Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Suknelės - megztos ir nertos Nr.10
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Akire3
QUOTE(bielra @ 2008 08 08, 13:26)
Dėl krypčiu tai nežinau kaip tau padėti, nes aš nėriau iš vieno siūlo ir nėriau ratu, bet pirmyn-atgal, kad nebūtu skirtumo, kai reikės nerti viršų iš dviejų dalių..
O dėl siaurinimo, tai maždaug numanau kiek reikia akių pasiaurinti ir isdalinu per visą plotį.. pvz. jei yra 240 akių, o reikia 10 akių susiaurinti, tai kas 23-24 akis suimu kartu.. Tikiuosi aiškiai čia aš parašiau..  blush2.gif
[
*

aiskiai, aciu. buciau siaurinus tik sonuose ir bijojau kad butu per greit nusisiarine ar kaip cia parasyt. o dabar supratau kad per visa ploti reik siaurint.
o del krypciu tai turbut irgi kaitaliosiu bijau kad neskersuotu, nu ziuresiu.
kacumota
QUOTE(bielra @ 2008 08 08, 14:26)
Dar vienas pastebėjimas, visos suknelės nertos iš storesnių nei Maxi siūlų.., argi negražu?  mirksiukas.gif
*

Bet kokie tie storesni negu Maxi?Savo mazajai kai neriau krikstynom suknute tai is storesniu,su viskoze.Na labai grazu ir smagu,bet kainyte kanda.Suknutei ir kepurytei suneriau 6 kamuoliukus po 9 lt.Kaip rast kad kaina tilptu i kisene g.gif
katuks
Šiandien matyt neturiu ką veikti ax.gif
Visoms žinomos suknytės, bet kaip gražu tongue.gif
http://show.7ya.ru/private.aspx?RubrID=136709
Karusia
QUOTE(Akire3 @ 2008 08 08, 14:10)
grazu ten pas tave kaupyklej. ten palei gala yra tokia juoduke su auksinem gelem 1c49 rodos, tai panasia bazej maciau, kaina 160lt, sake parduotuvej kazkur apie 250 yra. bet ka norejau pasakyt - ji labai graziai priglunda ir ant kudos ir ant stambesnes, drauge matavos kur krutine D dydzio pilvuka irgi turi, bet taip viskas liuks issiformavo. ir paprasta ir puosni.vienu zdoziu kitai vasarai reiks kazka panasaus susikurt.tiesa ten juodas pamuslas buvo
*

user posted image šita?
Papildyta:
iš Osinkos naujausių grožių dabar man kažkaip šita limpa ax.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Viliuteee @ 2008 08 07, 17:45)
sveikutės 4u.gif
user posted image
*

swoon.gif mega_shok.gif swoon.gif

blush2.gif o schemą į saugyklą galima paprašyti? nu paimsiu ir išdrįsiu nunerti blush-anim-cl.gif
gadget3
Oj, nauji groooziai... Bet man vis dar kriauklele patinka smile.gif

QUOTE(kacumota @ 2008 08 08, 14:58)
Bet kokie tie storesni negu Maxi?Savo mazajai kai neriau krikstynom suknute tai is storesniu,su viskoze.Na labai grazu ir smagu,bet kainyte kanda.Suknutei ir kepurytei suneriau 6 kamuoliukus po 9 lt.Kaip rast kad kaina tilptu i kisene g.gif
*

Ka tik savo naujajam projektui pirkausi viskoze DITEKSE (www.diteksas.lt).
Ristina
Rodausi rubeli, kuri pagaliau pabaigiau blush2.gif ax.gif
Ne suknele, bet ir ne bliuskele.....
user posted image
gal ateity, parodysiu ir ant modeliuko
angulyte
QUOTE(katuks @ 2008 08 08, 12:55)

o čia idėjoms pasisemti. gal ir buvo įdėta, bet gal primiršot  blush2.gif atradau savo kaupyklėj
http://piko-spb.ru/production/1/
*

vajėj, kokių čia grožių užmačiau thumbup.gif
nuosirdi
Viliutee - nerealiai gražūs jūsų darbai 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
dovyda
ojeiiiiiiiiiii neberodykit nieko mirksiukas.gif nes mano mintys mezga-neria tukstanciais km i prieki negu rankos lotuliukas.gif

