Įkraunama...
Įkraunama...

Menkavertė(pigi) dovana...jubiliejaus proga

...ar tai taip...Jaučiuosi nelabai kaip, nes pokylis buvo tikrai prabangus, o kai gauni iš grupės žmonių grupinę dovaną už ...litų, tai ...Aš nematerialistė, bet galiu sau leisti pirktis ką noriu, tie žmonės tai žino...ir pasistengė, kad nebūtų man pergerai. Jei aš neteisi- smerkit ir barkit.Man tai įžeidimas...
Atsakyti
prasom konkreciau smile.gif Gal ta dovana nors ir pigi, bet slepainti kokia gilia ideja ar minti? O ta mintis tokia gili, kad negali jos pagauti?
O ar artimi draugai dovanojo? Gal svetimi zmones, paprasciausiai nepataike?..
Jokiu budu nesmerkiu. Tik idomu, ka tie zmones galvojo, dovanodami tai?.. g.gif
Atsakyti
tai buvo visiškai maža pinigų suma, už kurią net nežinau ką galėčiau atminčiai sau nusipirkti...nuo tokio kiekio žmonių. Man tai nesuprantama, net į vaiko gimtadienį eidamas svečias daugiau skiria pinigėlių, o ne į jubiliejų. Norisi imt ir išdalint tuos litukus, kad jie galėtų sau po kavos pakelį geresnės nusipirkti, o ne MAN KAIP IŠMALDĄ KAŽKOKIĄ AUKOTI...
Atsakyti
na tikrai nemaloni situacija...
O nebandei kalbetis su jais, ar bent su vienu,- artimiausiu is ju kompanijos?.. Tiesiai sviesiai, humoro formoj, paklausti: "kas cia tokia dovana sugalvojo?.. Nezinau kaip suprast, ar cia bajeris, ar rimtai jus tik tiek mane tevertinat..." g.gif Blogaiu gi nebus?... g.gif
Atsakyti
Aš niekada nesureikšminu jokių gimtadienių ir net jubiliejų. Man tai galimybė pabūt su artimiausiais žmonėmis. Ir man visvien-ar jie man atnešė kaži kokią super dovaną,ar niekutį,ar tik gėlės žiedą. Gal ir pasitaiko,kad nepataikė žmonės į dešimtuką,bet ne tame gi esmė. Ar jubiliejai švenč g.gif iami tik dėl dovanų?
Atsakyti
Del to noriu nepiktai pasigincyti smile.gif
Zinome sventes svenciame ne del dovanu...
Bet kalbame apie tai, kaip jauciasi zmogus, gaves menkaverte dovana. Tik isivaizduokit, kad ateina Jusu pasveikinti burys pazistamu ir padovanoja puokstele geliu...
Na zinoma,- nieko tokio, bet pagalvojus - kaip zmones gali organizuotis keliese eiti sveikinti visiskai nepasirupine dovana?
Juk net nekyla tokia pagunda, net ir nemegstama zmogu sveikinti be dovanos... Juk net darbe renkame pinigelius, metame i vokeli - organizuojames, perkam bendradarbaims dovaneles (net ir nemegstamisms bendradarbiams), net ir zinodami, kad nebusim pavaisinti ar 'pagirdyti'. Juk sveikinti ir dovanoti yra nemaziau malonu, nei gauti..
Bet jei jau esi pakviestas vakarui i svente (jubilieju) ruosiesi, puosiesi ir t.t. ir pan. O dovana nepasirupini - atrodo kazkaip nepagarbiai... g.gif
Atsakyti
Žinoma, ir jie žino, kad aš šventę šią ar kitas darau tikrai ne dėl dovanų, jie puikiai žino mano mater. padėtį ir mano požiūrį į kitų gimtadienius, jubiliejus tuo labiau. Būna beveik visada suorganizuota mano iniciatyva tiek dovanų pirkimas, ir t.t. Nuo šiol nusiimsiu nuo savęs tokią atsakomybę, nes tik dabar supratau, kaip žmonės organizuoja mano pasveikinimą. Tai va, nereikia persistengti dėl kitų niekada - čia mano vyro žodžiai- ypač po šio įvykio...Man dar nepraeina nuoskauda...Aš taip negalėčiau...
Geriau visai neičiau su tiek litukų ir dar su savo antrosiomis pusėmis...
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2008 08 05, 09:50)
Žinoma, ir jie žino, kad aš šventę šią ar kitas darau tikrai ne dėl dovanų, jie puikiai žino mano mater. padėtį ir mano požiūrį į kitų gimtadienius, jubiliejus tuo labiau. Būna beveik visada suorganizuota mano iniciatyva tiek dovanų pirkimas, ir t.t. Nuo šiol nusiimsiu nuo savęs tokią atsakomybę, nes tik dabar supratau, kaip žmonės organizuoja mano pasveikinimą. Tai va, nereikia persistengti dėl kitų niekada - čia mano vyro žodžiai- ypač po šio įvykio...Man dar nepraeina nuoskauda...Aš taip negalėčiau...
Geriau visai neičiau su tiek litukų ir dar su savo antrosiomis pusėmis...

