Įkraunama...
Įkraunama...

Mango

man tokia problemele iskilo - kazkas sake, kad mango parduotuvese buna labai fainu sukneliu. buvau gedimino pr. esancioj pardoj bet ten radau tik pora, o ir tos sakyciau baisokos... gal kitoj vietoj nueit ar visur pasiula vienoda?
Atsakyti
Kiek esu pastebėjusi visose parduotuvėse Lietuvoje asortimentas yra vienodas, truputėlį kitoks asortimentas tik užsienyje. Tuo įsitikinau apsilankydama Mango parduotuvėje Vokietijoje, beja tą patį patvirtino ir mano pusseserė, ji šiuo metu gyvena ten. mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
o gaila... reklamose tokiu graziu sukneliu maciau cry.gif
Atsakyti
Jamie, gal aš klystu?
Pasikonsultuok su pardavėja, ji tikrai žinos smile.gif Beja yra katalogai, gal ten rasi sau patinkančią, beliks sužinoti ar įmanoma įsigyti Lietuvoje mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu uz patarima, reiks pabandyt...
Atsakyti
QUOTE(Gabbii @ 2005 06 23, 18:30)
Kiek esu pastebėjusi visose parduotuvėse Lietuvoje asortimentas yra vienodas, truputėlį kitoks asortimentas tik užsienyje.  Tuo įsitikinau apsilankydama Mango parduotuvėje Vokietijoje, beja tą patį patvirtino ir mano pusseserė, ji šiuo metu gyvena ten.  mirksiukas.gif  ax.gif

Kai aš buvau (konkrečiai Berlyne), tai buvo ir lygiai tokių pačių prekių ir daug daug to, ko nebuvo Lietuvoj. Bet ir parduotuvė žymiai didesnė-dviejų aukštų. Kainos tik šiek tiek mažesnės nei pas mus. Labai daug kas mėgsta pabrėžt, kad jau užsieniuose Mango, Zarose taip viskas pigu, kad tik ten ir apsipirkinėja...Ką aš žinau, 20 lt skirtumas, čia skaitosi daug ar mažai?
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 06 27, 09:25)
Kai aš buvau (konkrečiai Berlyne), tai buvo ir lygiai tokių pačių prekių ir daug daug to, ko nebuvo Lietuvoj. Bet ir parduotuvė žymiai didesnė-dviejų aukštų. Kainos tik šiek tiek mažesnės nei pas mus. Labai daug kas mėgsta pabrėžt, kad jau užsieniuose Mango, Zarose taip viskas pigu, kad  tik ten ir apsipirkinėja...Ką aš žinau, 20 lt skirtumas, čia skaitosi daug ar mažai?

Kalbu apie brangesnį rūbelį nei kokia maikutė už 35 lt.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 06 27, 14:43)
Kalbu apie brangesnį rūbelį nei kokia maikutė už 35 lt.

kainų skirtumą kiekviena gali pasiskaičiuoti. kai kurių drabužių kainos yra nurodytos kataloguose, taip kad kiek mačiau - kainos skiriasi, ypač perkant daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Geriausiai apsimoka per seilus apsiprekinti, o dabar kaip tik tas metas smile.gif
Atsakyti
cia ne paslaptis,kad uzsieny pigiau nei pas mus
bet man vistiek patinka mng,nes ten daug graziu rubu ir aksesuaru
aisq,kolekcijos skiriasi: ko yra kataloguose nebutinai rasi parduotuveje atvirksciai
Atsakyti
Jei issirenki kazka is katalogo esu girdejusi kad parsiucia, taciau yra rizika, kad tau netiks.
Atsakyti
QUOTE(anille @ 2005 11 13, 13:32)
cia ne paslaptis,kad uzsieny pigiau nei pas mus
bet man vistiek patinka mng,nes ten daug graziu rubu ir aksesuaru
aisq,kolekcijos skiriasi: ko yra kataloguose nebutinai rasi parduotuveje atvirksciai

Nzn, kiek buvau uzsieny Mng ir Zaros parduotuvese (konkreciai Belgijoj), tikrai nepastebejau kad ten butu pigiau. Is kur jus tuos mitus istrauket??
Atsakyti