Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sirupai nuo kosulio
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2, 3
Neila+69
sveiki! gal kas vartojo 4men vaikui, kad palengvintu atsikosijima koki sirupiuka,siek tiek kosti, ka patartumet jus?

gydytoja musu grys is atostogu (ne LT ji dabar ) tik kitos savaites pabaigoje... verysad.gif
jupa
mes geriam prospan sirupa, jis augalinis, be cukraus, todel tinka kūdikiams. Bet mes gal per vėlai pradėjom jį gerti, vis laukėm , kad kosulys ir taip praeis. Deja, nepraėjo, o dabar jau ir antibiotikų prireikė sad.gif
Neila+69
na mum irg ta pati prospan gydytoja patare gert, bet jetau kai negerai kai maziukai tokie turi gert antibiotikus schmoll.gif
shimmer
Prospan, dar Hedelix-tik manau vis tik geriausia pasitarti su gydytoju, vis tik vaikiukas dar mazas 4u.gif
eivi
sveikos mamytes,pasiskaiciau jusu patarimu ir nusipirkau prospan,nes mano pupyte siandien pradejo koseti ir drauge slogyte mus kankina,anksciau naudojau Hedelix bet tokio poveikio nebuvo kaip prospan.jis mums tikrai geresnis nosyte atsileido upeliukais bega vaikutis issiciaudo.tiesiog saunu nereikia mazutes kankinti traukiant snargliukus.tik paziuresim kaip bus su kosuliuku g.gif tikiuosim nugalesim ta nemalonu persalima thumbup.gif
*Jalta*
Aš taip pat neatsidžiaugiu atradusi sirupą PROSPAN. thumbup.gif Deja, jį rekomendavo mamos, auginančios panašaus amžiaus vaikučius, bet ne gydytoja. ax.gif Gydytojos rekomenduoti Pectoral, Stodal ir kt. - nepadėdavo... doh.gif g.gif
ramsaite
Na o mums kaip tik gydytoja rekomendavo, tiksliau israse, tik gaila mums 5.5 men. o jau antra kart geriam nuo kosuliuko. Sesyte parnesa vis mums bacilu:( kazkaip sesyte kai auginau iki 1.5 visai nesirgo, ir mano pienelio 4 men tik gavo. o cia as pati dar maitinu ir tikrai netruksta. bet va sesyte pas mus vis is darzelio sloga parsinesa po savaites ir maziukas su sloga
^Braškytė^
o mano vaikiukas irgi kosina ,laslaip slapiai
daviau HEDELIX bet man rodos nelabai veiksmingas sad.gif
gal ka patartumete koki gera vaista vaikui kuriam 3 metukai
Neila+69
na mes gerem prospan sirupiuka padedavo lb greit,aisku nereikia leist isisenet kosuliui
vilijadab
O as jau seniai isbandziusi STODAL sirupa (patinka, kad homeopatinis ax.gif ), nors gal ilgiau gydomes, bet kazkaip isitikinus, kad sveikiau zoliniai preparatai. Na, kompleksiskai naudoju koju kaitinima druskoje, tepu Resorban tepaliuku, kai reikia ir inhaliacijas juo darau, ir pagyjame thumbup.gif Kai buvo labai stiprus kosuliai, tai griebiausi liaudies medicinos- saukstas svogunu sulciu, saukstas medaus, saukstas citrinos sulciu ir girdau 3xdienoj po sauksta. Padejo thumbup.gif
lenusia
Sveikos mamytes!
As savo vaikus nuo kosulio gydau kompressais su medum. Paimu marles, sudedu keliais sluoksniais, uztepu medaus, ant virsaus dar keli sluoksniai marles, dedu vaikui prie krutines, ant virsaus celofana, ir apvyniuoju siltu saliku. Geriausia daryti nakciai. Ir maziuka tai gydau ir vyresnele thumbup.gif
Medus labai sildo, ir mums labai padeda, pabandykit ir jus.
Dar vyresnelei duodu juodojo ridiko sulciu su medum, aisku skonis ir kvapas nekoks doh.gif , bet jau nuo kosulio tai labai padeda.
Gal kam pagelbes mano patarimai ax.gif
Bukit sveiki! 4u.gif
biteMaja99
Aš irgi už STODALį thumbup.gif , visa šeima jo griebiasi, jei bėdos prispiria:)
Thora
Is kur gauti to juodojo ridiko sulciu?
praniuke
QUOTE(Thora @ 2009 03 02, 15:53)
Is kur gauti to juodojo ridiko sulciu?
*

