Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienių dovanos

siandien eisiu sveikinti drauges su gimtadieniu. Neisivaizduoju ka dovanoti. Kazin kaip moteris jaustusi gavusi termometra dovanu? Na jis elektroninis, tokio ji neturi. Laukiasi. Praktiska, bet ar padoru?
Atsakyti
o kas cia nepadoraus ? ypac jeigu tai tavo artima drauge ir jai to termometro reikia
Atsakyti
QUOTE (manu @ 2004 02 27, 14:07)
o kas cia nepadoraus ? ypac jeigu tai tavo artima drauge ir jai to termometro reikia

vat tame ir dielo kad nezinau ar reikia, tik zinau, kad neturi, o kai tures vaikeli be jo kaip be ranku... bet iki tol dar 8 menesiai...o cia reik kazka padovanoti.
Atsakyti
na jei taip bijai, kad atrodys kvailai-tai prie to termometro pridėk kokį mielą daikčiuką jai asmeniškai... arba palauk kol gims lelius ir tada padovanosi...wink.gif
Atsakyti
gimtadieniui gavau dovanu is drauges dovanu ceki sarmos parduotuvej. Kokia buvau patenkinta, pridejau savu pinigeliu ir nusipirkau kvepalus apie kuriuos jau seniai svajojau. Manau tai geriausia iseitis kai nezinai ka dovanoti, o rezultatas puikus.
Atsakyti
As irgi mana kad riks palaukti kol gims vaikutis. As tai nenoreciau gauti termometra dovanu blink.gif
Atsakyti
QUOTE (ader @ 2004 02 27, 14:25)
gimtadieniui gavau dovanu is drauges dovanu ceki sarmos parduotuvej. Kokia buvau patenkinta, pridejau savu pinigeliu ir nusipirkau kvepalus apie kuriuos jau seniai svajojau. Manau tai geriausia iseitis kai nezinai ka dovanoti, o rezultatas puikus.

matot kame reikalas cekiu as jos nenustebinsiu, nes ji pajegi sau leisti pirkti prabangia kosmetika, tik iki siol kasmet vis kokius malonius dalykelius dovanodavau : smilkalines, aromatines, ir pan. Nu jau ziuriu, kad cia jau issisemiau. Man svarbu nustebinti, bet maloniai, kad butu netiketa, bet kartu parodyti, kad tikrai apgalvota ir pan. Tik pamintijau,kad apie termometra gimdienio proga dar niekur neteko girdeti. rolleyes.gif
Atsakyti
Na, ar padovanojai ka planavai? apsidziauge?
Atsakyti
Man drauge padovanojo pusmecio "Mamos zurnalo" prenumerata - labai apsidziaugiau ir puse metu vis dar dziaugiausi biggrin.gif
Ta pati drauge kitai musu draugei padovanojo skydi lektuvu virs Klaipedos - padare siurpriza, visi buvo labai laimingi biggrin.gif

O dabar as suku galva, ka ir kaip padovanoti draugei, kuri gyvena kitame mieste, noreciau, kad butu linksma, neiprasta, bet labai malonu g.gif Nors gali buti ir labai paprasta, juk svarbiausia demesys, bet kaip ji parodyti, kai gyveni uz 300 km (cia nesiskaito sms'ai ir e-mailai)?
Atsakyti
QUOTE (Doma @ 2004 02 29, 20:31)
Man drauge padovanojo pusmecio "Mamos zurnalo" prenumerata - labai apsidziaugiau ir puse metu vis dar dziaugiausi biggrin.gif
Ta pati drauge kitai musu draugei padovanojo skydi lektuvu virs Klaipedos - padare siurpriza, visi buvo labai laimingi biggrin.gif

O dabar as suku galva, ka ir kaip padovanoti draugei, kuri gyvena kitame mieste, noreciau, kad butu linksma, neiprasta, bet labai malonu g.gif Nors gali buti ir labai paprasta, juk svarbiausia demesys, bet kaip ji parodyti, kai gyveni uz 300 km (cia nesiskaito sms'ai ir e-mailai)?

AISKU JEI NESIRUOSI VAZIUOTI TAI TIKRAI SUNKU KA SUGALVOT, O JEI VAZIUOSI TAI PAGALVOK APIE TAI KO JI IS TAVES MAZIAUSIA GALI TIKETIS.
MAN DRAUGE PER GIMTADIENI PER KURJERIUS ATSIUNTE ROZES, O PO PUSVALANDZIO KEPTUVE SU RASTELIU ,,KEPK BLYNUS KITA PIRMADIENI 17.00 VAL BUSIU,, BUVO LABAI FAINA.
Atsakyti
Prasau patarkit, ka geriausia dovanoti gintadienio proga 3 metu vaikui? g.gif
Atsakyti
Berniukui ar mergaitei?
Maniske kai buvo triju gavo tokias dovanas: atminties zaidima (liuks daiktas zaidzia jau tris metus), knyga su langais (irgi labai patiko), darbeli toki, kur baltus miltelius skiedi su vandeniu, lieji figureles ir dazai, tai sis zaidimas gal vyresniems labiau. O trimetinukams berniukams buna toks liuksiskas zaidimas kur figureles reikia kalti prie lentos irgi ilgalaikis.
Atsakyti