Ristina, gal gali idet foto is naujo? nematau... ax.gif
Ristina
na, dar karteli 4u.gif
user posted image
dovyda
matau thumbup.gif uzregistruota mirksiukas.gif
*zuikulis*
sveukutes,labai grazu ristina thumbup.gif katuks oi kiek grozybiu tu cia ikeliai,tai ziurejau ir saukiau sitos noriu oi dar sitos wacko.gif biggrin.gif
Viliuteee
QUOTE(Ristina @ 2008 08 09, 01:06)
na, dar karteli 4u.gif
user posted image
*

gražus ir kaip visada kruopštus darbas thumbup.gif
,gaila,kad mtom tik ant pakabos,pusę grožio nesimato ax.gif
gadget3
Ak, ta sukneliu manija...

Mano atveju ji dar paastrinta laikinu negalejimu nesioti labai labai patinkanciu varpelio formos sukniu (kur varpelis ne nuo krutines, o nuo liemens prasideda)..

QUOTE(dovyda @ 2008 08 08, 23:59)
ojeiiiiiiiiiii neberodykit nieko mirksiukas.gif nes mano mintys mezga-neria tukstanciais km i prieki negu rankos lotuliukas.gif

O, KAIP TEISINGAI CIA TU PASAKEI.....

Zinokit, visai dairausi mezgimo masinos. Kokio nors broliuko elektroninio (smegenu uztrumpejimas ivyko, kai pamaciau, kad KROOOOTA masina galima net kojinytes numegzt). Tai pagalvojau, kad ir sau kokiu plonu geriu siek tiek daugiau pagaminciau, ir dar keliomis draugemis pasirupinciau. Yra tokis noras aprengti jas minkstais stebuklais, tik Kaledos per greitai arteja.

Dovyda, tavo naujasis avataras - grazutisssssss!! Cia norejai strikinejima is nekantrumo parodyt?

Va, gal papasakosiu viena savo ideja sukneline, kad ir dar kam nors jinai uzkristu. Galvoju apie megzta suknele, kur juostomis butu derinti viskoziniai ir ploniukai minsktukai vilnoniai juodi siulai (liemuo - butinai tik vilna plona stulpiuku su keleltu pynuciu), ir i viskozinius dar kiaurarasti ideti. Sijonas - aisku, varpelis. Ilguma daryti iki keliu. Ir 3/4 rankoves prie kakliuko laiveliu ir iskirptes (taip, iki pat liemenuko linijos) nugaroje. Leistini keli karoliuku blysktelejimai, bet butinai JUODI IR TIK APLINK KAKLA.

Uf.

Pasidalinau.

Geros dienos!!!!!

PS Ditekse nuolaidos vilnai ir angorai, jeigu ka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Viliuteee @ 2008 08 09, 09:05)
gražus ir kaip visada kruopštus darbas thumbup.gif
,gaila,kad mtom tik ant pakabos,pusę grožio nesimato ax.gif
*

Taip taip taip drinks_cheers.gif , laukiam pasirodymo antkuninio!!!!
Papildyta:
Pridejot nertu groziu, tai atsvarai keleta megztu ideju:

1) megzta paprastai, tik tos geles dailiai meilaii issiuvinetos user posted image
Papildyta:
2) nepaparastai numegzta, nes tiek kaitaliojimu!!!! user posted image
Papildyta:
3) priminimas apie margumo elegancija smile.gif beigi patraukluma user posted image
dovyda
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 09, 09:28)
Ak, ta sukneliu manija...

Mano atveju ji dar paastrinta laikinu negalejimu nesioti labai labai patinkanciu varpelio formos sukniu (kur varpelis ne nuo krutines, o nuo liemens prasideda)..
O, KAIP TEISINGAI CIA TU PASAKEI.....

Zinokit, visai dairausi mezgimo masinos. Kokio nors broliuko elektroninio (smegenu uztrumpejimas ivyko, kai pamaciau, kad KROOOOTA masina galima net kojinytes numegzt). Tai pagalvojau, kad ir sau kokiu plonu geriu  siek tiek daugiau pagaminciau,  ir dar keliomis draugemis pasirupinciau. Yra tokis noras aprengti jas minkstais stebuklais, tik Kaledos per greitai arteja.

