Įkraunama...
Įkraunama...

Skaros, skarelės, šalikai, šalikėliai

Peržiūrėjau forume, kad panašios temos nėra.
Ar vasarą nešiojate skareles? Kam teikiate pirmenybę - kepurėms, skarelėms, skrybėlėms ar iš viso galvos neslepiate nuo saulės.

Man asmenisškai skarelės gražu, tik gal žinote kur Vilniuje jų galima nebrangiai įsigyti?
Atsakyti

nešioju skareles, bet daugiau ant kaklo, nors nešiodavau ir ant galvos. Mėgstu skrybeles, tai saulė į akis nešviečia ir veidas nesvyla. Skarelių būna visose "Indijose", vos po pora litukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2005 05 30, 09:17)
nešioju skareles, bet daugiau ant kaklo, nors nešiodavau ir ant galvos. Mėgstu skrybeles, tai saulė į akis nešviečia ir veidas nesvyla. Skarelių būna visose "Indijose", vos po pora litukų  ax.gif



O apie Indija parduotuve ir nepagalvojau. Buvau i kazkokia uzsukusi parduotuvele , bet ten skareles kainuoja apie 30lt. Sakyciau daugoka. Mat noriu paprastutes, vasariskos skarutes, butent ant galvos uzsiristi.
Atsakyti
Nesioju skareles, bet tik ant kaklo, ant galvos nemegstu, man vasara geriau kepurytes, tokios "panamkes" ax.gif
Indijoje skareles labai fainos, bet jos ant kaklo, nes nedideles yra, o siaip ir kaina, ir pasirinkimas - thumbup.gif Tokios minkstutes silkines skareles rolleyes.gif
Atsakyti
Nesioju vasara Zalgirio skarele, ypac kai bunu prie juros ar siaip sauleje.
Atsakyti
O vat man skareles grazu. Ir visa stilingai atrodo. Ypac, kai laisvalaikiui renkuosi sportinio stiliaus apranga. gun_bandana.gif ( va va, tokia skarele).
Atsakyti
na man skareles irgi grazu tik va as ju nenesioju schmoll.gif
aplamai nemegstu kai ant galvos kas nors uzmauksllinta, man tiesiog trugdo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2005 05 30, 15:03)
na man skareles irgi grazu tik va as ju nenesioju  schmoll.gif
aplamai nemegstu kai ant galvos kas nors uzmauksllinta, man tiesiog trugdo  blink.gif



As vaikystej nesiojau, tad mama priversdavo. Paskui ilga laika buvo negrazu blink.gif , o dabar vel pasidare grazu ir isivaizduoju, kad man tiktu (ir patiktu). cool.gif
Atsakyti
Uzmetykit mane akmenim, bet man skareles ant galvos negrazu sad.gif
Panos atrodo kaip kaimietes nuo bulviu lauko.
Esu maciusi tik pora paneliu, kurios buvo ypac stilingos ir ganetinai jaunos, tai atrode neblogai, bet jei as , teta gerokai virs 30 uzsirisciau skara, nu nzn kaip as cia atrodyciau sad.gif
Man geriau kepure, kepureles, kepuraites, skrybeles, skrybelaites smile.gif
Jei sugebi atsirinkti, atrodai irgi labai stiliovai smile.gif
Atsakyti
Man gražu skarelės ant galvos, bet, kaip sakė Stichija, jaunom, stilingom panelėm.
Aš pati labiau mėgstu skareles ant kaklo rišti, o ant galvos - skrybėlę 4u.gif
Pernai nusipirkau tokią plačiabrylę iš "Maximos" už 4 lt. - nu labai patenkinta esu nail.gif
Atsakyti

Na o man skareles graziau nei skrybeles... Na man dar 30 metu nera, tada gal jau ir nenoresiu kai tiek sulauksiu. Gal jau nebegrazu po pusmecio bus. O dabar noriu. blink.gif
Atsakyti
o man grazu viskas: ir skareles ir skrybeles ir kepures, svarbu, kad tiktu prie veido ir viso apsirengimo stiliaus.
skareles nesioju, turiu ne viena. o nesioti skareles pradejau kai plaukus tausoti ir saugoti pradejau. prie dzinsu medvilnines spalvotos skareles thumbup.gif
o kaip jus risat ant galvos skareles : mano fantazija pasibaigia tuo, kad ant sprando uz nugaros surisu ir tiek. o juk galima butu suristi ir kitaip, pvz po smakru, tada apsukti aplink kakla ir dar kart suristi is priekio. bent jau taip maciau prancuziskuose filmuose tongue.gif na bet as tam dar nepribrendau ax.gif
Atsakyti