Na,ką čia bepatarti? Tiesiog dabar jau yra,kaip yra. Gal tiems žmogiukams dabar irgi bent kiek gėda? g.gif
Beje,prisiminiau lotuliukas.gif Mano vyriškiui krikštatėviai jubiliejaus proga įteikė... baisaus dydžio iš kažkokios masės nulipintą erelio statulą- visiškai menkavertę beskonybę ir dar su nulūžusiu sparnu... Nors puikiai žino,kad jis tokių daiktų nemėgsta ,o ir padėt jos nėra kur.
Kai išvyniojom ,buvom apstulbę. blink.gif blink.gif blink.gif ,bet paskui tiesiog pasijuokėm iš viso to. Galų gale,gal žmonėms tai atrodė labai gražu ar prabangu? blink.gif bigsmile.gif biggrin.gif
o dabar tas erelis tupi rūsyje
Visaip būna. Svarbiausia patiems nepasišiukšlint.
Atsakyti
SUTINKU ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif
Svarbiausia patiems nepasišiukšlint.
Atsakyti
QUOTE(galinike @ 2008 08 05, 23:21)
Na,ką čia bepatarti? Tiesiog dabar jau yra,kaip yra. Gal tiems žmogiukams dabar irgi bent kiek gėda? g.gif
Beje,prisiminiau lotuliukas.gif  Mano vyriškiui krikštatėviai jubiliejaus proga įteikė... baisaus dydžio iš kažkokios masės nulipintą erelio statulą- visiškai menkavertę beskonybę ir dar su nulūžusiu sparnu... Nors puikiai žino,kad jis tokių daiktų nemėgsta ,o ir padėt jos nėra kur.
Kai išvyniojom ,buvom apstulbę. blink.gif  blink.gif  blink.gif ,bet paskui tiesiog pasijuokėm iš viso to. Galų gale,gal žmonėms tai atrodė labai gražu ar prabangu? blink.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif 
o dabar tas erelis tupi rūsyje
Visaip būna. Svarbiausia patiems nepasišiukšlint.

Žinau atvejų, kad gavę nepatinkančią ir niekur netinkančią dovaną, labai sėkmingai ją padovanoja kitam...gal čia tas atvejis,- AI, TIKS...Svarbu kažkur ją iškišti, kad tik litukų sutaupyti.Žiauru...O dar krikštatėviai vadinasi...
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2008 08 06, 14:43)
Žinau atvejų, kad gavę nepatinkančią ir niekur netinkančią dovaną, labai sėkmingai ją padovanoja kitam...gal čia tas atvejis,- AI, TIKS...Svarbu kažkur ją iškišti, kad tik litukų sutaupyti.Žiauru...O dar krikštatėviai vadinasi...

Nežinau,kaip ten iš tikrųjų buvo.Dabar jau nebesvarbu. Aišku,mačiau,kad MB labai nusivylė.Bet sakau,mes pasižiūrėjom į tai su humoru ir tiek blink.gif lotuliukas.gif blink.gif lotuliukas.gif Na,gal žmogai jau "amžiuje',supratimas ne tas.
Nežinau, stengiuosi dovanoti tai,kas tikrai pradžiugintų šventės kaltininką. bis.gif heart.gif birthday.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2008 08 04, 14:27)
tai buvo visiškai maža pinigų suma, už kurią net nežinau ką galėčiau atminčiai sau nusipirkti...nuo tokio kiekio žmonių. Man tai nesuprantama, net į vaiko gimtadienį eidamas svečias daugiau skiria pinigėlių, o ne į jubiliejų. Norisi imt ir išdalint tuos litukus, kad jie galėtų sau po kavos pakelį geresnės nusipirkti, o ne MAN KAIP IŠMALDĄ KAŽKOKIĄ AUKOTI...

Jei jau paskelbete tema,tai gal galima konkreciau,kad isijausti i Jusu padeti..kiek zmoniu ir kokia suma bigsmile.gif
Atsakyti