Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

liuksiškai viskas atrodo 4u.gif
Atsakyti
Aciukas visoms uz pagirimus 4u.gif

Norejau paklausti,ar neatsirastu kokia saunuole tarp musu,kuri nepatingetu padaryti visu uzkandziu nuorodas ( kaip saldumynose ir antr.patiekaluose)? Kaip butu patogu ir greita susirasti reikiama recepta?

Gal kas atliktu si nemaza darbeli??? Butume visos labai labai dekingos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 11 04, 09:36)
Nerytė, grozis koks thumbup.gif



QUOTE(*Spyglė* @ 2008 11 04, 09:40)
Na merginos pribloskete cia mane nuo pacio ryto  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Neryte ir Mintibute ,saunuoles  thumbup.gif


Aciu merginos dar karteli uz ivertinima!

QUOTE(*Jūra* @ 2008 11 04, 11:19)
Neryte, ačiū  4u.gif
ir dar klausimas  ax.gif kiaušinių pyragėliuose kas ten ant pačios viršūnėlės? be jų nebūtų taip gražu  smile.gif

ten juodasis ikras biggrin.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif ai, man toooooli iki jūsų šioj srity... ax.gif tai nepykit už kvailus klausimus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jūra* @ 2008 11 04, 14:13)
ačiū  4u.gif ai, man toooooli iki jūsų šioj srity...  ax.gif tai nepykit už kvailus klausimus  mirksiukas.gif  4u.gif

visai nepykstu wink.gif sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 04, 08:49)
as sitas parsiveziau is LT Maximines sveriamas, jos minkstos buvo tai nereikia mirkyti, o kai cia perku pakeliais tai kai kurios buna minkstos, kai kurios jau padziovintos, tai tas padziovintas pamirkau karstam vandeny, nupil, nusausinu ir farsiruoju... kai jos minkstos tai lengvai formuojasi, jas truputi suplokstinu (paspaudziu) ir padarau duobute su pirstu, i ta duobute ir ant visos slyvos pavirsiaus su sauksteliu dedu suriu, cesnako,majonezo mase  mirksiukas.gif turbut vskas aiskiai parasyta, siaip labai greitai pasidaro mirksiukas.gif
4u.gif malonu  ax.gif
biggrin.gif dekui! mirksiukas.gif

as irgi esu taip dariusi, tik dar graikisko riesuto pusele dedavau : tik nebepamenu kaip ar graikiskas riesutas,slyva ir ta mase, ar slyva,riesutas ir ta mase doh.gif doh.gif doh.gif kaip senai dariau



neryte ir mintibute thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Pringles mini, sweet chilli souce, tarkuotas dziugas.

user posted image
slyvinis pomidoras perpjautas per pusę ir uždėtas fermentinio sūrio, sumaišyto su majonezu ir česnaku, mišinys.

user posted image
minkštasis čederis, vėrinukai: alyvuogė, kornišono gabaliukas, pic nic lazdelės gabaliukas.

user posted image
Prancūziškas batonas, labai plonu sluoksniu majonezas, kiaušinis (arba ne), ikrai (manau tie netikri, nes mažiukas indukas tik 16lt kainavo),citrina.

user posted image
Duona kepta lazelėm, vienas galas pamirkytas į majonezą ir į tarkuotą Rokiškio sūrį, tada kraunamas šulinys.


user posted image
sumuštinių padėklas smile.gif


Atsakyti
bigsmile.gif
visko visko visko noriu paragaut bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Guminuke @ 2008 11 05, 08:22)
Duona kepta lazelėm, vienas galas pamirkytas į majonezą ir į tarkuotą Rokiškio sūrį, tada kraunamas šulinys.


nematau duonos nuotraukytės schmoll.gif daugiau viskas thumbup.gif kas čia paskutiniu metu daros, baisoka ir į skyrelį užeit, nes seilėtekis tooooks prasideda bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 11 05, 10:34)
nematau duonos nuotraukytės  schmoll.gif daugiau viskas  thumbup.gif kas čia paskutiniu metu daros, baisoka ir į skyrelį užeit, nes seilėtekis tooooks prasideda  bigsmile.gif  bigsmile.gif



Man pačiai tai rodo, net nežinau, kuom padėti galėčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Guminuke @ 2008 11 05, 09:55)
Man pačiai tai rodo, net nežinau, kuom padėti galėčiau  rolleyes.gif

rodo jau ir man thumbup.gif

keli klausimukai 4u.gif

kur gauti pringlesų mini?
sumustiniai su mesyte ir koks ten burbiulukas uždėtas, čia kur su ikrais tie smile.gif
sumuštinukai su alyvuogėm ir susukta, ten kumpis?
Atsakyti
QUOTE(Guminuke @ 2008 11 05, 08:22)

thumbup.gif saunuole, kaip smagu uzeiti i skyreli, kai tiek nuotrauku ir ideju! thumbup.gif

tik nuotraukos galetu buti siek tiek is arciau darytos, kad nekilu klausimu, kas ten ir pan. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 05 lapkričio 2008 - 10:27