Įkraunama...
Įkraunama...

proktologo apžiūra

Laba diena, norėčiau pasiteirauti labai aktualia man tema. Neužilgo teks apsilankyt pas proktologą, o pas jį gyvenime nesu lankiusis, tai nzn ko tikėtis ir kaip atliekama ta apžiūra???Bukit geros pasidalinkit žiniom... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(labarute @ 2008 09 23, 21:01)
Laba diena, norėčiau pasiteirauti labai aktualia man tema. Neužilgo teks apsilankyt pas proktologą, o pas jį gyvenime nesu lankiusis, tai nzn ko tikėtis ir kaip atliekama ta apžiūra???Bukit geros pasidalinkit žiniom... unsure.gif

Gal CIA rasi daugiau informacijos. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
ačiū už info smile.gif o gal asmenine patirtim pasidalint galit, jei kas buvot pas šios rūšies gydytoją?
Atsakyti
na, nemaloni procedura, psichologiskai...
apziura atliekama gulint ant sono susirietus, klupint keturiomis arba, retai, a la ginekologinej kedej, cia priklauso nuo gydytojo...
Atsakyti
Labukas, gal galėtų kas pakonsultuoti ir mane.. blush2.gif
Po kelių savaičių esu užsirašiusi pas proktologą apžiūrai, pasiskaičiau jau nemažai informacijos apie tai, tačiau liko šioks toks neaiškumas.. Kaip supratau prieš vizitą pas gydytoją reikėtų būti pasidarius klizmą unsure.gif gyvenime nesu to dariusi.. Ar būtų geras toks mano apmastytas variantas: nusipirkt Microlax klizmutę, pasidaryti ją ryte maždaug apie 6,30 (nes 7 jau turiu išvažiuot iš namų), o vizitas paskirtas man 8,45. Kaip manote, ar visų pirma pakankama bus ta klizmutė prieš apžiūrą ryte? Spėsiu aš per pusvalandį viską "išsivalyti" kaip sakant ir paskui be problemų atlikti apžiūrą pas proktologą? blush2.gif o gal geriau daryti normalią klizmą (su vandeniu 1,5 l) iš vakaro? Pagelbėkite prašau neišmanančiai šiame reikale 4u.gif
Atsakyti
sveikis, merginnos...
proktologo apziura istiesu nera maloni psichologiskai...bet nera skausminga....
kai man teko pas proktologa lanktis, tai apziurejo mane ant ginekologo kedes, poto liepe atsistoti keturiomis...
Atsakyti