Įkraunama...
Įkraunama...

O aukštakulniai...

Sveikos smile.gif

Kaip išmokote vaikščioti aukštakulniais? smile.gif
Atsakyti
Hm... net ir neatsimenu, ismokau ir tiek. Patarimas- tiesiog nepradek nuo 12 ar 15 cm spilku, o nuo gerokai zemesniu ir viskas gausis savaime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės_radija @ 2008 10 20, 21:04)
Sveikos smile.gif

Kaip išmokote vaikščioti aukštakulniais? smile.gif


Idomiai cia ax.gif O tai niekada nebandei ar kaip? ar nuo zemakulniu nori iskart pereiti prie 12 cm batuku? g.gif
Atsakyti
Man irgi klausimas kyla, kaip moterys su jais paeina g.gif

QUOTE(Saulės_radija @ 2008 10 20, 21:04)
Sveikos smile.gif

Kaip išmokote vaikščioti aukštakulniais? smile.gif

Atsakyti
Taip zavingai atrodo tie auksti auksti kulnai..
Ir taip ju norisi.. bet iki ju reikia dar palaukti..
o nuo ko ir kaip pradeti.. ? smile.gif
Atrodo kojos lus akimirksniu..
Atsakyti
QUOTE(Mottto @ 2008 10 20, 20:12)
Man irgi klausimas kyla, kaip moterys su jais paeina  g.gif

man irgi pasistojo toks klausimas bigsmile.gif kada čia užsidėjau aukštakulnius vienai progai,tai po kokių 50metrų pagalvojau,kad vaikščiot tai visai nieko su aukštakulniais,tik kulnai maišo doh.gif
Atsakyti
Na aš kaip pati po truputį besimokanti su jais vaikščioti galiu pasakyti, kad stengiuosi vis kažkur su jais nueiti - į parduotuvę ir pan. smile.gif iš pradžių su mažu kulniuku batukus įsigijau, neseniai jau šiek tiek didesniu, tiesiog pavaikščiojus jauti, kad kojai vis lengviau prisitaikyt prie naujos padėties, laikysenos mirksiukas.gif bet iš pradžių bandant vis norėjosi kur nors įsikibt biggrin.gif
Atsakyti
reikia tiesiog pradeti nuo nedideliu kulniuku ir po kazkiek laiko juos didinti mirksiukas.gif nes iskart uzsideti aukstus "kablus" ir eit kazkur-tikra savizudybe.. kazkada paati toki "eksperimenta" isbandziau-nesiojusi zemakulnius, uzsidejau apie 10 cm batukus, dar trumpa suknele ir.. doh.gif total error lotuliukas.gif
be to, gali praktikuotis namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai ir 10 cm iskart apsiavus paejau,nes kulnas toks storas buvo.
su spilkom tai neeeee....ne......
Atsakyti
as kaip tycia spylku prisipirkus biggrin.gif rolleyes.gif tai teko kulniuot i parduotuve ir pirkt visai be kulniuko ax.gif nes kiekviena diena koja pavargsta labai, o ir ant leduko ar slapio lapo kai uztaikai kartais linksma buna biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Čia matyt įgimta biggrin.gif
Atsakyti
Apsiauni ir eini biggrin.gif
Atsakyti