nusiperku parduotuveje juodaji ridika, nupjaunu virsunele, isskaptuoju siek tiek vidaus (gaunasi kaip puodeliukas), i ten pridedu medaus - po kurio laiko puodeliuko viduje virs medaus atsiranda sulciu. Jomis ir girdau - po sauksteli kelis kartus dienoje. Mums 3 metai. Padeda atsikoseti, nes turbut skystina. Man kvapas nelabai patinka, bet mazoji i ji panasu nereaguoja, nes issiziojusi laukia kada gaus savo porcija tongue.gif

tik Jus turbut turetumete atsargiai su tomis sultimis - nes medus gali alergizuoti g.gif
jurate4
medaus vaikiukam maziems duot negalima. iki 3-4metu!

o manajam keistai cia viskas gaunasi, persala, slogos niekad neturejes, ir prasideda kosejimas, nosis klerkia, bet is jos niekas nebega. del kosejimo daviau brontex sirupo, nu ir nezinau nuo ko pradejo viduriuoti, o siandien ir vemti, ir temp biski pakilo. kol nenaudojom to nebuvo. ir taip jau antras kartas. tai nzn ar cia nuo vaistu salutinis poveikis ar koks virusas ir taip sutapo.
lindalinda
Mano mergaitei gydytoja kosuliui gydyti rekomendavo PROSPAN sirupa. Kai nereikejo, tai esu apie ji girdejus, o dabar se tau, pradedu painiotis doh.gif Kiek zinau, jis natūralus, ne cheminis kox... Būkit geros, parasyki savo nuomone smile.gif
Treja
QUOTE(lindalinda @ 2009 10 23, 16:44)
Mano mergaitei gydytoja kosuliui gydyti rekomendavo PROSPAN sirupa. Kai nereikejo, tai esu apie ji girdejus, o dabar se tau, pradedu painiotis  doh.gif  Kiek zinau, jis natūralus, ne cheminis kox... Būkit geros, parasyki savo nuomone  smile.gif
*

Augalinis 4u.gif
Erinata
kai pirma karta gerem nuo kosulio padejo, paskui nelabai schmoll.gif
lindalinda
QUOTE(Erinata @ 2009 10 27, 02:47)
kai pirma karta gerem nuo kosulio padejo, paskui nelabai schmoll.gif
*

Nu, mes pradejom smile.gif Ziuresim kaip bus, kol kas ramiai miegam ir lyg geryn vis...
<"PuMa">
visada gydom siuo vaistuku kosuli ir mums padeda thumbup.gif ,aisku dar ir krutinyte ir padukus tepam RESORBAN tepaliuku,o kai tik buna pati pradzia kosulio ir jis labai sausas tai jodu padukus istepu ir plius dar garinames su ciobreliu arbatzolem,sako labai gerai ir pusu pumpuru arbatzolem pasigarinti
lovely
QUOTE(<"PuMa"> @ 2009 10 28, 18:18)
visada gydom siuo vaistuku kosuli ir mums padeda  thumbup.gif ,aisku dar ir krutinyte ir padukus tepam RESORBAN tepaliuku,
*

As savo vaikinus taip pat gydau,kai reikia smile.gif
lindalinda
QUOTE(<"PuMa"> @ 2009 10 28, 19:18)
visada gydom siuo vaistuku kosuli ir mums padeda  thumbup.gif ,aisku dar ir krutinyte ir padukus tepam RESORBAN tepaliuku,o kai tik buna pati pradzia kosulio ir jis labai sausas tai jodu padukus istepu ir plius dar garinames su ciobreliu arbatzolem,sako labai gerai ir pusu pumpuru arbatzolem pasigarinti
*

O Jus paduku grynu jodu tepate ar skiedziate su vandeniu? O istepus i kojinytes kojas dedate ar kaip? Ciobreliais ir mes garinames ir tikrai lengviau koseti pradejom 4u.gif O Prospan sirupeli taip pamegom, skanus tox, kazkokiu slyvu skonis smile.gif Mmmmm biggrin.gif O lasiukus Prospan bandet? kazkas munejo, kad jie taip pat tinka inhaliacijoms..

