Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana klasės/darželio auklėtojai

Sveiki, gal kas turi pasiulimu del dovanos vaiko aukletojai? ji pries kaledas iseina i dekretinias ir palieka dukros klase. Ir dukros klase uzsimane kazka padovanot jai pries iseinant...
Finansai: 200lt 4u.gif g.gif
gal kas kokiu pasiulimu turit? ://
Planavo dovanot dideli meskina ir jam padaryt tokius marskinelius su klases nuotrauka. Bet kaikurie nesutiko. ar jus nenusiviltumet tokia dovana gawe? galwojo ir del kokios knygos... bet baisu nepataikit, jei nupirksim detektyva o ji skaito romanus ax.gif
Padekit doh.gif
Atsakyti
Sveiki, man kažkaip atrodo gražiai žiūrėtųsi ir čekis į kokią vaikiškų drabužėlių parduotuvę(juk tikrai pravers mirksiukas.gif ) ir plius ką nors kas primintų klasę..tarkim kad ir marškinėlius su klasės nuotrauka ir dar kokiu linksmu užrašu. Manau bus ir praktiška ir bus prisiminimas.
(aš meškino nenorėčiau.. nes kur jį dėt..? g.gif blush2.gif )
Atsakyti
As tai manyciau,kad gal lai vaikai kokiu graziu piesinuku,palinkejimu lai padaro..Lai teveliai uzmeta aki,gal kokiu minciu pameto savo vaikiukams ka ten papiest,palinket.. Tai bus tikrai nuosirdu manau.. Visus patom susekt,kazkaip tvarkingai iteikt.Vietos daug neuzims manyciau,pas mok namuose smile.gif O taip tai kazkokiu dovanu,ji dar per savo darba mokykloje ir taip namus uzsivers.. Jei kazka is materealaus teveliams noretus,tai cekis dovana is knygyno butu neprosal manau.. Pati pedagoge issirinks ka paskaityt pagal savo skoni..
Dovanot ceki is drabuziu parduotuves,manau neetiska gal net.. Nepadoru kazkaip.Cia gal tik artimieji galetu,pasitare..
Man asmeniskai liudna net butu gaut tokia dovana.Nezavi visiskai sliauztiniai uz 60lt pvz.. g.gif O kad ten kokiu kepuryciu,koinyciu kad pasipirktu ji.. per zema mokytojai siulyt sita.
Atsakyti
bet ciakiai man tokia banalybe... verysad.gif norisi tokio kazko ispudingo kjp sakoma biggrin.gif tokio linksmo, kad iseitu su nuotaika is mokyklos i tas ilgas atostogas mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Stiklo kristalas su klases nuotrauka tikrai patiktu aukletojai. Turetu prisiminima nuo savo aukletiniu. O kas cia zino gal ji daugiau nebebus ju aukletoja, tai nors tures kaska prisiminti. www.photocrystal.lt
Atsakyti
Cekiu tai nedovanociau tikrai. Tikrai butu grazu jei vaikai kazka nupiestu pagamintu tai butu VISISKAI vaiku dovana aukletojau ir jei butu labai malonu. O prie visa to galima graziai viska ipakuoti ir salia prideti kokios geros arbatos, kavos.
Atsakyti
As pati irgi aukletoja tik darzely buvau, tai man pries iseinant i dekretines mano grupes teveliai padovanojo vaiku miesto ceki. isties buvau patenkinta, nes kaip tik rengiames pirkt auto kedute smile.gif
Atsakyti
marškinėliai nebloga idėja ax.gif
čia daug kas minėjo vaikų piešinius, būtų galima nupirkt gražų albumą ir sudėt auklėtinių piešinius su palinkėjimais..
o už likusius pinigus nupirkit pyragą, arbatos, sausainių ir tegul vaikai su auklėtoja apturi paskutinį vakarą, dar neblogai būtų, jei kas atsineštų klasės nuotraukų arba padarytų iš tų nuotraukų skaidres, jei būtų galimybė jas peržiūrėt..jei kas dar ir pafotošopint moka, iš tų nuotraukų galima visokių smagių dalykų padaryt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lithium: 09 lapkričio 2008 - 10:57
QUOTE(Lithium @ 2008 11 09, 11:56)
marškinėliai nebloga idėja  ax.gif
čia daug kas minėjo vaikų piešinius, būtų galima nupirkt gražų albumą ir sudėt auklėtinių piešinius su palinkėjimais..