Dovyda, tavo naujasis avataras - grazutisssssss!! Cia norejai strikinejima is nekantrumo parodyt?

Va, gal papasakosiu viena savo ideja sukneline, kad ir dar kam nors jinai uzkristu. Galvoju apie megzta suknele, kur juostomis butu derinti viskoziniai ir ploniukai minsktukai vilnoniai juodi siulai (liemuo - butinai tik vilna plona stulpiuku su keleltu pynuciu), ir i viskozinius dar kiaurarasti ideti. Sijonas - aisku, varpelis. Ilguma daryti iki keliu. Ir 3/4 rankoves prie kakliuko laiveliu ir iskirptes (taip, iki pat liemenuko linijos) nugaroje. Leistini keli karoliuku blysktelejimai, bet butinai JUODI IR TIK  APLINK KAKLA.

Uf.

Pasidalinau.

Geros dienos!!!!!

aiiii, cia vienas is mano pakvaisusiu siulu kamuoliuku lotuliukas.gif jie pas mane va taip spintose, dezese, krepsiuose ir krepseliuose ziuri didelem priekaistaujanciom akim ir sokineja, NES! savininkes rankos laaaaaaaaaaaaaaaaaabai letos mirksiukas.gif
labai thumbup.gif tavo sukneline ideja, ypac tie karoliuku blykstelejimai wub.gif mat....nauja liga sirgtelejau neseniai frusty.gif
niuma
QUOTE(dovyda @ 2008 08 09, 11:23)
aiiii, cia vienas is mano pakvaisusiu siulu kamuoliuku lotuliukas.gif jie pas mane va taip spintose, dezese, krepsiuose ir krepseliuose ziuri didelem priekaistaujanciom akim ir sokineja, NES! savininkes rankos laaaaaaaaaaaaaaaaaabai letos mirksiukas.gif
*

hihihi.gif čia turbūt daugeliui taip....
Jau mintyse yra 3 pilnai išgimdyti (ir dar du begimstantys) kūrinėliai (didelė laimė, nes sutaupau laiko mąstymui, ką toliau gamint..)
Ir dar mintyse toooookkkss mažyyytis mažyyyytis lens.gif pasižadėjimas neįsigyt naujų siūlų, kol neapmažinsiu turimo turto topsecret.gif ax.gif
Eneja
QUOTE(dovyda @ 2008 08 08, 23:59)

*

gerai pasakei lotuliukas.gif
gadget3
QUOTE(dovyda @ 2008 08 09, 11:23)
labai  thumbup.gif tavo sukneline ideja, ypac tie karoliuku blykstelejimai wub.gif mat....nauja liga sirgtelejau neseniai frusty.gif
*

Taigi gerrrai, kad ideja patiko smile.gif as dar kokias kitas spalvotas kada nors siais metais nupaisysiu...

cool.gif
I mane sokineja DITEKSO susuktukai (arba babinos), nes italiska serija tesis tikrai smile.gif Patinka man ju kokybe ir neiprastumas.

Nori, papasakosiu, kas laukia po kriauklytes? Uztiesalas maksi lovytejjj smile.gif Nes toooki alyvu grozi pamaciau galvoje ir siuluose, ir turetu jis su zalia deret, dar kruopyte balta.... derinsiu nerima su mezgimu, kad bent kokiais 2013 baigciau smile.gif

A KOKIA LIGA?

QUOTE(niuma @ 2008 08 09, 11:32)
hihihi.gif čia turbūt daugeliui taip....
Jau mintyse yra 3 pilnai išgimdyti (ir dar du begimstantys) kūrinėliai (didelė laimė, nes sutaupau laiko mąstymui, ką toliau gamint..)
Ir dar mintyse toooookkkss mažyyytis mažyyyytis lens.gif pasižadėjimas neįsigyt naujų siūlų, kol neapmažinsiu turimo turto topsecret.gif  ax.gif
*

aniaaa?

