Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

QUOTE(Rife @ 2008 08 10, 14:33)
Žadu tokią suknelę ir aš megzti. Jau parsisiunčiau iš www.auksaranke.net siūlus Smyrna 100 gr. 750 m kaina 8,80 LT. Dėsiu kelis siūlus.



Aš iš tokių siūlų sijoną mezgiausi pagal šitos suknelės pavyzdį, iš dviejų siūlų. Žiūrisi labai gražiai, tik dar reikia rudens sulaukti nešiojimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aisuru @ 2008 08 11, 09:40)
Aš iš tokių siūlų sijoną mezgiausi pagal šitos suknelės pavyzdį, iš dviejų siūlų. Žiūrisi labai gražiai, tik dar reikia rudens sulaukti nešiojimui smile.gif

Gal gali pademonstruot ax.gif Na ne visai į temą, bet kadangi daug kas žada ją megzt, įdomu kaip atrodo ax.gif Virbalais ar vašeliu mezgei?
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 08 11, 09:41)
Labas rytas,mergaitės  4u.gif

Man reikėtų jūsų patarimo  mirksiukas.gif  Kaip nert sijonuką, kad jis taip išplatėtų user posted image

gal reikėtų išmegzti iš vienos akies tris, ten kur kampas....
čia megzta virbalais gerosiomis akimis.
jei esu neteisi, pataisykit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 08 11, 11:49)
gal reikėtų išmegzti iš vienos akies tris, ten kur kampas....
čia megzta virbalais gerosiomis akimis.
jei esu neteisi, pataisykit ax.gif

Čia tai virbalais, bet aš noriu vašeliu nusinert, kad man sijonas panašiai kristų... Tai vat ir galvoju ką čia sumąsčius g.gif Ir labai laukiu jūsų patarimų,nes pačiai nelabai kaip sekas mąstyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 08 11, 13:32)
Čia tai virbalais, bet aš noriu vašeliu nusinert, kad man sijonas panašiai kristų... Tai vat ir galvoju ką čia sumąsčius  g.gif  Ir labai laukiu jūsų patarimų,nes pačiai nelabai kaip sekas mąstyti  blush2.gif

tai vašeliu matyt panašiai. išmegzti kelis stulpelius iš vieno. bet kad kristų, reikėtų plonų siūliukų.
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2008 08 10, 16:26)
Pažiūrėjau, nemažai vilnos, sakai nekas? g.gif Mezgei jau iš jų ką nors? ax.gif


Esu labai jautri siūlams. Kai prisidedu prie veido tai lyg ir kanda, bet kitur pridėjus nekanda. Su pasijoniu tikrai bus gerai.

Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2008 08 11, 09:55)
Gal gali pademonstruot ax.gif Na ne visai į temą, bet kadangi daug kas žada ją megzt, įdomu kaip atrodo ax.gif Virbalais ar vašeliu mezgei?



Virbalais. labai smagiai mezgėsi ir juoda - balta dėliojosi.
Foto dar nepadariau, nes surišimui juostelės niekaip nenusiperku. Bet savaitės vidury pažadu smile.gif
Atsakyti
sveikos mezgejeles noriu ir as pasirodyti gal kai kam jau ir atsibodusia sukneleuser posted image
Atsakyti
QUOTE(rain @ 2008 08 11, 15:24)
sveikos mezgejeles noriu ir as pasirodyti gal kai kam jau ir atsibodusia sukneleuser posted image


Supeeeer thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif , pavydziu kantrybes nusinerti ar nusimegzti suknele blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rain @ 2008 08 11, 14:24)
sveikos mezgejeles noriu ir as pasirodyti gal kai kam jau ir atsibodusia suknele


Labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rain @ 2008 08 11, 14:24)
sveikos mezgejeles noriu ir as pasirodyti gal kai kam jau ir atsibodusia sukneleuser posted image

nenusibodus nenusibodus. liuks atrodai. thumbup.gif ziuriu vis kita spalva - bet visos gerai ziuris. vat kai as ja nusinersiu - tai tikrai visom igrisus ji jau bus, nes itariu kad tik kitai vasarai demonstruosiuos. ir isvis ko tais virbalai jau prasos i rankas....bet nesinori palikt pradeto darbo.
Atsakyti
QUOTE(rain @ 2008 08 11, 15:24)
sveikos mezgejeles noriu ir as pasirodyti gal kai kam jau ir atsibodusia suknele


Laaabai gražu wub.gif wub.gif wub.gif Tikrai kantrybės kiek reikia thumbup.gif
QUOTE(Akire3 @ 2008 08 11, 16:44)
nenusibodus nenusibodus. liuks atrodai. thumbup.gif  ziuriu vis kita spalva - bet visos gerai ziuris. vat kai as ja nusinersiu - tai tikrai visom igrisus ji jau bus, nes itariu kad tik kitai vasarai demonstruosiuos. ir isvis ko tais virbalai jau prasos i rankas....bet nesinori palikt pradeto darbo.

Laukiam ir tavo demonstracijos 4u.gif O ką dabar kurpi?
Atsakyti