Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

QUOTE(Karusia @ 2008 07 15, 11:38)
user posted image

nu beveik suknelė ax.gif

Nagi labai gražu 4u.gif ,o ir spalvytė tokia faina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 07 15, 11:38)
user posted image

nu beveik suknelė ax.gif


Niu tikrai beveik suknele 4u.gif ir labai labai grazu wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal kuri nors turit sios sukneles apatines dalies rasteli? Buciau labai dekinga. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 07 15, 12:38)
user posted image

nu beveik suknelė ax.gif

super spalvyte ,man labai patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatos mama @ 2008 07 15, 11:43)
*zuikulis* Nustabi,vasariska suknele thumbup.gif  Labai grazu ir spalva wub.gif  wub.gif  wub.gif
Mielosios darbstuoles,noriu paklausti jusu patarimo blush2.gif ,Kaip reikia nunerti rankove? g.gif Jau nuneriau suknele,tik susiduriau su problema,reikia rankoviu,o as net neisivaizduoju,kaip jas reikia nerti g.gif Ar nerti jau prie sukneles,ar nusinerti rankove,o po to ja prisiuti g.gif  g.gif  g.gif Labai prasau,jusu pagalbos,gal galite man paaiskinti.Rankove noriu nunerti ananasiniu rastuku smile.gif Buciau labai dekinga aciuks.gif

Reikia nerti atskirai rankoves ir tada prisiūti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 07 15, 11:38)
user posted image

nu beveik suknelė ax.gif

thumbup.gif Puikus darbas. Ir per kiek laiko numezgei?
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2008 07 15, 15:55)
Gal kuri nors turit sios sukneles apatines dalies rasteli? Buciau labai dekinga.  4u.gif
user posted image


Gal tau tiktu kuri nors is siu schemu mirksiukas.gif

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted image

o jei nori konkreciai tos, tai teks truputeli paimprovizuot, ten tarp lapuku regis yra "langeliai" ir ju kas eile daugeja mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Karusia @ 2008 07 15, 11:38)
user posted image

nu beveik suknelė ax.gif


4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip samgu, kad naujoje temoje sudėtos praeitos temos suknelės. Seniai bebuvau užsukus, tai sunku būtų peržiūrėti seną temą.

Gražiai pasidarbavusios thumbup.gif

Karusios ir *zuikulio* mezginiai, nėriniai puikūs.
Atsakyti
Na darbštuolytės-skruzdėlytės.
Kas kart kai užeinu į SM< mano favoritinė tema suknelės:)
Gražios , individualios, patobulintos....GRAŽIOS...Pasižiūriu ,na lyg ir suprantamos, nieko sudėtingo, galima bandyti....Bet kai jau darai iškyla ir problemų ,ir nervų, ir nesėkmių..sad.gif
tada atsiranda tikras vertinimas to įdirbio, to rezultato. Ir suvoki kiek reikia kantrybės, bandymo, nervo kad gautum tai kas yra demonstruojama...
Kai pats tai darai, kai tau pačiam nepavyksta ,suknia pasidaro auksinė.
Merginos kurios jau turit sukneles, kai kurios jau ir ne po vieną, kai kurios aprengusios ne vieną moterį....Merginos tikrai džiaugiuosi jumis, jūsų darbais ir rezultatais:) Kokios jūs šaunios.

Kadangi vakar grįžo mano mūza, vėl bandysiu su savo suknia tartis, gal pavyks:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 07 16, 09:04)
Reikia nerti atskirai rankoves ir tada prisiūti  mirksiukas.gif

Aciu,bandysiu,kazkaiptai nerti atskirai blush2.gif nezinau,kaip cia man gausis verysad.gif
Atsakyti
As rankovytes neriu atskirai, o tada prisiuvu. Neriu pagal naturalaus dydzio iskarpa, kuria man padare pazistama siuveja. Viena bliuzele neriau ir pagal "Burdos" zurnale isegtas iskarpas. Nu ir gavosi visai gerai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės ir nėrėjos.Labai gražūs jūsų suknelės,vis užsuku
pasigrožėti.Noriu parodyti vieną modeliuką,tik shemų,deja,nėra.
Anonsuojamas naujas numeris žurnalo Phildar.

user posted image

Daugiau pasižiūrėti galima
http://www.phildar.f...e_cible=FEMM#AM

Atsakyti