Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių stilistas

Sveikos, merginos, jau senai kankina tokia mintis susirasti stilista kuris padetu ir patartu garderobo stiliaus klausimais.
Gyvenu Vilniuje, turiu figura su daugybe trukumu, kuriuos noreciau paslepti, o paryskinti privalumus drabuziu pagalba, taciau paciai tai sunkiai sekasi doh.gif Perku drabuzius bandau juos derinti tarpusavyje, bandau delioti derinius, bet
rezultatai liudni. Pilna spinta drabuziu, kruva isleistu pinigu, o apsirengti nera kuom blush2.gif ir taip eile metu blaskantis ir neturint kuom apsirengti doh.gif . Taigi gerai pasvarscius supratau, kad labiau apsimoketu pasikonsultuoti su zmogumi ismananciu tokius reikalus ir is to valgancius duona, kuris padetu apsipirkti ir perziuretu turimus drabuzius, patartu ka pasilikti, ka ismesti ir pan.
Pradejus ieskoti susiduriau su problema: niekur nerandu Vilniuje jokio stilisto apart M. Petruskeviciaus, J. Statkeviciaus ir dar keletos garsenybiu. Tiesa nepaminejau, kad buvau gavusi dovanu ceki stiliaus konsultacijai, bet ten gryzti nenoreciau, nes visi patarimai pagal sablona ir jokio individualumo konkreciam zmogui doh.gif
Kaip pavydziu merginosm kurios turi talenta tai daryti pacios, kurios zino kas joms tinka, kaip save isreiksti ir atrodyti puikiai, kurios spintoja turi keleta rubeliu ir su jais moka atrodyti pritrenkencios ir zavios wub.gif
Labai noreciau jei kas zinote ar esate naudojusiosios tokiomis paslaugomis, kad pasidalintumete savo patirtimi ir informacija 4u.gif
O gal kuri galite pasiulyti savo pagalba man uz atitinkama mokesti 4u.gif Man nera svarbu, kad tai butu diplomuotas ar atestuotas zmogus, as tik ieskau tokio kuris turi tam pasaukima, gislele ar kaip kitaip pavadinsi ta talenta... ax.gif
Atsakyti
pasidemonstruok kokioj deriniu temoj, busi mikliai pakonsultuota. jei paprasysi tai ir issamiai smile.gif moket nereiks.
Atsakyti
Dekui 4u.gif buvau karta idejusi savo derinuka, bet su juo patyriau visiska "fiasko" blush2.gif taigi todel ir noriu gyvo, o ne virtualaus konsultanto kuris kartu nuejes i parduotuve padetu issirinkti tai kas tinka ir kuris perziurejas turima garderoba pakonsultuotu ir patartu ka su kuom vartoti lotuliukas.gif o ka prie jo papildomai reiktu isigyti.

Atsakyti
QUOTE(cate @ 2008 09 21, 11:18)
Dekui 4u.gif buvau karta idejusi savo derinuka, bet su juo patyriau visiska "fiasko" blush2.gif  taigi todel ir noriu gyvo, o ne virtualaus konsultanto kuris kartu nuejes i parduotuve padetu issirinkti tai kas tinka ir kuris perziurejas turima garderoba pakonsultuotu ir patartu ka su kuom vartoti  lotuliukas.gif o ka prie jo papildomai reiktu isigyti.


as tai vistiek manau, kad turetum naudos idejus na ne i derinius, o tarkim i tema 'stiliaus kosultantas', parodyk kelis variantus kaip vaikstai apsirengus ir turesi patarimu kas blogai, kas tau tiktu ir pan.
ir prasyk ne vertinimu 'grazu-negrazu', o tiesiog patarimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 21 rugsėjo 2008 - 09:27
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 09 21, 11:26)
as tai vistiek manau, kad turetum naudos idejus na ne i derinius, o tarkim i tema 'stiliaus kosultantas', parodyk kelis variantus kaip vaikstai apsirengus ir turesi patarimu kas blogai, kas tau tiktu ir pan.
ir prasyk ne vertinimu 'grazu-negrazu', o tiesiog patarimu.


drinks_cheers.gif
Dar patarciau skaityti mados zurnalu arba straipsniu internete. Yra begalybe patarimu kaip paslepti trukumas ir isryskint privalumus smile.gif Tik netingekit paieskot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avene: 21 rugsėjo 2008 - 11:08
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 09 21, 11:26)
as tai vistiek manau, kad turetum naudos idejus na ne i derinius, o tarkim i tema 'stiliaus kosultantas', parodyk kelis variantus kaip vaikstai apsirengus ir turesi patarimu kas blogai, kas tau tiktu ir pan.
ir prasyk ne vertinimu 'grazu-negrazu', o tiesiog patarimu.


na pameginsiu, aciu ,B.Brigitte, idesiu kelis variantus. Nepabandzius nesuzinosiu 4u.gif

