Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

Paziurek, akire3, cia is to paties saltinio, kaip ir mano avataro gobtuvelis/kaklelis smile.gif

Siulo rudeniui.

user posted image

Katalogas siulo megzti is dzersio (nelygios spalvos) tipo pusvilnes.
Atsakyti
gadget3, Sveika sugrizus! Juolab su tokiom naujienom thumbup.gif 4u.gif sveikateles ir gero mezgimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 04, 10:35)
Sveikos!!!

Tylejau, tylejau, nes nemezgamenesiai buvo uzeje. Aciu Dovydai uz saunias zinutes smile.gif

Tylos metu taip jau supuole kad 1) lauktis pradejau, 2} pradeta nerti zydramarge suknia sijonu paverciau, nes suvokiau, kad vasara as ja nebent kaip kaklaraisti nesiot galesiu, 3) darbuku daug supuole, ir as jais visai nesiskundziau, nesgi dabar ne tik man brangiajai visko reikes, bet ir atzalelei, 4) PIRKAU DAUG SIULU.

Dabartes sedziu apsimezgusi patogiais nestukiniais megztukais (mezgu jau pusantro menesio, taigi, nemezgalaikis pasitrauke), tokia tobula (nes rutulys - tobula forma), ir galvoju apie sukneles.

Dovyda, tu saunuoliu saunuole!!! Ir kompanija, matau, susirinkusi tokia energinga, sukneles tik byra, tik byra!!!!

Tai - tiesiu siulu, geru ideju!!!




VALIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! nu pagaliau!!user posted image
sveika sugrizus, visa apvali ir silta kaip saules kamuolys mirksiukas.gif sakiau Tau, kad taves cia tik ir trukstauser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 04 rugpjūčio 2008 - 12:26
QUOTE(dovyda @ 2008 08 04, 13:26)
VALIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! nu pagaliau!!user posted image
sveika sugrizus, visa apvali ir silta kaip saules kamuolys mirksiukas.gif sakiau Tau, kad taves cia tik ir trukstauser posted image

Gadget trūko tikrai mirksiukas.gif Smagu, kad vėl sugrįžo į mūsų tarpą wub.gif
Bet vat ir tau Dovyduk neleisiu ramiai praslįst.... turiu tau kalusimą - tai kaip tavo juodukės reikalai? Gal jau laukt pasirodymo? ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės.. biggrin.gif , na ka... Angulytės padrąsinta rodau savo naująją suknelę... ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 08 04, 16:37)
Sveikos mergaitės..  biggrin.gif , na ka... Angulytės padrąsinta rodau savo naująją suknelę...  ax.gif


Nu super 4u.gif

Man ir noris kažką griebt ir nert, bet nesugalvoju, tiksliau nežinau, ko noriu. Tai vis trainiuojuos be darbo doh.gif
Atsakyti
Bielra, labai gražu. Ir aš rodau savo, nu ne visai suknelę, bet gal niekas per galvą neduos. Čia tiksliau tunika Karen Millen motyvais.

user posted image

oi, į aplinką nežiūrėti, vis dar vyksta remontas.........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 04 rugpjūčio 2008 - 16:48
QUOTE(bielra @ 2008 08 04, 17:37)
Sveikos mergaitės..  biggrin.gif , na ka... Angulytės padrąsinta rodau savo naująją suknelę...  ax.gif

user posted image


wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif bielra, laaaabai nuostabi suknele, ir spalvyte super ir modeliukas thumbup.gif ir kardeliai salia pamerkti taip tinka mirksiukas.gif zodziu viskas labai labai thumbup.gif

naiste777, tavo tunika taip pat labai labai grazi wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 08 04, 17:37)
Sveikos mergaitės..  biggrin.gif , na ka... Angulytės padrąsinta rodau savo naująją suknelę...  ax.gif

user posted image


nu jau spalvyte wub.gif wub.gif wub.gif suknia tai kaip ir visu puiki, o cia dar swavu ideju ideta thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
labas, darbstuoles 4u.gif daznai cia seiliojuosi i jusu grozius ziuredama wub.gif ir uzsikreciau sia liga, noriu sukneles ax.gif Seniau nesiskirdavau nei su vaseliu, nei su virbalais. Paskui buvau su jais susipykusi blush2.gif o dabar nopreciau ju atsiprasyti ir nusinerti suknele. labai man patinka sitos: gal kuri is jusu nerete ar turite schemutes? buciau dekinga labai, jei pasidalintumete 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norilonyte: 04 rugpjūčio 2008 - 18:09
QUOTE(bielra @ 2008 08 04, 16:37)
Sveikos mergaitės..  biggrin.gif , na ka... Angulytės padrąsinta rodau savo naująją suknelę...  ax.gif

user posted image

tikrai labai grazu. ir kaklas ir pats rastelio isdestymas ir spalva... thumbup.gif as po savo zydros suknes kitos spalvos siulu i rankas nenoriu imt, bet ir tos pacios vel nert nesinori, taip ir tupiu prie bandymu. bet beziurint i tavo variantus tai ziauriai nagus niesti tai auksinei....

QUOTE(naiste777 @ 2008 08 04, 16:47)
Bielra, labai gražu. Ir aš rodau savo, nu ne visai suknelę, bet gal niekas per galvą neduos. Čia tiksliau tunika Karen Millen motyvais.

user posted image

oi, į aplinką nežiūrėti, vis dar vyksta remontas.........

ir si tunika pats tas siems orams. man tai ji atrodo tokia sudetinga vien per tuos gelyciu jungimus, bet ant kitu paziuret labai grazu.
Atsakyti
Dėkui mergaitės.. 4u.gif
Fanfan, aš irgi neturėjau jokios vizijos, tiesiog pasiėmiau siūlus ir pradėjau nerti.., nes nenerti aš negaliu biggrin.gif
Akire3, iš visų mano nertų suknelių ši yra pati pačiausia wub.gif , gal dėlto, kad spalva mano mėgstamiausia.. Taip kad vašęlį į rankas ir pirmyn!
Norali, dėkui.. Dar gundausi vienai suknelei būtent kardelių spalvos..., bet tai jau bus tik kitą vasarą tongue.gif

Dabar reikia ruoštis šaltąjam sezonui..
Atsakyti