Cia kai buna taip va?user posted image
indruliuke
sveikos smile.gif noriu nusimegzti suknele, taciau girgejau, kad jos lb greitai issisedi, ar tai tiesa? o gal neriant netaip issisedi? kokiais siulais patartumete tai daryti, kad negriauztu odos?..noreciau sukneles rudos, arba pilkos ir nepersvieciamos, vienspalves, aptemptos, rudenines labiau, iki keliu..gal kokiu pvz turit, cia maciau labai daug graziu pvz, bet kal kuri turi kad atitiktu butent siuos kriterijus? rolleyes.gif
niuma
indruliuke, o vat iš tų visų mergaičių surinktų ir sukeltų pavydzžių jau pati turi išsirinkti, kas arčiausiai šidries. jug nekartosim visų nuorodų vėl mirksiukas.gif Man kartais net ilgiau užtrunka modelį išsirinkti, nei visą darbą padaryt. Bet tame visame procese ir yra kūrybos malonumas.
O vienas iš pavyzdžių- netgi anam puslapėly, Gadget įkeltą trečioji pilkutė margutė suknutė labai atitinka tavo aprašymą.
Dėl išsisėdėjimo- tiek nertos, tiek megztos išsisėdi. Mažiau išsisėdi neaptempti modeliai, pasuknelės/pasijoniai gelbsti- tik reikia nepamiršt kilstelt suknutę prieš sėdant.
Dėl kandimo- dėliok siūliukus prie skruosto ar kaklo ir pajausi, kuri neerzina odos (kur daugiau vilnos, moherio- tos labiau kanda, bet irgi nuo odos jautrumo priklauso). Nors dabar mezgu sijonuką 30 proc vilna., 70 proc akrilas - draugaujam lyg smile.gif Medvilnė nekanda, bet kai kuri būna linkus 'burbuliuot' - veltis.
katuks
QUOTE(angulyte @ 2008 08 08, 22:22)
vajėj, kokių čia grožių užmačiau  thumbup.gif
*

tai kablį į rankas ir neriam, neriam...

tik kada paskui visa tai nešioti? g.gif
Akire3
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 09, 08:28)

PS Ditekse nuolaidos vilnai ir angorai, jeigu ka smile.gif
*

nemaciau ditekso internetiniam psl jokius siulu, tik viena rite rodo. kazi kaune yra toks geris ar tik vilniuj. gal zinot kuri

QUOTE(niuma @ 2008 08 09, 10:32)
Ir dar mintyse toooookkkss mažyyytis mažyyyytis lens.gif pasižadėjimas neįsigyt naujų siūlų, kol neapmažinsiu turimo turto topsecret.gif  ax.gif
*

pas mane irgi eile stovi kuriniu mintyse, tik ciupk ir dirbk, kai kuriu persinoriu ir jau nebereikia - irgi gerai.
o del siulu - pazadas tas pats, bet pamirstu as ji kai ka nors grazaus pamatau
gadget3
Zaliava suknytems smile.gif tskant smile.gif

Ditekso internetini adresa ikeliau tik tam, kad paaisketu, jog sis geris - Vilniuje, jaukiam Zveryno kamputy.

Kai kuris siulas atskleidzia savo grozi tik is meginuko, kai isskalbi, bet, pvz, argi nezinai zmogus mintinai, kad 70 proc. angora - nuostabiai svelnu?
Papildyta:
QUOTE(indruliuke @ 2008 08 09, 12:38)
sveikos  smile.gif noriu nusimegzti suknele, taciau girgejau, kad jos lb greitai issisedi, ar tai tiesa? o gal neriant netaip issisedi? kokiais siulais patartumete tai daryti, kad negriauztu odos?..noreciau sukneles rudos, arba pilkos ir nepersvieciamos, vienspalves, aptemptos, rudenines labiau, iki keliu..gal kokiu pvz turit, cia maciau labai daug graziu pvz, bet kal kuri turi kad atitiktu butent siuos kriterijus?  rolleyes.gif
*

Sveika pasiryzus!

QUOTE(niuma @ 2008 08 09, 13:00)
indruliuke, o vat iš tų visų mergaičių surinktų ir sukeltų pavydzžių jau pati turi išsirinkti, kas arčiausiai šidries. jug nekartosim visų nuorodų vėl  mirksiukas.gif  Man kartais net ilgiau užtrunka modelį išsirinkti, nei visą darbą padaryt. Bet tame visame procese ir yra kūrybos malonumas.
O vienas iš pavyzdžių- netgi anam puslapėly, Gadget įkeltą trečioji pilkutė margutė suknutė labai atitinka tavo aprašymą.
Dėl išsisėdėjimo- tiek nertos, tiek megztos išsisėdi. Mažiau išsisėdi neaptempti modeliai, pasuknelės/pasijoniai gelbsti- tik reikia nepamiršt kilstelt suknutę prieš sėdant.
Dėl kandimo- dėliok siūliukus prie skruosto ar kaklo ir pajausi, kuri neerzina odos (kur daugiau vilnos, moherio- tos labiau kanda, bet irgi nuo odos jautrumo priklauso). Nors dabar mezgu sijonuką 30 proc vilna., 70 proc akrilas - draugaujam lyg smile.gif  Medvilnė nekanda, bet kai kuri būna linkus 'burbuliuot' - veltis.
*