QUOTE(Avene @ 2008 09 21, 13:07)
drinks_cheers.gif
Dar patarciau skaityti mados zurnalu arba straipsniu internete. Yra begalybe patarimu kaip paslepti trukumas ir isryskint privalumus smile.gif Tik netingekit paieskot mirksiukas.gif


Na seip skaitau as ir domiuosiu kazkiek, bet esme ta, kad patarimai labai apstraktus ir pavirsutiniski tinkantis visiems arba niekam, gerai kas turi idelias formas kurioms tinka praktiskai viskas, o man labai daug reikia ideti pastangu, kad atrodiciau graziai, nes kai po vaikucio gimimo pasikeicia figura tikrai ne i gera ir prisideda 10papildomu kg (aisku cia jau kita tema), tai patikekite manim kaip sudetinga atrodyti puikiai.
Manau moketi graziai sudelioti garderoba yra menas, nes kas neturi talento tam gali lankyti ivairias dailes mokyklas zinoti visa teorija puikiai, bet jei neturesi talento piesti tai niekas tau jo ir neikres, taip pat kaip ir su muzika, mokintis kiek nori ir kaip nori zinok teoriskai viska iki smulkmenu, bet jei tau Dievas nedave klausos ir balso tai bus bergzdzias reikalas ka nos pasiekti. Taip manau yra ir su dizainu ir visu kitu grozio kurimu, tam reikia tureti polinki 4u.gif
Atsakyti
cate,
visiskai tave suprantu rolleyes.gif pas mane tokios pacios problemos...ir nors as zurnalus vartau, internete knisuosi, "fashion tv" ziuriu ir figura be dideliu trukumu, vistiek man nelabai kaip sekasi su garderobu. Po mano "pasirodymu" "derinukuose" ir patarimu "stiliaus konsultante" manau, einu gerejimo link. Ir as noreciau TIKROS konsultacijos....nes zinau, daug kas priklauso nuo tipo ( o ne figuros)...odos atspalvio, plauku spalvos.....tikriausiai esi girdejus apie vasaros, rudens, ziemos ir pavasario tipus...kas tinka pavasariniam tipui- netiks rudeniniam ir t.t. zodziu, ne tik drabuziu spalvos,papuosalai, kirpimas bet ir plauku spalva gali ismusti is kontesto doh.gif truputi apie tipus esu radus nete....tik vokieciu kalba...jei norit ir skaitot vokiskai galeciau mestelet nuoroda...
ir dar...esu skaicius knyga...pavadinimo nebeastimenu verysad.gif kazkokios amerikieciu stiliaus konsultantes parasyta...ji ten usa privaciai dirba- klijienciu spintas perziuri ir eina su jom apsipirkti, padeda susitvarkyti garderoba...ji jau kelias knygas apie tai yra isleidus...buvau labai susizavejus, sakau, reiktu,vos ne kaip biblija kasdien skaityti, kad isikalt i galva rolleyes.gif (reiks susirast pavadinima ar jos varda ir isisrasyti i savo "must haves" )
zodziu, info yra, tik uzsienio kalbomis....
tokia mano patirtis blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzula: 21 rugsėjo 2008 - 15:42
QUOTE(zuzula @ 2008 09 21, 17:41)
cate,
visiskai tave suprantu  rolleyes.gif  pas mane tokios pacios problemos...ir nors as zurnalus vartau, internete knisuosi,  "fashion tv" ziuriu ir figura be dideliu trukumu, vistiek man nelabai kaip sekasi su garderobu. Po mano "pasirodymu" "derinukuose" ir patarimu "stiliaus konsultante" manau, einu gerejimo link. Ir as noreciau TIKROS konsultacijos....nes zinau, daug kas priklauso nuo tipo ( o ne figuros)...odos atspalvio, plauku spalvos.....tikriausiai esi girdejus apie vasaros, rudens, ziemos ir pavasario tipus...kas tinka pavasariniam tipui- netiks rudeniniam ir t.t. zodziu, ne tik drabuziu spalvos,papuosalai, kirpimas bet ir plauku spalva gali ismusti is kontesto  doh.gif truputi apie tipus esu radus nete....tik vokieciu kalba...jei norit ir skaitot vokiskai galeciau mestelet nuoroda...
ir dar...esu skaicius knyga...pavadinimo nebeastimenu  verysad.gif  kazkokios amerikieciu stiliaus konsultantes parasyta...ji ten usa privaciai dirba- klijienciu spintas perziuri ir eina su jom apsipirkti, padeda susitvarkyti garderoba...ji jau kelias knygas apie tai yra isleidus...buvau labai susizavejus, sakau, reiktu,vos ne kaip biblija kasdien skaityti, kad isikalt i galva  rolleyes.gif  (reiks susirast pavadinima ar jos varda ir isisrasyti i savo "must haves" )
zodziu, info yra, tik uzsienio kalbomis....
tokia mano patirtis  blush2.gif  4u.gif