Aciu, mergaites, uz patarimus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(lovely @ 2009 10 28, 23:12)
As savo vaikinus taip pat gydau,kai reikia smile.gif
*

Tiesa, suzinojau viena bloga dalyka, drauge savo vaikuciui pirko Pertusina (1metukai) ir jam ji gydytoja skyre, o pasirodo Pertusinas tinka ne jaunesniems nei 4 metai vaikams verysad.gif Bukit atsargios ir atidziai rinkites si produkta. Senas, bet nepatikimas ax.gif
<"PuMa">
QUOTE(lindalinda @ 2009 10 29, 10:23)
O Jus paduku grynu jodu tepate ar skiedziate su vandeniu? O istepus i kojinytes kojas dedate ar kaip? Ciobreliais ir mes garinames ir tikrai lengviau koseti pradejom  4u.gif O Prospan sirupeli taip pamegom, skanus tox, kazkokiu slyvu skonis  smile.gif  Mmmmm  biggrin.gif O lasiukus Prospan bandet? kazkas munejo, kad jie taip pat tinka inhaliacijoms..

Aciu, mergaites, uz patarimus  thumbup.gif
Papildyta:
Tiesa, suzinojau viena bloga dalyka, drauge savo vaikuciui pirko Pertusina (1metukai) ir jam ji gydytoja skyre, o pasirodo Pertusinas tinka ne jaunesniems nei 4 metai vaikams  verysad.gif  Bukit atsargios ir atidziai rinkites si produkta. Senas, bet nepatikimas  ax.gif
*

as tepu grynu jodu ir paskui apmaunu kojinytes
dzeine01
Kai dukra kosti,visada duodu,,prospan,, sirupo,jis palengvina atsikosėjimą. 4u.gif
Linikė
QUOTE(jurate4 @ 2009 05 14, 10:28)
medaus vaikiukam maziems duot negalima. iki 3-4metu! 
*

gal ir negalima, bet as daviau ir pirmam ir antram duodu. ax.gif aisku po truputuka i arbatėle dedu.

Mes nuo kosulio geriam čiobreliu arbata ir turim Stodal nusipirke.
Ende
Mano gydytoja 4 mėn. pupai Hedelix skyrė, geriam beveik savaitė, gal kažkiek ir padėjo...
jurgytia
QUOTE(lindalinda @ 2009 10 29, 11:23)
O Jus paduku grynu jodu tepate ar skiedziate su vandeniu? O istepus i kojinytes kojas dedate ar kaip? Ciobreliais ir mes garinames ir tikrai lengviau koseti pradejom  4u.gif O Prospan sirupeli taip pamegom, skanus tox, kazkokiu slyvu skonis  smile.gif  Mmmmm  biggrin.gif O lasiukus Prospan bandet? kazkas munejo, kad jie taip pat tinka inhaliacijoms..

Aciu, mergaites, uz patarimus  thumbup.gif
Papildyta:
Tiesa, suzinojau viena bloga dalyka, drauge savo vaikuciui pirko Pertusina (1metukai) ir jam ji gydytoja skyre, o pasirodo Pertusinas tinka ne jaunesniems nei 4 metai vaikams  verysad.gif  Bukit atsargios ir atidziai rinkites si produkta. Senas, bet nepatikimas  ax.gif
*

Bet tai pertusino nerekomenduojama greičiausiai dėl to, kad jame etanolio yra. O prospano lašiukuose jo taip pat yra, bet galima duoti ir mažesniems. Kažkaip tas pertusinas man nebaisus atrodo g.gif
brown-eyed
Vaistinėje paprasiau Pertusino 2 metuku vaikui. Davė Pertusin N Valentis. Parsinešusi pasiskaiciau, kad jaunesniems nei 6m. vaikams negalima. Gal yra specialiai maziems koks kitas pertusinas? Sita tikriausiai reiks grazinti.
lindalinda
QUOTE(skay @ 2009 11 13, 11:48)
Vaistinėje paprasiau Pertusino 2  metuku vaikui. Davė Pertusin N Valentis. Parsinešusi pasiskaiciau, kad jaunesniems nei 6m. vaikams negalima. Gal yra specialiai maziems koks kitas pertusinas? Sita tikriausiai reiks grazinti.
*

Tikrai ne, tokiam maziukui tikrai negalima. schmoll.gif Mums gydytoja taip pat buvo skirusi neatsizvelgus i vaiko amziu. Kitas pertusinas yra, bet ir jis ne jaunesniems nei 4 metu amziaus vaikams. Mes geriame PROSPAN ir labai dziaugiames. Ji galima duoti ir kudikiams. Jis augalinis, saugus ir laaabai padejo. thumbup.gif