Niuma tau jau labai graziai patare smile.gif

O del siulu - nezinau, kokios brangumo gali siulus pirkti. VERPALU parduotuvese yra tokie (50 g po 14 LT) merino vilna su silku, tai ir labai malonus, ir nesiojasi gerai (neissisedetu, kiek tai sukniai imanoma), bet suknia tau sukainuotu jau taip nekukliai. Pirmam darbui gal ir .. hmm... Kita vertus, tuos siulus labai malonu megzti, tai gal KABLYS neislistu smile.gif

Grynos vilnos nepatariu, nes jei jau klausi del kandimo, tai esi jautresne.

Siaip is linksmesniu siulu gali imtis medvilnes ir akrilo misini. Tikrai nekas smile.gif Patys siulai buna storesni, mezgasi greitai. Jei ne itin minkstai mezgi ir tau tinka "grubesnis" mezginys, tai - gali bandyti.

Sekmes!

Pasipasakok, kaip seksis rinktis smile.gif
Rife
QUOTE(indruliuke @ 2008 08 09, 12:38)
sveikos  smile.gif noriu nusimegzti suknele, taciau girgejau, kad jos lb greitai issisedi, ar tai tiesa? o gal neriant netaip issisedi? kokiais siulais patartumete tai daryti, kad negriauztu odos?..noreciau sukneles rudos, arba pilkos ir nepersvieciamos, vienspalves, aptemptos, rudenines labiau, iki keliu..gal kokiu pvz turit, cia maciau labai daug graziu pvz, bet kal kuri turi kad atitiktu butent siuos kriterijus?  rolleyes.gif
*

Kad neišsisėdėtų megztas arba nertas rūbas reikia nugaroje daryti siūlę. Nešioti tik su pasijoniu, sėdantis truputį pasikelti. Dar galima ties sėdima vieta įdėti mezgant ploną sintetinį siūlą.
Žiogienė
Na jau beveik baigta mano suknutė, reikia naujai siūlus rinktis biggrin.gif Gal galit patart kokie tiktų šiai user posted image
Norisi, kad nebūtų labai stora, gražiai kristų ax.gif Gal kiek šiltesnė nei foto ax.gif
Rife
QUOTE(Žiogienė @ 2008 08 10, 14:17)
Na jau beveik baigta mano suknutė, reikia naujai siūlus rinktis biggrin.gif Gal galit patart kokie tiktų šiai user posted image
Norisi, kad nebūtų labai stora, gražiai kristų ax.gif Gal kiek šiltesnė nei foto ax.gif
*

Žadu tokią suknelę ir aš megzti. Jau parsisiunčiau iš www.auksaranke.net siūlus Smyrna 100 gr. 750 m kaina 8,80 LT. Dėsiu kelis siūlus.
Žiogienė
QUOTE(Rife @ 2008 08 10, 14:33)
Žadu tokią suknelę ir aš megzti. Jau parsisiunčiau iš www.auksaranke.net siūlus Smyrna 100 gr. 750 m kaina 8,80 LT. Dėsiu kelis siūlus.
*

Pažiūrėjau, nemažai vilnos, sakai nekas? g.gif Mezgei jau iš jų ką nors? ax.gif
vilmak
QUOTE(norilonyte @ 2008 08 04, 18:53)
labas, darbstuoles 4u.gif daznai cia seiliojuosi i jusu grozius ziuredama  wub.gif ir uzsikreciau sia liga, noriu sukneles ax.gif Seniau nesiskirdavau nei su vaseliu, nei su virbalais. Paskui buvau su jais susipykusi  blush2.gif o dabar nopreciau ju atsiprasyti ir nusinerti suknele. labai man patinka sitos: gal kuri is jusu nerete ar turite schemutes? buciau dekinga labai, jei pasidalintumete  4u.gif

user posted image

user posted image
*

ir ma, ta balta labai parupo blush2.gif O schemutes neatsirado?
gadget3
QUOTE(vilmak @ 2008 08 11, 00:04)
ir ma, ta balta labai parupo blush2.gif O schemutes neatsirado?
*

