Įkraunama...
Įkraunama...

Sirupai nuo kosulio

sveiki! gal kas vartojo 4men vaikui, kad palengvintu atsikosijima koki sirupiuka,siek tiek kosti, ka patartumet jus?

gydytoja musu grys is atostogu (ne LT ji dabar ) tik kitos savaites pabaigoje... verysad.gif
Atsakyti
mes geriam prospan sirupa, jis augalinis, be cukraus, todel tinka kūdikiams. Bet mes gal per vėlai pradėjom jį gerti, vis laukėm , kad kosulys ir taip praeis. Deja, nepraėjo, o dabar jau ir antibiotikų prireikė sad.gif
Atsakyti
na mum irg ta pati prospan gydytoja patare gert, bet jetau kai negerai kai maziukai tokie turi gert antibiotikus schmoll.gif
Atsakyti
Prospan, dar Hedelix-tik manau vis tik geriausia pasitarti su gydytoju, vis tik vaikiukas dar mazas 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,pasiskaiciau jusu patarimu ir nusipirkau prospan,nes mano pupyte siandien pradejo koseti ir drauge slogyte mus kankina,anksciau naudojau Hedelix bet tokio poveikio nebuvo kaip prospan.jis mums tikrai geresnis nosyte atsileido upeliukais bega vaikutis issiciaudo.tiesiog saunu nereikia mazutes kankinti traukiant snargliukus.tik paziuresim kaip bus su kosuliuku g.gif tikiuosim nugalesim ta nemalonu persalima thumbup.gif
Atsakyti
Aš taip pat neatsidžiaugiu atradusi sirupą PROSPAN. thumbup.gif Deja, jį rekomendavo mamos, auginančios panašaus amžiaus vaikučius, bet ne gydytoja. ax.gif Gydytojos rekomenduoti Pectoral, Stodal ir kt. - nepadėdavo... doh.gif g.gif
Atsakyti
Na o mums kaip tik gydytoja rekomendavo, tiksliau israse, tik gaila mums 5.5 men. o jau antra kart geriam nuo kosuliuko. Sesyte parnesa vis mums bacilu:( kazkaip sesyte kai auginau iki 1.5 visai nesirgo, ir mano pienelio 4 men tik gavo. o cia as pati dar maitinu ir tikrai netruksta. bet va sesyte pas mus vis is darzelio sloga parsinesa po savaites ir maziukas su sloga
Atsakyti
o mano vaikiukas irgi kosina ,laslaip slapiai
daviau HEDELIX bet man rodos nelabai veiksmingas sad.gif
gal ka patartumete koki gera vaista vaikui kuriam 3 metukai
Atsakyti
na mes gerem prospan sirupiuka padedavo lb greit,aisku nereikia leist isisenet kosuliui
Atsakyti
O as jau seniai isbandziusi STODAL sirupa (patinka, kad homeopatinis ax.gif ), nors gal ilgiau gydomes, bet kazkaip isitikinus, kad sveikiau zoliniai preparatai. Na, kompleksiskai naudoju koju kaitinima druskoje, tepu Resorban tepaliuku, kai reikia ir inhaliacijas juo darau, ir pagyjame thumbup.gif Kai buvo labai stiprus kosuliai, tai griebiausi liaudies medicinos- saukstas svogunu sulciu, saukstas medaus, saukstas citrinos sulciu ir girdau 3xdienoj po sauksta. Padejo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!
As savo vaikus nuo kosulio gydau kompressais su medum. Paimu marles, sudedu keliais sluoksniais, uztepu medaus, ant virsaus dar keli sluoksniai marles, dedu vaikui prie krutines, ant virsaus celofana, ir apvyniuoju siltu saliku. Geriausia daryti nakciai. Ir maziuka tai gydau ir vyresnele thumbup.gif
Medus labai sildo, ir mums labai padeda, pabandykit ir jus.
Dar vyresnelei duodu juodojo ridiko sulciu su medum, aisku skonis ir kvapas nekoks doh.gif , bet jau nuo kosulio tai labai padeda.
Gal kam pagelbes mano patarimai ax.gif
Bukit sveiki! 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi už STODALį thumbup.gif , visa šeima jo griebiasi, jei bėdos prispiria:)
Atsakyti