Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek porų batų įsigyjate per metus?

Apklausa: Kiek porų batų įsigyjate per metus? (409 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos, mergaitės 4u.gif

Vakar nusipirkau trečią porą batų per porą mėnesių. Ir, tiesa sakant, susimasčiau g.gif ar čia man jau batų manija, ar dar ne biggrin.gif nes ir dar kelių poros norėčiau biggrin.gif biggrin.gif Įdomu - kiek vidutiniškai nusiperkate batų porų per metus?

Taip pat norėčiau padiskutuoti, kokių firmų ar prekių ženklų batai geriausi, patogiausi, geriausiai nešiojasi ir pan.

Pvz. aš pirkau vasarinius batelius Av Trend iš Dolitos. Atrodo gražiai, patogūs - bet jau odelės plonumas!!! Vos netyčia kulniuku prisiliečiau - jau oda nuvaryta blink.gif o kai šviesūs - labai matosi cry.gif

Vakar pirkau Ginno Rossi - atrodo labai patogūs, bet dar nenešiojau negaliu ką pasakyti.

Prieš mėnesį pirkau lenkiškas basutes - Rylko biggrin.gif oda kieta, iki šiol trina g.gif

Gal išgirdusios atsiliepimus apie įvairius prekių ženklus pirkdamos žinosim ko tikėtis 4u.gif
Atsakyti
As labiausiai wub.gif Ginno Rossi batelius. Jie man ir gerai nesiojasi, ir grazus, ir mano vyras tos firmos batukus dievina. dar nei karto nenusivylem.
Siaip tai apie 3 poras per metus daniausiai isigyju
Atsakyti
QUOTE(lucky @ 2005 06 14, 09:18)
As labiausiai wub.gif Ginno Rossi batelius. Jie man ir gerai nesiojasi, ir grazus, ir mano vyras tos firmos batukus dievina. dar nei karto nenusivylem.
Siaip tai apie 3 poras per metus daniausiai isigyju


drinks_cheers.gif: Gino Ros ir mano mėgstamiausi.dar patinka Fun & go (berods taip vadinas)...
Niekada batų nerandu Reno batų parduotuvėj.... nu man ten nesusipratimas kažkoks. Kartais perku žygio patuose arba step Tope. O Danija nusivažiavo... Stipriai nusivažiavo....
Atsakyti
is danijos maniskis perka batus.reno nusipirkau batukus,kulnas per kelis menesius nusitrine.o va pernai nusipirkau is bazes odines basutes,tai dar ir siemet atrodo kaip naujos.per metus mazdaug nusiperku keturias poras batu,kiekvienam sezonui.
Atsakyti
QUOTE(zaneta j @ 2005 06 14, 09:34)
is danijos maniskis perka batus.reno nusipirkau batukus,kulnas per kelis menesius nusitrine.o va pernai nusipirkau is bazes odines basutes,tai dar ir siemet atrodo kaip naujos.per metus mazdaug nusiperku keturias poras batu,kiekvienam sezonui.


Kur bazėj batus perkis?
Atsakyti
Aš tai nežiūriu koks batų prekinis ženklas. Vienintelis kriterijus renkantis - man turi būti gražu ir "šiek tiek" patogu (na ir aišku atitkti batų dydis biggrin.gif ).
Neperku ir spec. kažkurioje parduotuvėje,vaikštau po batų parduotuves, dairausi, patinka, matuojuosi, perku. Per metus tikrai daugiau nei 2-3 batų porų neperku..o jei nereikia, tai galiu ir išvis per metus nė poros nenupirkt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 06 14, 09:52)
Aš tai nežiūriu koks batų prekinis ženklas. Vienintelis kriterijus renkantis -  man turi būti gražu ir "šiek tiek" patogu (na ir aišku atitkti batų dydis biggrin.gif ).
Neperku ir spec. kažkurioje parduotuvėje,vaikštau po batų parduotuves, dairausi, patinka, matuojuosi, perku. Per metus tikrai daugiau nei 2-3 batų porų neperku..o jei nereikia, tai galiu ir išvis per metus nė poros nenupirkt blush2.gif


Aš taij sunešioju... Ypač batukus pavasarinius... tokius ale laivelius, kasdienai į darbą.... taij tokių min. 1,5 poros per metus.... aišku, vieni žieminiai ir basutės.
+ šlepetės namie.
Atsakyti
siaip labai nemegstu pirkti batu - kosmaras doh.gif kol atrandu, kad ir grazus butu, ir patogus ir kaina proto ribose. kai prisimenu kiek zieminiu batu ieskojau - siaubakas (reikejo, kad butu su kaliu, silti, neslidus padas, su pakilimu, iki puses blauzdu ir grazus tongue.gif ). radau zygio batuose thumbup.gif ir kita ziema dar nesiosiu.
siaip perku Zygio batuose, Danijoj kitose batu parduotuvese - neisskiriu nei vienos kaip labai geros, ar blogos - svarbu ,kad rasciau tai ko ieskau 4u.gif
Atsakyti
Man tai greiciau atsibosta, negu sunesioju blush2.gif Nors vieni verstos odos melyni labai jau aptrinti, bet kad patogus thumbup.gif tai daznokai nesioju - vos ne kasdien prie dzinsu.

Vakar nusipirkau viena pora juodu bateliu, bet tik del to, kad vakar einant su mano bateliais labai blogai jauciausi - karta tarp plyteliu kulniukas istrigo, tai teko su ranka atsitupus istraukti doh.gif ir aisku susigadino kulniukas (del to maziausiai pergyvenu), bet dar ir juostele, kuri eina aplink kulna, tai visa laika vis jausdavau, kad tipo pjauna....man koja taip nemaloniai, tai dabar nusipirkau be kulno ispiriamus, priekis gan elegantiskas wub.gif labai labai tikiuosi, kad nei trins, nei bus nepatogus, tik tiek, kad kai isispiria, tai visada yra rizika, kad nuo kojos gali nulekti biggrin.gif

Ir dar ne per seniausiai isigyjau baltus vasarinius velgi issipiriamus batelius/sliopkes. Cia atseit turejo buti prie sukneliu ir sijonu vasarai, bet be kojines niekaip schmoll.gif tai velgi reiks dar vienos poros, kuri tiktu ant nuogos kojos.
Atsakyti
Nesu batų manjake, bet gražus batai oiiiiii kaip patinka, galiu paskutinius pinigus atiduoti biggrin.gif Pvz. šiais metais jau nusipirkau 4 poras ax.gif Ir dabar nusižiūrėjau dar vienus rolleyes.gif O del firmos tai net nežinau, nėra kažkokios vienos, jeigu patinka ir tinka, tai ir nežiūriu kokios firmos, aišku žiūriu, kad kaina būtų prieinama. Paskutinis pirkinys buvo parduotuvei VIVA batai thumbup.gif
Atsakyti
Nieko sau biggrin.gif Sokoladka ne maniake save vadini, o jau 4 poras isigyjai !!!!!! As manyciau, kad cia tai jau daug g.gif
Atsakyti
Aš jei pamatau kokius gražius batelius,ypač jei pamatavus dar patogūs thumbup.gif tai ir perku, bet gaunasi taip,kad po to jie guli spintoje ,o vaikštau su kokiais senais mylimiausiais ... blush2.gif kartais net sunku skirtis su savo "senukais" , po to dar kurį laiką juos laikau dėžuteje su viltimi,kad gal tokius pačius kada nusipirksiu blush2.gif o tada jau išmesiu ax.gif
Atsakyti