4u.gif Sveika prisijungussss prie susirupinusiu smile.gif kriauklele smile.gif

Merginos idejo nuoroda i osinka (rusaiciu forumas), as is ten susirinkau nuotraukas (priekis, nugara, detales, pavyzdziai) ir sudejau i atskira albumiuka www.fotki.com/gadget3 . Paziurek, rastas imanomas is "ziurejimo" suvaldyt smile.gif
angulyte
Labas rytas,mergaitės 4u.gif

Man reikėtų jūsų patarimo mirksiukas.gif Kaip nert sijonuką, kad jis taip išplatėtų user posted image
Aisuru
QUOTE(Rife @ 2008 08 10, 14:33)
*

Aš iš tokių siūlų sijoną mezgiausi pagal šitos suknelės pavyzdį, iš dviejų siūlų. Žiūrisi labai gražiai, tik dar reikia rudens sulaukti nešiojimui smile.gif
Žiogienė
QUOTE(Aisuru @ 2008 08 11, 09:40)
Aš iš tokių siūlų sijoną mezgiausi pagal šitos suknelės pavyzdį, iš dviejų siūlų. Žiūrisi labai gražiai, tik dar reikia rudens sulaukti nešiojimui smile.gif
*

Gal gali pademonstruot ax.gif Na ne visai į temą, bet kadangi daug kas žada ją megzt, įdomu kaip atrodo ax.gif Virbalais ar vašeliu mezgei?
katuks
QUOTE(angulyte @ 2008 08 11, 09:41)
Labas rytas,mergaitės  4u.gif

Man reikėtų jūsų patarimo  mirksiukas.gif  Kaip nert sijonuką, kad jis taip išplatėtų user posted image
*

gal reikėtų išmegzti iš vienos akies tris, ten kur kampas....
čia megzta virbalais gerosiomis akimis.
jei esu neteisi, pataisykit ax.gif
angulyte
QUOTE(katuks @ 2008 08 11, 11:49)
gal reikėtų išmegzti iš vienos akies tris, ten kur kampas....
čia megzta virbalais gerosiomis akimis.
jei esu neteisi, pataisykit ax.gif
*

Čia tai virbalais, bet aš noriu vašeliu nusinert, kad man sijonas panašiai kristų... Tai vat ir galvoju ką čia sumąsčius g.gif Ir labai laukiu jūsų patarimų,nes pačiai nelabai kaip sekas mąstyti blush2.gif
katuks
QUOTE(angulyte @ 2008 08 11, 13:32)
Čia tai virbalais, bet aš noriu vašeliu nusinert, kad man sijonas panašiai kristų... Tai vat ir galvoju ką čia sumąsčius  g.gif  Ir labai laukiu jūsų patarimų,nes pačiai nelabai kaip sekas mąstyti  blush2.gif
*

tai vašeliu matyt panašiai. išmegzti kelis stulpelius iš vieno. bet kad kristų, reikėtų plonų siūliukų.
Rife
QUOTE(Žiogienė @ 2008 08 10, 16:26)
Pažiūrėjau, nemažai vilnos, sakai nekas? g.gif Mezgei jau iš jų ką nors? ax.gif
*

Esu labai jautri siūlams. Kai prisidedu prie veido tai lyg ir kanda, bet kitur pridėjus nekanda. Su pasijoniu tikrai bus gerai.