Nesirkit! 4u.gif
brown-eyed
Aciū smile.gif , tada negersime. Prospana gereme, bet labai naktim ziauriai kosedavo, tai forume pasiskaiciau, kad atseit prospanas skatina labai kosuli, bet gal tik sutapimas cia. Brontex'a tik vakare duoti pradejau, ir nesukosejo ne karto per nakti. Dabar dar sukosti vis truputi, tai liepe pertusino duot karta i diena. Tai va, kad jis netinka...
sena pažįstama
QUOTE(skay @ 2009 11 13, 12:39)
Aciū smile.gif , tada negersime. Prospana gereme, bet labai naktim ziauriai kosedavo, tai forume pasiskaiciau, kad atseit prospanas skatina labai kosuli, bet gal tik sutapimas cia. Brontex'a tik vakare duoti pradejau, ir nesukosejo ne karto per nakti. Dabar dar sukosti vis truputi, tai liepe pertusino duot karta i diena. Tai va, kad jis netinka...
*

Pertusinas N valentis dabar vienintelis yra, nes buves pertusinas pakeite pavadinima ir tiek. Tai vaistazolinis preparatas, kaip ir Prospan. Tik skirtumas vienas: Prospanas papildymas koncervantais, o Pertusinas-spiritu 30 proc. Tai ir ivertinkit rizika-ar duoti vaikui sauksteli skyscio su keliais lasais alkoholio, ar geriau skystis su konservantais mirksiukas.gif Gydytoja bei vaistininke, kaip matot, visai to Pertusino maziems vaikams nebijo duoti, kaip kad nebijojau ir as duoti homeopatiniu lasu lygiai su tuo paciu spiritu puses metu vaikui mirksiukas.gif
lindalinda
QUOTE(skay @ 2009 11 13, 12:39)
*

Bet gi vaikuciui negalim slopinti kosulio. Jis turi atsikoseti, todel ir yra dauguma preparatu, kurie skatina atsikosejima. Kiek gydytoja sake, skrepliukai valo plaucius ir atpalaiduoja spazmus, ar kazkaip panasiai smile.gif del Brontex, tai as priesiska maziukus visokia chemija gydyti schmoll.gif Vienoje forumo temoje dar paskaiciau apie kojyciu mirkyma i vandeni su garstyciomis pries miega, tai sekanti kar ir tai ikomponuosim 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 11 13, 13:05)
Pertusinas N valentis dabar vienintelis yra, nes buves pertusinas pakeite pavadinima ir tiek. Tai vaistazolinis preparatas, kaip ir Prospan. Tik skirtumas vienas: Prospanas papildymas koncervantais, o Pertusinas-spiritu 30 proc. Tai ir ivertinkit rizika-ar duoti vaikui sauksteli skyscio su keliais lasais alkoholio, ar geriau skystis su konservantais mirksiukas.gif Gydytoja bei vaistininke, kaip matot, visai to Pertusino maziems vaikams nebijo duoti, kaip kad nebijojau ir as duoti homeopatiniu lasu lygiai su tuo paciu spiritu puses metu vaikui mirksiukas.gif
*

http://www.vaistai.lt/index.php?option=com...word=pertusinas

http://www.vaistai.lt/index.php?option=com...rchword=prospan

Ir Pertusinas ir Prospanas turi lyyygiai tiek pat alkoholio biggrin.gif As bent jau aprasyme apie Prospan nei vieno konservanto neradau 4u.gif
sena pažįstama
QUOTE(lindalinda @ 2009 11 13, 13:43)
Ir Pertusinas ir Prospanas turi lyyygiai tiek pat alkoholio  biggrin.gif As bent jau aprasyme apie Prospan nei vieno konservanto neradau  4u.gif
*

Pagal aprasyma, vadinasi, Pertusinas net geresnis, nes maziau chemijos ir daugiau naturaliu medziagu drinks_cheers.gif O Prospane, skaitykit toliau, taip ir parasyta:papildomos medziagos kalio sorbatas(konservantas), citrinos rugstis ir t.t., neleidzia man nukopinti ir ikelti, bet cia is jusu duotos anotacijos 4u.gif
lindalinda
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 11 13, 13:49)
Pagal aprasyma, vadinasi, Pertusinas net geresnis, nes maziau chemijos ir daugiau naturaliu medziagu drinks_cheers.gif O Prospane, skaitykit toliau, taip ir parasyta:papildomos medziagos kalio sorbatas(konservantas), citrinos rugstis ir t.t., neleidzia man nukopinti ir ikelti, bet cia is jusu duotos anotacijos 4u.gif
*

