Įkraunama...
Įkraunama...

Itališki rūbai

Nusprendziau parasyti, nes noriu su jusu pagalba issiaiskinti, kaip ten yra su tais italiskais rubais parduotuvese. Ar jie tikrai italiski ir ar verti tu pinigu. As tai esu girdejusi, kad gariunuose irgi yra ir kainos visai kitokios. O gal zinote kas tokiais rubeliais prekiauja(turiu omeny ne parduot, o siaip piliecius)?
Atsakyti
Jei neklistu, Teranovoj italiski drabuziai...
Atsakyti
Man atrodo, Nico anksčiau tokia buvo itališkų drabužių parduotuvė, tik dabar kažkur dingo g.gif
Atsakyti
Benetton, Sisley, PennyBlack (galima isigyti Gedimino 22).. Berods tik tiek zinau smile.gif
Atsakyti
Na pvz Terranova, Extyn yra itališki smile.gif
Atsakyti
sutinku su siais prekiniais zenklais, o kaip su tom parduotuvem kurios vadinasi, italiski rubai ir pan., as konkreciai apie Klaipeda
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Belladona @ 2005 06 27, 13:51)
Nusprendziau parasyti, nes noriu su jusu pagalba issiaiskinti, kaip ten yra su tais italiskais rubais parduotuvese. Ar jie tikrai italiski ir ar verti tu pinigu. As tai esu girdejusi, kad gariunuose irgi yra ir kainos visai kitokios. O gal zinote kas tokiais rubeliais prekiauja(turiu omeny ne parduot, o siaip piliecius)?


Nezinau kaip del kitu parduotuviu, bet tikrai zinau apie "Ivaizdzio namai"(Saviciaus g. 5, cia Vilniuje, prie Rotuses). Sita parduotuve atsidaro pakankamai nesenai, pavasari atrodo. Pazistu savininke, tai zinau kad veza vardinius drabuzius(pvz Prada, Gucci, Alexander McQueen,...) is Italijos, tiesiai is gamyklu, todel kaikurias kainos yra net daug mazesnes negu Europoje, nors lietuviams jie kolkas dar nemazos.. sad.gif Bet tiems, kas turi pinigeliu tikrai verta aplankyti, ten jei ka ir uzsakyti galima kad atveztu. Yra ten ir LABAI geru kostiumu vyrams. Tai va. Sekmes. smile.gif
Atsakyti
na nezinau gal terranova ir italiski rubai, bet jau kokybe doh.gif ir modeliukai man tokiom 16 metem, sorry jei kam patinka nenoriu izeisti, cia tik mano kukli nuomone
Atsakyti
pas mus Klaipedoje neseniai atsidare italisku rubu parduotuve kuri prekiauja Primo emporio zenklo rubeliais, labai netgi smagus
Atsakyti
Man labai patinka italiski rubai. Tai galiu pasakyti tik tiek kur beklaustum bet kokioje batu parduotuveje kas gamintojas - visur Italija...
Galiu pasakyti buvau pardej DYVO ar DIVO kazkas tokio, batai nuo 200-500, o rankines nuo 300-500. Ieskojau ilgaauliu tipo - kojines, ir issimatavau tas DIVO kojines-batus, bet va problema ar mano 39 dydis man per blauzda nesueina ar 41 vistiek vienodai nesueina, taip ir pasakiau pardavejai - stampofke.
Po geros savaites nuvaziavau i Gariunus moheriniu siulu, o gi mano tos pacios batai-kojines is DIVO parduotuves ant kas antro prekystalio - tai va ir ta pati ITALIJA.
Tada Danija parduotuve - irgi italiski batai, pagrinde LORENZO (ir as tokius turiu, nu faini ilgaauliai, plonytes odos, nosys smailos kilometrines...nu super..pardaveja sake kad is Italijos...) pabandziau internete www.ebay.it , t.y. kas nesupras Ebajuje Italijoje paieskoti LORENZO batu, nu ir ne vienu neradau. Kompas vis ne LORENZO o LORENZI ismeta. Pasirodo LORENZI italija galima, o ju kaina bateliu yra 200-300 euru, o ilgaauliu iki 800 euru, o Danijoje parduodami batai LORENZO labai jau panasus i tuos originalius LORENZI, tik kaina daug zemesne... vienu zodziu visur snipstas, padelkes... o kur gera preke ten ir kaina gera...
DAR ... gal girdejote Italijos firma VALERI, drabuzeliai VCUP kainuoja po kelis simtus, o situs drabuzelius siuva fabrikas, esantis Vilniuje, Daugeliskio gatveje, vadinasi AUSRA, jie siuva Italams, kadangi pas mus pigi darbo jega. Uzeikite i sitame fabrike esancia parduotuve ir VALERI drabuziu nusipirksit juokingomis kainomis.... O kodel tada VCUP tokios kainos, po kelis simtus??? Klausimas kyla atsakymas - todel kad ten dirba kelios pardavejos, ir joms reikia vien tik atlyginimams kiek pinigu, taip ir uzdedamas kosminis antkainis, to nevertoms prekems.
Ot prifilosavau....bet tiesa pasakiau biggrin.gif
Atsakyti
Man labai gražūs Gino Rossi batai. Pabandžiau per internetą paieškoti, nieko neradau. Gal kokia slapta gamyklėlė juos gamina?
Valeri rūbelių ir rankinių mačiau Gariūnuose.
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2006 03 04, 10:50)
Man labai gražūs Gino Rossi batai. Pabandžiau per internetą paieškoti, nieko neradau. Gal kokia slapta gamyklėlė juos gamina?
Valeri rūbelių ir rankinių mačiau Gariūnuose.

Keista per google.lt ivedus gino rossi ismete nemazai nuoruodu...
Atsakyti