Aisuru
QUOTE(Žiogienė @ 2008 08 11, 09:55)
Gal gali pademonstruot ax.gif Na ne visai į temą, bet kadangi daug kas žada ją megzt, įdomu kaip atrodo ax.gif Virbalais ar vašeliu mezgei?
*

Virbalais. labai smagiai mezgėsi ir juoda - balta dėliojosi.
Foto dar nepadariau, nes surišimui juostelės niekaip nenusiperku. Bet savaitės vidury pažadu smile.gif
rain
sveikos mezgejeles noriu ir as pasirodyti gal kai kam jau ir atsibodusia sukneleuser posted image
ggudrute
QUOTE(rain @ 2008 08 11, 15:24)
sveikos mezgejeles noriu ir as pasirodyti gal kai kam jau ir atsibodusia sukneleuser posted image
*

Supeeeer thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif , pavydziu kantrybes nusinerti ar nusimegzti suknele blush2.gif
Sonatuole
QUOTE(rain @ 2008 08 11, 14:24)
sveikos mezgejeles noriu ir as pasirodyti gal kai kam jau ir atsibodusia suknele

Labai gražu wub.gif
Akire3
QUOTE(rain @ 2008 08 11, 14:24)
*

nenusibodus nenusibodus. liuks atrodai. thumbup.gif ziuriu vis kita spalva - bet visos gerai ziuris. vat kai as ja nusinersiu - tai tikrai visom igrisus ji jau bus, nes itariu kad tik kitai vasarai demonstruosiuos. ir isvis ko tais virbalai jau prasos i rankas....bet nesinori palikt pradeto darbo.
pupainga
sveikos mezgejeles noriu ir as pasirodyti gal kai kam jau ir atsibodusia suknele
*

Laaabai gražu wub.gif wub.gif wub.gif Tikrai kantrybės kiek reikia thumbup.gif
QUOTE(Akire3 @ 2008 08 11, 16:44)
nenusibodus nenusibodus. liuks atrodai. thumbup.gif  ziuriu vis kita spalva - bet visos gerai ziuris. vat kai as ja nusinersiu - tai tikrai visom igrisus ji jau bus, nes itariu kad tik kitai vasarai demonstruosiuos. ir isvis ko tais virbalai jau prasos i rankas....bet nesinori palikt pradeto darbo.
*

Laukiam ir tavo demonstracijos 4u.gif O ką dabar kurpi?
Žiogienė
rain labai gražuuuu wub.gif
katuks

Man reikėtų jūsų patarimo  mirksiukas.gif  Kaip nert sijonuką, kad jis taip išplatėtų user posted image
*

suprantu, kad vašeliu nori nerti, bet gal persigalvosi... mirksiukas.gif
va ir aprašymas. http://knitsi.ru/knitting/ladys_sp/231

o, rain, labai gražu. net ir aš užsimaniau....
Karusia

*

mano supratimu platinti keturiuose kampuose mastau.gif
janike1
user posted image
*

Labai grazu ir dailu 4u.gif Kiek siuliuku sunaudojai ax.gif
Akire3
QUOTE(pupainga @ 2008 08 11, 18:03)
Laaabai gražu wub.gif  wub.gif  wub.gif  Tikrai kantrybės kiek reikia thumbup.gif 

Laukiam ir tavo demonstracijos 4u.gif O ką dabar kurpi?
*

sveika, simtas metu, kurpiu ta pacia kaip ir rain, tik kad labai laiko nerandu, vis savaitgaliai su visokiais jubiliejais maisos, tik spek svest. ir is dvieju siulu neriu - viena rata medvilniniu, kita rata viskoze. tai gal kitai vasarai bus. demonstravau biski anksciau zydra sukne- pirma kart gyvenime nerus. o dabar ar kad tingiu ar kad vesta - norisi virbalu ir megztinio arba golfo trumpom rankovem. stovi eilej ir sukne megzta viirbalais, tokiais rombais. per daug groziu matau, nes norisi visko.
bielra
rain, dailiai nunerta suknutė! thumbup.gif Ir spalvytė man labai graži.., tik gaila, kad man tokios netinka.. unsure.gif
nuosirdi
*

Šaunuolė, labai graži suknutė 4u.gif
gadget3
RAIN, sukneles groziai jau pakomentuoti, tai pagirsiu spalva - tokia puiki!!!!!

Vel buvau Ditekse (cia pries kelione pasilepinti gi reikia), pirkau minsktos minkstutes pusvilnes plonos (35 lt kg, irgi akcija). Manau, ji tiktu tam keturiu kampu sijoneliui, jei kas galvoja apie rudeni smile.gif Yra dvieju rudumo atspalviu, juodos, baltos ir pelenu violetines.

Tuoj pafotografuosiu, kaip ant antro numerio virbaliuku atrodo toji pusvilne.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.