Na, kiekvienas renkasi tai kas tinka smile.gif O kalio sorbato siaip gausu paprastuosiuose sermuksniuose blush2.gif Siaip jei pradeti smulkintis i visokius sveikatai nereiksmingus elementus, tai bet koks vaistas manau nera sukurtas kaip zoliu uzpilas. Kitu atveju jis nebutu vaistas. Tada ir galiojimas butu kaip sulciu ar pieno biggrin.gif

Bet kokiu atveju, mergaites, laikomes ir neisileidziam kiaules gripo pro duris 4u.gif
ramiakas
QUOTE(lindalinda @ 2009 11 13, 14:28)
Na, kiekvienas renkasi tai kas tinka smile.gif O kalio sorbato siaip gausu paprastuosiuose sermuksniuose  blush2.gif  Siaip jei pradeti smulkintis i visokius sveikatai nereiksmingus elementus, tai bet koks vaistas manau nera sukurtas kaip zoliu uzpilas. Kitu atveju jis nebutu vaistas. Tada ir galiojimas butu kaip sulciu ar pieno  biggrin.gif

Bet kokiu atveju, mergaites, laikomes ir neisileidziam kiaules gripo pro duris  4u.gif
*

Laikrastyje 15 minuciu radau viena komentara: kad vaikams gripo epidemios metu reikia duoti po sauksta Pertusino profilaktiskai unsure.gif .Kazin tai tikrai gali padeti g.gif ?
sena pažįstama
QUOTE(ramiakas @ 2009 11 20, 10:53)
Laikrastyje 15 minuciu radau viena komentara: kad vaikams gripo epidemios metu reikia duoti po sauksta Pertusino profilaktiskai  unsure.gif .Kazin tai tikrai gali padeti  g.gif ?
*

Manau, kad nuo masines psichozes dabar jau viskas padeda drinks_cheers.gif Man labai gerai padeda simtas gramu vakare blush2.gif
Pertusinas-tai ciobreliu arbatos trinktura. Ciobreliai paprastai geriami nuo kosulio. Nesakau, kad tai blogi vaistai, jokiu budu, bet musu nuo gripo neapsaugojo nei ciobreliai, nei cesnakas, nei imbieras, nei citrina, nei medus doh.gif
tilia2
buvom pas gydytoją ir išrašė naujo sirupo nuo kosulio Pectosan, net nežinau jau tiek visko išbandėm -įsisenėjęs kosulys. verysad.gif Gal kas bandėt, ar padeda?
Atsiliepkit. mirksiukas.gif
mamyte_7
Labai girdetas pavadinimas... g.gif Mano mazyliui gydytojas buvo israses, sake ten gebenes ekstraktas, bet Eurovaistinej nieko apie tai negirdejo!!!! verysad.gif
Taip ir nenusipirkau, nors gydytojas labai patare, sake labai jau naturalus produktas.... unsure.gif
Gal kas jau bande ir zino kur galima nusipirkti???? rolleyes.gif
kris_ma
QUOTE(tilia2 @ 2010 01 20, 23:42)
buvom pas gydytoją ir išrašė naujo sirupo nuo kosulio Pectosan, net nežinau jau tiek visko išbandėm -įsisenėjęs kosulys. verysad.gif Gal kas bandėt, ar padeda?
Atsiliepkit. mirksiukas.gif
*

