Įkraunama...
Įkraunama...

Laisvesni darželiai

Sveikutes, gal zinot kur yra laisvu vietu darzeliuose,jau net nesvarbu kuriam vilniaus mikrorajone. Atsikelem pries pusmeti i Vilniu ir negaunam vietos schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(ccppookk @ 2007 08 14, 13:37)
Sveikutes, gal zinot kur yra laisvu vietu darzeliuose,jau net nesvarbu kuriam vilniaus mikrorajone. Atsikelem pries pusmeti i Vilniu ir negaunam vietos schmoll.gif .

o kiek metu vaikuciui? Siaip Pipire jei mazas tai lyg yra laisvu vietu, o jei dar ka nunesit tai manau atsiras smile.gif
Atsakyti
Na mums jau darzelis reikalingas. mergaitei 3.5m
Papildyta:
aciu,bandysiu teirautis
Atsakyti
Man atrodo Vetrungeje , Liepkalnyje nera problemu.Mus is karto prieme.Darzelis tik ka renovuotas, antras korpusas atsidarys rugsejo 1d. Jei susidomesit, tik direktorei nieko neneskit, neima!
Atsakyti
Jeigu nieko pati nersit, skambinkit i savivaldybe, nezinau kaip tas skyrius vadinasi, gal svietimo. As skambinau, tai jie pasake, kur yra laisvu vietu ( bent jau tada Lazdynuose buvo), na maloniai paaiskino, patare ir pasiule dar paskambint, jei nepriims. Bet cia buvo pries kokiu 1,5 m.
Atsakyti
Vakar teiravausi, tai Vetrungeje 3,5m. turetu priimti ir labai gera aukletoja pakliutu, Roma,labai faina thumbup.gif
Atsakyti
Oi ir kaip jums atsidekoti. Vakar skambinausi,tai sake pirmadieni pasiskambint,bus direktore jau ir tada ateit uzsiregistruot. Tikiuosi pavyks ,nes jau mano net pati dukra zyzia kada ja vesim i darzeli.
Atsakyti
QUOTE(ccppookk @ 2007 08 17, 13:49)
Oi ir kaip jums atsidekoti. Vakar skambinausi,tai sake pirmadieni pasiskambint,bus direktore jau ir tada ateit uzsiregistruot. Tikiuosi pavyks ,nes jau mano net pati dukra zyzia kada ja vesim i darzeli.

Tikiu, kad pavyks.Direktore labai faina, suprantanti, pati viena augina du vaikus. Mes kai atsiklelem gyventi i si rajona, tai as nuejau po 3 d. i darzeli ir sakau, kad neturiu kur palikti vaika, tai direktore sako, gerai ryt atvesk, vienu grupej daugiau ar maziau...
Kai klausiau savo vaiko aukletojos, tai turetumet pas Roma pakliut, tai labai superine aukletoja. Ir siaip visos labai fainos ten. jei atvirai,atvirai, man sis darzelis labai patinka♥
Sekmes jums! O ar jums labai toli sis rajonas, is kur vazinesit?
Atsakyti
Mes tai gyvenam pasilaiciuose,bet vyras dirba naujininkuose. Tai mums tinka net labai,nes as ir naujininku visus darzus apskambinau,bet vietos neatsirado. Nebent rusiskam darzelij, o i ji as kazkaip nenoriu,nors sako kad yra ir lietuviu vaiku. ka gi aciu. gal susipazinsim kada jeigu pakliusim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ccppookk: 19 rugpjūčio 2007 - 06:53
Sveikute 4u.gif ,
Kaip jums sekesi, ar prieme?
Atsakyti
Kiek girdejau, Naujininkuose yra vietu. Mano drauge pries menesi nuejo, tai uzrase ir pasake, kad jau nuo rugsejo 1 d. ateit. Bet cia i lopseli.
Atsakyti
labukas. Va siandien buvom ,parasem pareiskima. Na ir beveik garantavo kad priims thumbup.gif . Mergaite isivedziau is darzelio tai verkt pradejo,kodel as jos nepalikau pas vaikus. Tai tikiuosi bus adaptacija lengva. Nes jau visi metai kaip is lopselio isejus. O kiek jusu vaikuciuj metu?
Atsakyti