Atsakyti
nu tai rodykis cate, gali netgi as manau ir sitoj savo temoj g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2008 09 21, 17:41)
cate,
visiskai tave suprantu  rolleyes.gif  pas mane tokios pacios problemos...ir nors as zurnalus vartau, internete knisuosi,  "fashion tv" ziuriu ir figura be dideliu trukumu, vistiek man nelabai kaip sekasi su garderobu. Po mano "pasirodymu" "derinukuose" ir patarimu "stiliaus konsultante" manau, einu gerejimo link. Ir as noreciau TIKROS konsultacijos....nes zinau, daug kas priklauso nuo tipo ( o ne figuros)...odos atspalvio, plauku spalvos.....tikriausiai esi girdejus apie vasaros, rudens, ziemos ir pavasario tipus...kas tinka pavasariniam tipui- netiks rudeniniam ir t.t. zodziu, ne tik drabuziu spalvos,papuosalai, kirpimas bet ir plauku spalva gali ismusti is kontesto  doh.gif truputi apie tipus esu radus nete....tik vokieciu kalba...jei norit ir skaitot vokiskai galeciau mestelet nuoroda...
ir dar...esu skaicius knyga...pavadinimo nebeastimenu  verysad.gif  kazkokios amerikieciu stiliaus konsultantes parasyta...ji ten usa privaciai dirba- klijienciu spintas perziuri ir eina su jom apsipirkti, padeda susitvarkyti garderoba...ji jau kelias knygas apie tai yra isleidus...buvau labai susizavejus, sakau, reiktu,vos ne kaip biblija kasdien skaityti, kad isikalt i galva  rolleyes.gif  (reiks susirast pavadinima ar jos varda ir isisrasyti i savo "must haves" )
zodziu, info yra, tik uzsienio kalbomis....
tokia mano patirtis  blush2.gif  4u.gif


kaip dziugu, kad ne as viena tokia pasimetusi ir bandanti atrasti save 4u.gif
Kaip matau musu SM stiliaus konsultantai padeda g.gif as neabejoju, kad cia musu tarpe yra daug suprantanciu ir ismananciu siuos reikalus merinu, jau anksciau pastebejau ir slapcia zaviuosiu ju sugebejimais wub.gif
O apie sezonus taip esu dauggirdejusi, netgi lankiusi paskaitas "beautiful all season" parengtas pagal amerikieciu programa. Seip labai idomu buvo ir naudinga. Po ju suzinojau kokios spalvos man tinka, kokiu formu reikia vengti koks tilius tinka pagal charakterio bruozus ir dar daug idomiu dalyku. Taip pat keturius metus studijavau kirpimo ir sukuosenos dizaina. Taigi sioje srityje zinau kas man tinka ir patinka, taciau pagal specialybe nedirbu, nes supratau, kad esu ne meno zmogus ir dabar duona valgau is indzinieriaus specialybes lotuliukas.gif

Oi ir dar labai butu idomu suzinoti apie ta amerikieciu stilistes knyga, nors anglu kalba nera ypac stipri, bet kazkiek galiu skaityti jei tai nera labai sudetingo stiliaus ir turinio knyga. Butu labai aciu jei parasytumei ir as isirasyciau ja i "must haves" ax.gif
Papildyta:
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 09 21, 19:58)
nu tai rodykis cate, gali netgi as manau ir sitoj savo temoj g.gif  smile.gif


Sitoj temoj gal negalima, net pasimeciau dabar g.gif ar tai bus i tema jei cia as tik klausiu apie stilistus ir ju kontaktus ax.gif
Atsakyti
cate, visu pirma noreciau pasiulyti keisti savo kuna,uzsirasyk i sportus. zinau tema ne apie tai. bet kai pamatysi,kad tavo figura keiciasi,uzsidegsi dar didesniu noru ir puostis. g.gif na taip manau.
o kad neprisikrautu spinta bereikalingu rubu, pries perkant drabuzi, pasistenk bent mintyse sudelioti kokius 3 derinius,su kokiais tavo turimais rubais, naujasis pirkinys " sueis" . taip isvengsi dideliu islaidu. biggrin.gif
o siaip geriausia mesk cia visa savo spinta ir merginos virtualiai pades suderinti turimus rubelius bigsmile.gif
svarbiausia tik noras, o pas tave jo yra.

sekmes
Atsakyti
Aciu, sygyta, uz patarimus smile.gif tik beda ta, kad tas kunas ne taip sparciau keiciasi kaip noretusi doh.gif ir pas dietologa lankausi ir teniruokli namie minu (neturiu galimybes i sporto kluba eiti), o atrodyti graziai noriu jau dabar ax.gif
Atsakyti