Įkraunama...
Įkraunama...

Ką avite namuose? Šlepetės, kojinės, basom...

Idomu, ka namuose avi supermamos. Ar megstate slepetes, ar mieliau renkates vaikstineti vienomis kojinaitemis? Ir kokios slepetes mieliausios?
Atsakyti
Šlepečių nenešioju, dažniausiai basom arba su tom tapkutėm tokiom per pirštą. O žiemą tai su megztom kaip kojinaitės-tapkutės. rolleyes.gif
Atsakyti
Paprastai su kojinėm, nes pamirštu šlepetes tai prie sofos tai dar kur nors (sėdėdama nemėgstu laikyti kojų ant žemės).
O vasarą basa smile.gif Mėgstu jausti grindis po kojom
Atsakyti
hm, ir taip kojom uztenka buti batuose...reik ir be kojiniu, tiesiog basom pabuti, tad mielai vaikstau namie be slapeciu ir be kojiniu... tiesiog basa smile.gif
Atsakyti
o man basai vaikscioti nepatinka schmoll.gif . su kojinaitem - kitas reikalas. bet pvz. virtuveje be slepeciu nevaiksiociau. kojinaiciu svaros sumetimais lotuliukas.gif
Atsakyti
tik kojines clap.gif
Atsakyti
namuose vasaros metu mielai vaikstineju basa, o kai orai atsala su kojnaitemis smile.gif
Atsakyti
vaikštau basa, nes medinės grindys tai nešąlta ir šiaip nemėgstu aš tų tapkių
Atsakyti
Basa arba su flip flopais per pirštą. Žiemą su balerinom - labai retai - dažniausiai vis tiek basa. Nekenčiu šlepečių kaip žanro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo italiana vera: 13 rugpjūčio 2008 - 21:08
O aš nešioju šlepkes . biggrin.gif Vasarą- tokias pliažines, žiemai nusiperku šiltas gražias šlepetes. Šalta man be jų, o vasarą- padai įskirsta. tongue.gif
Atsakyti
namuose nenesioju nieko smile.gif tik kojines arba basom rolleyes.gif
Atsakyti
vasara tai dazniausiai basa, bet kai atsala nesioju kokias nors minkstas mielas slepetes wub.gif
Atsakyti