o už likusius pinigus nupirkit pyragą, arbatos, sausainių ir tegul vaikai su auklėtoja apturi paskutinį vakarą, dar neblogai būtų, jei kas atsineštų klasės nuotraukų arba padarytų iš tų nuotraukų skaidres, jei būtų galimybė jas peržiūrėt..jei kas dar ir pafotošopint moka, iš tų nuotraukų galima visokių smagių dalykų padaryt smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Bet ar septintokai noretu piest? g.gif turbut visi galwotu kad toks dalykas nesamone kjp piesinius dovanot... doh.gif Ta ideja stikle man visai patiko :} o ciakiu kiek kalbejom su vaikais jau nieks nenori.. doh.gif
cia paziurejus kokie mes islepe lotuliukas.gif blink.gif nieks neitinka cool.gif
Atsakyti
Na as nemanau, kad stiklinis kubas butu gera dovana aukletojai. Vienas dalykas del pacios kokybes. Kazkada dovanojom mamai ta kuba abi su sese. Nepasakyciau, kad ten jau kazkas tokio ispudingo. Kad graziai atrodytu butinas specialus apsvietimas, antraip ten nelabai kas ir matosi. Be to sunkiai isivaizduoju kaip ten sutilptu apie 20 vaiku. Jei ir sutilptu, tai manau, kad kokybes atzvilgiu isvis kazin ar butu galima atskirti kur ten katro galva. Be to asmeniskai man nepatinka toki visoki dalykeliai, kurie po to tik stovi ir dulkes renka.
Dovana - cekis knygyne... Na tai jau taip standartiska... biggrin.gif Taip ir isivaizduoju tipine mokytoja ir tipine dovana mokytojai. Nors siaip tai tikrai nesu nusistacius nei pries knygas, nei pries dovanas-cekius. Netgi priesingai - manau, kad tai tikrai gera iseitis. Nusipirks knyga kokia pati nores: gal is darbo srities, gal savo malonumui, o gal kokia nors knyga apie vaikiuko auginima (ypac jei tai pirmas vaikas). Man tokia dovana patiktu. g.gif
Cekis kokiai nors parduotuvej apsipirkt. Na tiesa sakant nematau cia nieko blogo ir nieko zeminancio, kaip kazkam cia pasirode. Nusipirks ta ko reikia ir ka pati nores. Na aisku, kas del isliekamosios vertes tai cia jau kitas klausimas.
Marskineliai su nuotrauka. Irgi visai nebloga ideja. Tik marskinelius siulyciau daryti ne aukletojai, o jos busimam mazyliui.
Na jei jau kritikuoju, tai iki galo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif. Aciu tam, kas nesutiko dovanot meskina. Jeigu jis tikrai butu labai didelis, tai tokiam "padarui" dar reikia ir vietos namuose rast, o kiek jis po to prikaups dulkiu tai sivis patyliu...
Kazkas cia siule piesinius, o kazkas abejojo del septintoku noro juos piesti. Kaip alternatyva siulau tiesiog klases nuotrauku albuma, kur be bendru klases nuotrauku, dar kiekvienas galetu iklijuoti ir savo nuotrauka bei parasyti palinkejima.
Atsakyti
Mes auklėtojai dovanojom savaitgalį druskininkų SPA, tai berods daugiau nei 200Lt buvo, bet manau tikrai smagu tokią dovaną gaut. Knygyno čekis irgi gerai, dabar mažiau žmonių leidžia sau dažnai pirkti knygas, o tai būtų gera galimybė įsigyti ką nors mielo širdžiai. Aišku viskas priklauso nuo mokytojos, beje kokį dalyką ji dėsto?
Manau tinka daug materialių dalykų, jei prie jų pridedama kas nors " rankų darbo" kad ir įrėminta klasės nuotrauka su visų mokinių parašais.
Atsakyti