ax.gif
Atsakyti
Istikruju labai liudna,kad pas temos autore susikloste tokas likimas,kad net tetis nepasveikina tokia diena... unsure.gif man asmeniskai toks poelgis butu be galo skaudus ... na o kalbant apie kitu zmoniu gimtadienius - savu (seimos nariu) as taip pat prisimenu, na o kai kuriu draugu buna ir pamirstu blush2.gif buna,kad pamirsta ir mano gimtadieni ... zinoma ziauriai nesmagu ir nemalonu...bety kai pagalvoji,galbut pas zmones gyvenime yra svarbesniu ir rimtesniu dalyku,nei kazkokio draugo gimimo diena... ax.gif bandau pateisinti ir pasiteisinti tikriausiai
Atsakyti
Mano tėtis šiemet irgi pamiršo mano gimtadienį doh.gif Pamatė po baliaus parineštas gėles ir klausia - nūū? naują kavalierių įsitaisei? Nęę? Tai kokia proga čia tų puokščių primerkta? g.gif
Atsakyti
būna, kad pasimiršta tie giminaičių gimtadieniai. po kiek laiko prisimenu, bet galvos nesuku bigsmile.gif kitąmet pasveikinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Situacija nesmagi, kai slegia nuoskaudos g.gif As tai pat naudoju kalendoriu, bet ne visada kasdien i ji ziuriu doh.gif todel pasitaiko, kad praziopsau pasveikint draugus ax.gif is to tragedijos nedarau, paskambinu ir pasveikinu po fakto 4u.gif na ir kas, juk geriau veliau nei niekada, ir pati savo gimtadienio nesureiksminu, nes puikiai zinau, kad zmones uzsieme ir buna, pasitaiko, kad pamirsta rolleyes.gif
Atsakyti
Kadangi šį savaitgalį važiuosim pas tėvus. Galvoju, kad nupirksim tortą ir pasveikinsim tėtę. Šiaip ar taip nesimatėm nuo jo gimtadienio, tad galėsim atšvęsti kad ir po laiko.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 11 20, 10:51)
Kadangi šį savaitgalį važiuosim pas tėvus. Galvoju, kad nupirksim tortą ir pasveikinsim tėtę. Šiaip ar taip nesimatėm nuo jo gimtadienio, tad galėsim atšvęsti kad ir po laiko.


drinks_cheers.gif manau labaigrazus poelgis is tawo puses. O kad artimieji neprisimena tawo gimtadienio neimciau labai i galwa, geriau nelaikyt nuoskaudos o sakyt na ka giminiu negaliu pasirinkti, bet wat draugus... man turbut butu skaudziau jei geras draugas uzmirstu pasweikinti blush2.gif nors jeigu atwirai ir as uzmirstu pasweikinti draugus, bet wisuomet padarau tai weliau prisiminus, na aisku jeigu tai nebuna praeje koks menuo ir daugiau... jeigu ir taip wisuomet primenu ir atsiprasau kad uzmirsau - man tada buna lengwiau paciai kai pasiteisinu blush2.gif blush2.gif O kad neuzmirsciau gimtadieniu - wedu i telefona priminimus su zadintuwu thumbup.gif
Atsakyti