Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana universiteto baigimo proga

ka padovanoti vaikinui,baigianciam universiteta?
Atsakyti
QUOTE(seima @ 2005 06 08, 00:15)
ka padovanoti vaikinui,baigianciam universiteta?

O čia kas per ypatinga šventė tokia, kad dovanų reikia? Įvykdot žygį į kavinaitę pavalgyti, pasakote "sveikinu" ir tuo viskas baigiasi.
Atsakyti
Mano vyras irgi šiemet baigia bakalaurą. Į kavinę tikrai neisim schmoll.gif bet norėtųsi kažką simboliško, originalaus, nebrangaus įteikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2005 06 08, 07:53)
Mano vyras irgi šiemet baigia bakalaurą. Į kavinę tikrai neisim  schmoll.gif  bet norėtųsi kažką simboliško, originalaus, nebrangaus įteikti  g.gif

Jei į kavinę neplanuojate eiti, kodėl gi nepasidarius šventės namuose? Pasigaminkite skanius šventinius pietus. Gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2005 06 08, 11:39)
Jei į kavinę neplanuojate eiti, kodėl gi nepasidarius šventės namuose? Pasigaminkite skanius šventinius pietus. Gražu smile.gif

Gera idėja thumbup.gif Bus dviguba nauda: pietūs+proga. Gi galima kažką nekasdieniško pasigaminti.
Atsakyti
O ką padovanoti merginai baigimo proga? Nelietuvė ji, man reikia ką nors nusiųsti ta proga. Nieko nesugalvoju.
Lietuvoj tai draugams baigimo proga įvairius dalykus dovanodavau. Nuo žmogaus priklauso. Toks einamiausias dalykas, jei žmogus jaunas ir nedirbantis, tai vizitinių kortelių dėklas su išgraviruotais inicialais arba koks geras rašiklis, irgi pagraviruotas. Vienam draugui šuolį parašiutu dovanojau.
O va dabar ir nebesugalvoju. Padėkit, ką? 4u.gif
Atsakyti
Mes simboliškai esam dovanoję rėmėlį diplomui įsirėminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2005 06 21, 09:12)
Mes simboliškai esam dovanoję rėmėlį diplomui įsirėminti smile.gif


Tai, kad bakalauras stos į magistrantūrą ir diplą atims iš karto po įteikimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2005 06 21, 09:20)
Tai, kad bakalauras stos į magistrantūrą ir diplą atims iš karto po įteikimų  biggrin.gif


Keista... Visi mano draugai, kurie mokėsi magistre, kažkodėl turėjo bakalaurą namie unsure.gif

Na, gal skirtinguose univieruose skirtinga tvarka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2005 06 08, 00:56)
O čia kas per ypatinga šventė tokia, kad dovanų reikia?



As kaip tik galvoju, kad mokyklos baigimas, universiteto, magistraturos ir t.t. - va cia tai progos vertos sveikinti - nes zmogus kazka nuveike, stengesi, o visokie gimtadieniai - tikrai maziausiai nusipelneme savo gimimo diena... jei abejojate pasiklauskite savo motinu.
Atsakyti
Aš tai kaip baigiau Kolegiją, gavau dovaną iš dėdės kelionę į Šveicariją, tai porą savaičių prieš vestuves, buvau išlėkus viena pasilakstyti smile.gif Bet jau ne tas galvoj man buvo, visos mintys apie vestuves.. Dabar labai norisi gryžti ten atgal smile.gif
Atsakyti
Mano pusbrolis, kai baigė univerą, gavo dovanų irgi kelionę. Tik į Kroatiją. 4u.gif
Tai buvo prieš 4 metus. Aš kažkaip net nepagalvojau, kad čia gal per didelė dovana, mūsų giminėj įprasta užbaigus mokslus jas dovanoti. Aš tai manau, kad čia žmogaus darbu gautas rezultatas, tai ir šventė nemaža, ir dovana didesnė turėtų būti (nu jei diplomas gautas per kyšius, tai nieko nereikia dovanot, nes pats diplomas tada jau dovana tongue.gif tongue.gif tongue.gif g.gif )
Atsakyti