smile.gif jau isbandziau su savo mazyle.... thumbup.gif likau tikrai patenkinta! Man parekomendavo vaistininke, kai gydytojas eilini karta paskyre Hedelix'a unsure.gif Manoji jo kratosi del anyziu, todel sirdis skaudedavo girdant! verysad.gif Taciau Pectosan visai kitas dalykas. Jis svarainiu skonio ir jei nepaslepsi, tai vaikas su mielu noru isgers visa biggrin.gif
Rezultatas buvo akivaizdus, padejo atsikoseti ir tas dusinantis kosulis dingo... Galeciau tik gal del kainos pasigincyt... broliai latviai galetu gaminti ir pigesnius!!! bet... kai dabar zinau, kad padeda visai negaila pora lituku daugiau sumoket tongue.gif
ciku_caku
prospan naudojam 4u.gif
ciku_caku
vaikas geria ir as apsirgusi buvau - padejo 4u.gif
shantal
Labai patarciau sergant bronchitu ir plauciu uzdegimu.
Mes juo issigydome be antibiotiku. Aisku vartojam dar ir homeopat. vaistukus, inhaliacijos, arbatytes ir t.t.
Jame gebenes koncentracija daug didesne, nei pvz Hedera Helix.
Mums si sirupa patare homeopate Galvidyte, kai sirgom plauciu uzdegimu. mirksiukas.gif
mamyte_7
O tai kurioje cia vaistineje buvo???? g.gif
Mes kazkaip esam priprate prie EuroV, nes ten visada visko buna - del to ir nustebau, kad negavom, nors gydytojas jau turejo paruosta receptuka unsure.gif
drauge LG
O man tai anyta buvo parnešus to Pectosano kai naktim negalėdavau per kosulį užmigt cray.gif ... kartu kankinosi ir vyras ,ir vaikas. Gėriau ir karšą pieną su medum, nuo kurio tik į WC spirdavo, ir visokius Halls'us čiulpiau, kad tik gerklę apramintų ir nieko. O vat to sirupuko pagėrus porą vakarų prieš miegą,pradėjau ramiau miegot. Tai ir nežinau ar čia karšto pieno su medum pavėluotas rezultatas ar vaistuko. Va mažylė mano pradeda lygtais kosėt,tai reiks gal duot šaukštelį jei nesispyrios,pabandyt. Maniškė labai jau išranki vaistų atžvilgiu, tai gali būt sunku smile.gif
lindalinda
QUOTE(mamyte_7 @ 2010 01 21, 16:05)
Labai girdetas pavadinimas...  g.gif Mano mazyliui gydytojas buvo israses, sake ten gebenes ekstraktas, bet Eurovaistinej nieko apie tai negirdejo!!!!  verysad.gif
Taip ir nenusipirkau, nors gydytojas labai patare, sake labai jau naturalus produktas....  unsure.gif
Gal kas jau bande ir zino kur galima nusipirkti????  rolleyes.gif
*

Gal Prospan turite omeny? Kiek zinau, yra tik du sirupai su gebene ir vienas is ju Prospan, o kitas hedelks smile.gif Gal ne to ieskote? Ar gydytojas pavadinimus sumais? g.gif Pagal aprasyma galiu garantuot, kad prospana jums skyre smile.gif Mes visada ji perkam, todel tokia garantuota esu cool.gif
mamyte_7
QUOTE(lindalinda @ 2010 01 29, 15:46)
Gal Prospan turite omeny? Kiek zinau, yra tik du sirupai su gebene ir vienas is ju Prospan, o kitas hedelks smile.gif Gal ne to ieskote? Ar gydytojas pavadinimus sumais? g.gif Pagal aprasyma galiu garantuot, kad prospana jums skyre  smile.gif Mes visada ji perkam, todel tokia garantuota esu  cool.gif
*

lotuliukas.gif Tikrai ne Prospanas... lotuliukas.gif Is tikruju, tai jau susiradau, nes labai idomu buvo pasidare! smile.gif As irgi galvojau, kad tik 2 sirupukai yra su gebene, taciau Camelijos vaistinej atradau ta Pectosana. Sake cia naujas preparatas g.gif Dar nebandem, nes jau pasveikom, tad nelabi ir galeciau pakomentuot del veiksmingumo... zinau tik viena, labai jau jis skanus (saldus) biggrin.gif
Pingvinukas
http://www.vaistai.lt/index.php?option=com...hword=silvanols Apie Pectosan 4u.gif
mamyte_7
QUOTE(Pingvinukas @ 2010 02 03, 14:15)

Kazkaip nebuvo kilus mintis pasitikrint vaistai.lt smile.gif Aciu ir uz tai, kai cia pasitikrini, po to klausimu tikrai nekyla biggrin.gif
Tik man tos kainos visada kele klausima. Is kur vaistai.lt traukia tas kainas??? g.gif nes pasiziurejus i 100metu.lt puslapy kaina nurodyta 16.43 lt. O va, As Camelijoj su kortele mokejau apie 18 lituku... Tai kur ta tiesa???? unsure.gif
ausruzel
Na mano vaikams jis padeda tik pacioje pradzioje, jei iseina uzkirsti kelia, jis tinka ir labai tirstai slogai gydyti, skystina gleives
brown-eyed
Nupirkom dukrai (2,7 m) nuo kosulio STODAL sirupa. Kas gal naudojote ir kaip pavyko gydytis?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.